Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: GSXR1000 K2
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: GSXR1000 K2  (Прочетена 36057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: юни 08, 2016, 14:54:21 »

опуах една К5 174 коня на гумата  Smile Smile Smile Smile с тунинг за над 10 000евро Smile Smile Smile

Ако е с тунинг за 10 000 евро не може да й видиш стопа   Very Happy

174 на задната гума е нищо за к5 1000 , ако говорим за 1000 де, не за 750  Smile

Части с бюджет 10 000 евра -повярвай ми ще върви за страх и ще ти откъсне ръцете,от личен опит го казвам,защото знам за К5 К6 1000 кое колко струва - имал съм 2 броя през годините , имал съм и к2 - разликата е голяма  Very Happy

П.С. тоя мач твоя съм го играл и повярвай ми няма смисъл  Very Happy

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6746

Ел. поща
« Отговор #16 -: юни 08, 2016, 17:07:20 »

той с електрониката му е намалил мощноста.поне така ми каза де.и сигурно е вярно,щото мотора си е 166 оригинално.казва че повечето коне му пречат.мотора му има цяла генерация,спортен филтър,рапид байк и гарнитура на главата йошимура.за това съм сигурен.може и нещо друго да е правил за силовия тунинг,но аз не знам.иначе окачване и спирачки са изцяло сменени.

пробвахме ги и от летящ старт.няма шанс.на един от стартовете го пуснах да тръгне първи.взех му разлика от поне 20км в час на първите сто метра.на толкова го настигнах някъде.

има и друг К6 с валове йоши,като се срещнем,ще пиша резултата.

пробвах го с 600рр 06 със сменен пиньон.един зъб надолу.от летящ старт,той на 1 аз на 2 направо аз тръгвам напред и ...това от двайсетина километра като тръгнеме.

но дори и да ме бие някой,не ми дреме.мотора ми върви много повече от това което мога да карам аз.и сега цяло лято ще има тумбене.няма да го пипам повече.на есен ще видим.развъртането на самия двигател е много брутално.той откача още в ниските обороти,а вече над 10 000 е...
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2884

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #17 -: юни 08, 2016, 18:38:50 »

Китане, то бива, бива, ама... Твоето на нищо не прилича... Стегни се малко и направи един вървящ мотор? Sad Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #18 -: юни 10, 2016, 19:17:27 »

ей ги ръчките,ако някой може да помогне,как да си поръчам,благодаря предварително.
Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1000 К2...SUZUKI RM 250
Публикации: 3539

ремонт и подръжка на мотоциклети

« Отговор #19 -: юни 10, 2016, 19:51:00 »

мотора е хубав,няма много отговори щот форума умира
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 13, 2016, 08:13:40 »

Брембо ръчка на серийна конзола няма как да се сложи  Very Happy
за целта си взимаш това:

цена около 220-230 лири
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: юни 13, 2016, 11:59:31 »

да,точно такава ръчка искам да си взема,но да е такава и на съединителя.или ако може и на двете да е от тези дето освен че се вдигат и се удължават.

това на снимката СА моите ръчки,които са на мотора.
имам и такава помпа 16 с такава ръчка,ма пише ямаха на нея и ми е малка като дебит.

както и да е,сега точно не ми е до ръчки,че след последното каране нещо взе да ми затега кормилото.съвсем леко е,но като смених мотора с друг,се усеща и ме дразни.та сега ще ходи в бокса.препоръчаха ми някакви лагери,дето са целите железни.тая седмица с това ще се занимавам Surprised Surprised Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: ноември 04, 2016, 14:19:49 »

мотора взе да гасне от нищото и накрая гаснеше на всеки няколко секунди работа.
за сега му отстраних горивния филтър и поставихме друг(външен)
според майстора си работи нормално,но аз не съм там да тествам машината.
ще ми се да си му върна оригиналния маркуч за горивото,но ще трябва да измисля къде да завра новия филтър тогава Surprised
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fаn forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07' , Ducati Multistrada 1000S DS 05'
Публикации: 3889

... a newborn Ducati fan!

« Отговор #23 -: ноември 04, 2016, 19:38:12 »

Радвам се,че съм излязъл прав и e бил "малкия дявол"! Разгледайте устройството на помпата...Няма ли възможност филтъра да влезе също в резервоара?
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #24 -: ноември 04, 2016, 20:00:48 »

Радвам се,че съм излязъл прав и e бил "малкия дявол"! Разгледайте устройството на помпата...Няма ли възможност филтъра да влезе също в резервоара?
първо да се докопам до мотора,да си плати версиите,дето не иска да повози гаджето.то бива ревност,бива,ма цял бивол за мезе не бива Smile Smile Smile

да се убедя че е това със сигурност.
и после ще прегледам опциите.и аз мислех за нещо такова,но най съм си навит на нова помпа по принцип.важното е че за момента е готов за бой,че ми беше едно такова притеснено Smile

ще каже Роската,айде да се дърпаме със звездолета и трябва да му намажа филиите с тромпетката Smile Smile Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1759

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #25 -: ноември 04, 2016, 20:08:25 »

Стига сте ги правили тея мотори ве...карайте малко  Very Happy виж кво хубаво време се е отворило.. Very Happy
Аз кога ше го видя тоя легендарен син мотор  Surprised
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: ноември 04, 2016, 20:21:10 »

Стига сте ги правили тея мотори ве...карайте малко  Very Happy виж кво хубаво време се е отворило.. Very Happy
Аз кога ше го видя тоя легендарен син мотор  Surprised
като се повозиш до Берковица Smile Smile Smile
ако идеш тия дни,го тествай че ако го пипна аз може и последен тест да му е на тоя студен асфалт
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2884

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #27 -: ноември 04, 2016, 20:36:30 »

първо да се докопам до мотора,да си плати версиите,дето не иска да повози гаджето.то бива ревност,бива,ма цял бивол за мезе не бива Smile Smile Smile

да се убедя че е това със сигурност.
и после ще прегледам опциите.и аз мислех за нещо такова,но най съм си навит на нова помпа по принцип.важното е че за момента е готов за бой,че ми беше едно такова притеснено Smile

ще каже Роската,айде да се дърпаме със звездолета и трябва да му намажа филиите с тромпетката Smile Smile Smile

Това го играхме вече. Кажи на хората, признай си, че пианото не свири толкоз бърже... Хаха...
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1759

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #28 -: ноември 04, 2016, 20:39:42 »

Хич не се прайте,другата седмица ги дават 20 градуса  Sad давайте да покараме/не че аз съм спрял де/  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: ноември 05, 2016, 18:13:50 »

другата седмица мисля да бъдат пробите на Ризи и официално да закрия сезона за него.та ако иска Росен да вземе тромпетката и да се повозите до Берк,може да напрайме тестовете заедно.като гледам какво е извадил Цеци от филтъра,не знам дори как е вървял звяра.

дали сега няма да побегне повече???

Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: GSXR1000 K2

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.132 секунди с 20 запитвания.