Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Harley-Davidson
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Harley-Davidson  (Прочетена 4449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 , F800R , R1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , XLH883 Evolution '87
Публикации: 3664

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #75 -: ноември 28, 2022, 18:45:16 »

"...the Sporty was known by such unappealing nicknames as the Milwaukee Vibrator"
 Very Happy

Aма пък на стари години ще се грижи за простата ми  Very Happy Smile Very Happy Smile Smile Smile Smile
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1422

R1200GSA; XVS650; Jawa 50; AWO 425 '52

WWW Ел. поща
« Отговор #76 -: ноември 29, 2022, 10:04:12 »

Тhe EVO Sportster isn’t dead, it’s just made in the factories of China. And now, it’s coming to Europe.
Активен
KokoVmaxa
Fan of DUCATI but BMW User
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K75 , F800R , R1100S , R1200C , R1250GS Hp , 748R , XLH883 Evolution '87
Публикации: 3664

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #77 -: ноември 29, 2022, 10:14:14 »

Това между другото преди седмица го качих на Българските Харлеисти в Фейсбук групата им ..................... ама те дори не схванаха , че това вече не е Харлей........ Sad Surprised Smile Smile Smile Surprised
Активен
Крумски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki XF650 Freewind
Публикации: 145

Ел. поща
« Отговор #78 -: ноември 29, 2022, 18:38:17 »

Toва е една марка за която може да се слуша какво ли не............(особено по нашите ширини е доста недолюбвана заедно с МотоГуци............. - дори аз лично съм бил доста "хейтърски" настроен относно Харлей , поради може би напълно непознатата материя относно техническата страна на въпросната марка)
 Тази марка мотоциклети обаче е една неразделна част от световната история и парче от световната мото-култура дори бих казал един от стожерите и най-старата съществуваща и до днес марка мотоциклети!
-
 Имам доста години зад гърба си в които съм имал непрекрит хейт по адрес на Харлей............ но също така и съм се облизвал по един точно определен мотоциклет (моят ЕТАЛОН ,Идеалът,Линията,Формата и всичко свързано с Чопъра което изниква в съзнанието ми когато чуя думата ЧОПЪР  Smile Smile Smile ) представител на тази марка превърнал се в емблема и икона на марката и за да ме разберете по-точно да покажа нагледно за всеки случай:

HARLEY DAVIDSON FXR Black Death - movie bike "HARLEY DAVIDSON & MARL BORO MAN"

Със времето всички се променяме , натрупваме ................ различни неща и поради това някой от нас(АЗ) през последните две три години много се облизвам след моторите от тази марка (не всички - но някой) и най-вече по емблематичните модели на марката , уча , информирам се , събирам всичко което ме интересува.........
 Поради което имам и две интересни филмчета - някой от вас може би ги знаят , други може би не , но Ако има някой  желание да направи субтитри - ще бъде уникално , aз ги държа на два различни SSD диска за да не ги загубя  Smile

National Geographic - Harley Davidson mega factories
 Discovery - Harley and the Davidsons

Също така има и още един друг филм на Дискавъри от поредицата "Megafactories" Harley-Davidson (TV Episode 2007) (този го нямам и бих бил щастлив ако някой сподели линк)

Покрай основната ми работа в сервиза , се образовам и за Американчетата........... събирам информация , чета относно всичко което са направили и правят ......... уча също така и как да подържаме и ремонтираме мотоциклети от тази марка

Който реши че му трябва информация може да потърси на линковете отдоло където ще слагам каквото намеря:

https://www.carlsalter.com/harley-service-manuals.asp

https://www.motorcyclemanuals.info/motocycles-atvs/harley-davidson/

https://www.car-repairmanual.com/harley-davidson/

All Models Owner manual
 chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://serviceinfo.harley-davidson.com/sip/service/document/6300

Този филм ми е един от любимите. Помня го от дете, а конкретното Харли наистина е убиец. Аз лично за моя скромен ръст бих карал спорстър 1200, но това съм аз. Евала за темата
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилChoppers (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Harley-Davidson

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 20 запитвания.