Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Royal enfield 500 bullet
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Royal enfield 500 bullet  (Прочетена 31602 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
simson4o_94
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан 250 М2, . Балкан 50 МПМ, Рига 13
Публикации: 381

Ел. поща
« Отговор #30 -: март 12, 2014, 18:54:38 »

Много красива машина си имаш. Поздравления за хвърления труд и перфектната изработка  Very Happy Качи някое клипче да му се порадваме на гласа.  Very Happy
Активен
Dragomirov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW K100
Публикации: 205

« Отговор #31 -: март 14, 2014, 02:12:59 »

Моите уважения за труда ! Друго си е да кажеш "аз го направих" или "аз го създадох"  Very Happy ... не става въпрос само за дизайна ами и за детайлите, които са твоя собствена и уникална ръчна изработка  Sad . Royal-ът изглежда страхотно и уникално, личи си че е правен с мерак, а едно изречение в темата много точно съвпадна с моите лични критерии и то е : "реших да го направя по мой вкус" , което е най важното ! И след тези думи всякакви критики за дизайна - "по собствен вкус" , са излишни освен ако не са градивни - придружени със съвети и идеи или ако не са поискани специално от автора на проекта. Идеи много, но избора е един и е личен и така се създават уникални КЪСТЪМ мотори. Все пак ако всички мислехме еднакво нямаше да има нищо индивидуално и всички щяхме да караме ПВЦ-та понеже са най комерс - с две думи "купи си го от магазина и не се мъчи"  Surprised Smile , което мен лично ме разсмива или поне не отговаря на критериите ми за личен стил. Мисля че всички в този раздел ме разбирате и подкрепяте в това мое мнение, но си трайте да не се разчуе, че току виж ние станеме комерсиални  Smile Smile Smile

На кратко - евала за проекта iotoff
Активен
mitakabg
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ ES 175/0, SIMSON SR 4-2 STAR, MZ ETZ 250 POLIZEI, GILERA EAGLET, HONDA DEAUWILLE
Публикации: 506

« Отговор #32 -: март 14, 2014, 12:16:45 »

здравей Милко, ей ама не се спираш браво за седалката и кормилото надявам се да видя и по важно да чуя и тази година Рояла на Сопот може би
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley davidson,Royal Enfield,jawa perak 250,Jawa 20,MZ 175 es,MZ ts150.
Публикации: 598

https://web.facebook.com/%D0%A0%D0%B0%D0%B1%D0%BE%

WWW Ел. поща
« Отговор #33 -: март 14, 2014, 17:51:01 »

И това ще стане Митак, скоро ще има подробности. А днес продължих работата по седалката. Мазах я с разни чудесий за да я импрегнирам и втвърдя малко. Май се получи добре, а цвета който се получи е точно това което исках.

Като за първа седалка която правя изцяло се получи добре.
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: май 26, 2014, 16:03:39 »

Мислех си че за тази година съм приключил с правенето, но не се сдържах и му смених резервоара Very Happy.

Както е тръгнало, ще купувам още един такъв двигател и ще събера един оригинален енфилд Very Happy. Много части останаха.
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: март 05, 2017, 14:37:05 »

Доста време мина от последните доработки по мотора, но все пак напредвам Very Happy

Вече с друга предница, кормило, фар, и си върнах оригиналните странични кутий.
Сега само ще се кара и мисли за догодина какво да му правя Very Happy. Май след толкова години е време да сменя цвета.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Royal enfield 500 bullet

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.329 секунди с 20 запитвания.