Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Street fighter ZONE
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Street fighter ZONE  (Прочетена 48503 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
OGN
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

« Отговор #15 -: януари 12, 2018, 17:22:08 »

Оригинално е 50-55 и работи на метанол. Степента на сгастиаване е около 13:1. С компресора ще извади повече мощност, а автомобилниq карбуратор /Bебер ДЦОЕ/ е красавец, само дето вси4киq боклук от путq ще се навира в тромпетите. Да, и аз смqтам че човека е показал вазможности. Реално е направил, или преработил всичко, дори рамата е правил, шарнира отзаде е нагоден, предницата, колелата спирачките....отделно всичко останало.

sori za pisaneto, ama imam problem s kompa i polzvam tuka nqkakuv izmislen kirilizator ot maimunica.
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #16 -: януари 15, 2018, 19:35:37 »

Ето нещо и от мен, което правя на базата на старото ми Кавазаки ЗЗР 600, което си откупих пак от носталгия след 7 години и двама собственика. Завръщам го към живота, човъркайки по-малко след работа и през уикендите. Като го завърша ще пусна снимки и описание на преобразяването. Радикално преобразяване и идеята: Байк фор фън.  Very Happy

Активен
customfighters
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 50

« Отговор #17 -: януари 18, 2018, 06:34:54 »

Браво колега! Ще следя проекта с интерес.
Активен
phoenix
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Готин
Публикации: 4354

« Отговор #18 -: януари 18, 2018, 09:37:45 »

Много велосопеди, много нещо. Това общо мазе ли е или всички са твои?

П.П. Крашбар ще слагаш ли?
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #19 -: януари 18, 2018, 17:27:55 »

Общо помещение за велосипеди и детски колички на блока е, не са мои. Краш бар няма да слагам, не съм стънтър. Правя го по мой вкус и както ми падне. Бюджетен мотор е. С две чисто нови гуми и акумулатор Варта в гаранция надхвърлящи стойността на самия мотор, който купих за 600 лева мисля, че е добре. Досега съм дал под 300 лева за части и по прехвърлянето не ги смятам. В главата ми е пълно с идеи, но в джоба ми няма осъществители та именно заради това, ще има много хенд мейд части, за които ще опиша като го завърша. Кормилото например е от плътно желязо с дължина 1 метър и е от обтяжка на железопътния път, понеже бачкам в ЖП-то и к,вот мога да открадна и да ми е без пари е добре дошло. Ауспуха щеше да е от снаряд, но е много тежък, та сега ще е от друго, пак непредназначено за целта. Ей такива простотии. Опашката ще си я правя сам. За жалост прекалено малко са истинските файтъри в БГ, щото повечето хора смятат, че мотор без спойлери и с друга опашка е файтър. МНее!!! Твърдо не! Абсолютно всичко трябва да е преправено и олекотено. Поздрави на братя Попови от Карлово, които ми помагат с идеи и споделят възгледите ми. До скоро и нека развием темата.  Very Happy Very Happy
« Последна редакция: януари 18, 2018, 17:32:54 последно от Сърбина » Активен
OGN
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

« Отговор #20 -: януари 18, 2018, 17:39:34 »

Яко, пускай снимки и питай въпроси. Ще се помага с каквото може. Аз също си изработих почти всичко по машинката, само и само да не давам поредните пари за глупости. С повече старание /основно пилене/ всичко може да изглежда добре.
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: януари 18, 2018, 17:47:08 »

Яко, пускай снимки и питай въпроси. Ще се помага с каквото може. Аз също си изработих почти всичко по машинката, само и само да не давам поредните пари за глупости. С повече старание /основно пилене/ всичко може да изглежда добре.
Напълно съгласен съм с теб! Благодаря за подкрепата, ще споделям и ще питам за мнения и идеи, ако се препъвам нейде. Поздрави.  Very Happy
За да ви разведря малко, ето първия ми опит за опашка направи си сам от улична лампа. Винаги съм виждал в предметите нестандартното им приложение. Само, че обърках къде трябваше да срежа и я съсипах. Имам още една, но сега идеята е друга.
« Последна редакция: януари 18, 2018, 17:57:12 последно от Сърбина » Активен
phoenix
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Готин
Публикации: 4354

« Отговор #22 -: януари 19, 2018, 11:19:59 »

На мен пък едно време ветрозащитните плексигласи на уличните телефони странно ми наподобяваха мотоциклетни спойлери, ама не съм стигал до там да ги ползвам Smile С малко изрязване ще са супер обтекатели за някой проект.

П.П. Тази лампа ако е с малко по-обли краища няма ли да стои по-добре?
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: януари 20, 2018, 09:39:29 »

На мен пък едно време ветрозащитните плексигласи на уличните телефони странно ми наподобяваха мотоциклетни спойлери, ама не съм стигал до там да ги ползвам Smile С малко изрязване ще са супер обтекатели за някой проект.

П.П. Тази лампа ако е с малко по-обли краища няма ли да стои по-добре?
За телефонните кабинки е всеизвестна пословичната прилика със ранните спойлери на повечето японски мотори и кафе рейсъри. Лампата е в суров вид, определено не ме кефи и затова не смятам да се занимавам с нея.  Very Happy
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #24 -: януари 29, 2018, 20:09:40 »

Малко раздвижване при мен тъй, като боледувах и ся пия за да не боледувам от нередовно пиене! Имаме огледала и спънки за съб-фрейма на тейл енда...... фак дис шит ... магарето го спънах с едни фабрични планки за шкафове, щото са ми без пари, а и са ефектни, огледалата са минали покрай завода на Косо, ама със самолета на Еконт, но са хипербанд тунер отвсякъде. Генерацията вече е 4в1, рядко срещано явление за Д модел, особено с муфа в средата, при положение, че тъпия Японец е набил ушите на излетялата централна стъпенка на оста на кокала на централния амортисьор! Което поражда нуждата от липса на гърне! Loud pipes save lives! Та ето 2 снимки. Слагам за разширителен съд бутилка от Данска водка халумин бате и леко по-леко събираме мотора, съпровождан с дрехите от забранения гардероб!

« Последна редакция: януари 29, 2018, 20:14:43 последно от Сърбина » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6746

Ел. поща
« Отговор #25 -: януари 30, 2018, 00:10:22 »

замислял ли си се,малко да стесниш кормилото

знам че така е суперманияшко за каране и дава усещането че "държиш"контрола в ръце,ама...
с малко по тясно ще е по-лесно провирането между колите
и ако ще се хвърляш резко по завоите е доста по-удобно

с не много-2 санта от страна,ще е повече от достатъчно да стане и "функционално"
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: февруари 03, 2018, 16:34:40 »

замислял ли си се,малко да стесниш кормилото

знам че така е суперманияшко за каране и дава усещането че "държиш"контрола в ръце,ама...
с малко по тясно ще е по-лесно провирането между колите
и ако ще се хвърляш резко по завоите е доста по-удобно

с не много-2 санта от страна,ще е повече от достатъчно да стане и "функционално"
Мислил съм го, щото идва малко широчко, ама така няма да ми се потят подмишниците и ще има повече пари за бензин. Лятото давам по 30 лева за рол-они хаха, айде стига спахте дайте нещо.  Very Happy Smile Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #27 -: февруари 03, 2018, 19:46:40 »

Е, къв рокИр си като не си потен? Тия ролони малко гейска работа. Ся ако кажеш, че и косата си миеш и ебаси рокера! Sad
« Последна редакция: февруари 03, 2018, 20:32:06 последно от ЧЕФО » Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #28 -: февруари 04, 2018, 16:45:18 »

Е, къв рокИр си като не си потен? Тия ролони малко гейска работа. Ся ако кажеш, че и косата си миеш и ебаси рокера! Sad
Цъ. Я немам коса. А и вече не съм рокИр.  Very Happy Very Happy
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #29 -: февруари 04, 2018, 19:36:56 »

Джендър ли стана? Smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Street fighter ZONE

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.286 секунди с 20 запитвания.