Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoto GamesТема: Super Bikes Riding Challenge
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Super Bikes Riding Challenge  (Прочетена 69746 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MoToPuCT
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 424

SUZUKI GSX-R 750

78240711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: октомври 21, 2006, 13:59:19 »

Графиката е на доста добро ниво гледам ,  като се има в предвид не лошите отценки по геймърските сайтове и асортимента от маторетки

....остава само да се доизтегли и да я пробвам и аз , че на тия дето все хленчат и критикуват не им имам много доверие Smile 
Активен
OnTheEdge
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 190

342
Ел. поща
« Отговор #16 -: октомври 25, 2006, 15:41:22 »

Аз в момента я играя на максимална графика и мисля че доста добре са изпипали моторите.Да не говорим че шарките си отговорят на годината в която е модела.Немога да разбера каде намирате минуси в графиката.Много реално е направено държанието на мотора когато даваш рязко газ в завоя, веднага прави hightside или някакви брутални ножки от които се тресе целия екран! Звука на играта е невероятен, заслушайте се в звука на 600-ките и на 1000-ките или примерно на V-образните според мен доста съвпада с оригиналния.
  Недостатък са завоите, там можеш да натискаш колкото си искаш предна спирачка в самия завой и не падаш, което реално погледнато е невазможно! На мен лично играта като цяло ми харесва много/особено как са изпипали задните и предните кантари/...има си и недостатъците разбира се, както всички останали игри...

Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1196

Ямбол-Варна

« Отговор #17 -: октомври 25, 2006, 19:07:32 »

Я ми разяснете малко че съм босичък в това отнешение.Значи изтеглих си този фаил торент ама незнам с каква програма трябва да имам че да го отворя.Помагаите плс, Sad
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 4572

Ел. поща
« Отговор #18 -: октомври 25, 2006, 19:15:19 »

Daemon tools. Но като избираш коя версия да си изтеглиш чети коментарите, защото повечето имат вирус!!! Аз съм с 3.41 и върши работа. Малка е. Като я инсталираш ще създадеш виртуално СД-устройство и компютъра ти ще иска рестарт. Като се рестартира отдолу вдясно в систем трея ще видиш червена иконка. Кликваш с ляв бутон на нея и от там намираш мястото на изтегления файл на играта. В случая е един огромен от 2,65 ГБ. Кликваш 1 път на него и му даваш да го отвори. Ако не тръгне играта веднага, което ме съмнява, си я отвори от иконата. Не помня дали се кракваше. Отдавна я инсталирах и не помня.
Активен
Kaloyan Mitkov
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: zx10r
Публикации: 1190

Let us die young or let us live forever

« Отговор #19 -: октомври 25, 2006, 19:29:48 »

Божеее чета и не вярвам на ушите си-това е най простата и смотана игара правена някога,няма как да е по дървена!
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ямбол-Варна

« Отговор #20 -: октомври 25, 2006, 19:44:30 »

Daemon tools. Но като избираш коя версия да си изтеглиш чети коментарите, защото повечето имат вирус!!! Аз съм с 3.41 и върши работа. Малка е. Като я инсталираш ще създадеш виртуално СД-устройство и компютъра ти ще иска рестарт. Като се рестартира отдолу вдясно в систем трея ще видиш червена иконка. Кликваш с ляв бутон на нея и от там намираш мястото на изтегления файл на играта. В случая е един огромен от 2,65 ГБ. Кликваш 1 път на него и му даваш да го отвори. Ако не тръгне играта веднага, което ме съмнява, си я отвори от иконата. Не помня дали се кракваше. Отдавна я инсталирах и не помня.
Абе аз видях че пише daemon tools.Имам я и знам как се работи с нея обаче:
1.файла който изтеглих е 16кб , а не 2.69гб
2.самия файл се казва itw-sbrc.iso.torrente и неще да го отваря с daemond tools
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: октомври 25, 2006, 19:53:43 »

Това е парчето бе човек. Отвори го с Бит лорд или Бит комет или там какъвто торент-клиент имаш инсталиран. Свали си играта с него. Като я свалиш я отвори с Демона и я инсталирай. После пак питай ако има нещо неясно. Това парче ти показва пътя до файла на играта. Започвай да я сваляш.
И аз мисля че е дървена и го казах на 1-ва страница. Мненията ни се различават на 180 градуса. Интересно.
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ямбол-Варна

« Отговор #22 -: октомври 25, 2006, 20:12:54 »

Това е парчето бе човек. Отвори го с Бит лорд или Бит комет или там какъвто торент-клиент имаш инсталиран.
Аааа точно това не ми е ясно.Какъв е тоя бит лорд или бит комет дето трябва да имам инсталиран за да стане работата и от къде да го изтегля или там квото се прави.Никога не съм се занимавал с тегления на торенти и там разните му глупости.Това ако можеш да ми разясниш направо си златен.
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: октомври 25, 2006, 20:22:56 »

Пробвай от www.download.bg. Иска регистрация. Там има и Bitlord и Bitcomet. Теглиш и инсталираш. След това doublle click на парчето, автоматично го разпознава, отваря се Бит...(там каквото си инсталирал) и те пита къде да изтегли играта. Указваш му, даваш Ок и чакаш да се свали.
Активен
novaka16
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Скоро турър...
Публикации: 586

Ел. поща
« Отговор #24 -: октомври 25, 2006, 20:27:35 »

абе аз цъках няколко дни и сега ми дава някаква грешка  Surprised
делнах я и пак я инсталнах ма пак неще ?
айде някой да помогне моля  Smile
Активен
tzssv
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: октомври 25, 2006, 20:31:31 »

Ти пак много си цъкал. Препиши грешката и я покажи да видим проблема. Тогава някой може да ти помогне.
Активен
MoToPuCT
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 424

SUZUKI GSX-R 750

78240711
WWW Ел. поща
« Отговор #26 -: ноември 15, 2006, 12:48:42 »

Графиката  е 6 точки , който казва че е лоша явно е играл на ниска резолюция ! Единственото дето ме дразни е че много клони към симулатор , заради което  много се суркам по завоите  tang
Активен
BatNuco
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

16083294
« Отговор #27 -: ноември 16, 2006, 20:58:04 »

Играта е с добър геймплей и с добра графика. специално за графиката иска малко по нова платка, минимум GF 5200 или RADEN 9250 128BIT, 128MB RAM на 800/600 dpi върви добре и относително с добри графични ефвкти  Very Happy.
Аз съм с процесор CELERON 1.7, 512RAM, RADEON 9250 128MB.
Активен
InsaneClown
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 414

С лявата човек убивам!От дясната и мен ме е страх!

Ел. поща
« Отговор #28 -: ноември 16, 2006, 21:09:20 »

значи играта е много хубава даже се чудя как още ми се държи компа след като я подкарах на една 64мб-това видио карта и 256 мб рамец.... добре ми вървеше макарче неуспяхда  се насладя на моторите... уби ми се кефа... виждах един моторист който седи във въздуха , а от мотора се виждаха само колелата  Smile Smile Smile Smile
Активен
NikKB
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 178

« Отговор #29 -: ноември 16, 2006, 21:52:31 »

А пък моя моторист е прозрачен ..  Very Happy
А относно геймплея .. много трудно се хваща чалъма да управляваш мотоциклета ..
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoto GamesТема: Super Bikes Riding Challenge

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.048 секунди с 20 запитвания.