Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Велик ден - Гергьовденски пътешествия
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Велик ден - Гергьовденски пътешествия  (Прочетена 1760 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 1100S Boxer Cup
Публикации: 3032

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« -: април 29, 2021, 10:03:11 »

Идат празници......... много почивни дни , дай боже и много километри..........
 Пазете се внимавайте и винаги имайте на ум , че оня отсреща се опитва да ви убие ! Пазете се , защото никой няма да ви пази ако не го направите сами !

Споделяйте кой къде смята да ходи , на къде ще се разхожда , коя кръчма ще посещава , в коя е бил , къде е хубаво и къде да не се спира...... Къщи за гости , къмпингуване , и всякакви такива  Surprised Smile
 Та ще имам само един уикенд за разходка и ще следя с интерес до тогава кой къде е ходил и всички готини подробности , като кухня , места за отсядане , забележителности............. споделяйте снимки също който може  Surprised

*****Аз ще трябва да работя ............ щото повечето от вас се сещат за мотора като стане топло и хоп........ той беше добре преди 6 месеца като го оставих в гаража  Smile Smile Smile Smile
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: три
Публикации: 995

No cop, no problem.

« Отговор #1 -: април 30, 2021, 08:23:24 »

Шефа не плаща ли овъртайм?
Активен
Vladi4
ниво 5
Активен Активен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1626

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #2 -: април 30, 2021, 17:15:46 »

Из Средна гора. Снимка от днес. Някъде между Нейкьовец и Оборище.
« Последна редакция: април 30, 2021, 17:18:27 последно от Vladi4 » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: април 30, 2021, 17:21:56 »

Шефа не плаща ли овъртайм?
Шефа ши го еба у керпедена - едно агне купи днес и утре работен ден до обяд , следобяд:
 Едно Агне , две тави Дроб Сърма , 15-сет годишна ракия Разградска , 10 кила зеленчук за салата и няколко каси бира......... па де да видим ко толко ше почерпи и колко народ Surprised Smile Smile Smile

Днес един Разградски пич обиколил всички майстори из северо-изтока си взе мотора и каза , че защото неможел да си познае мотора оставял 15-се годишна смазка за майстора и той да работел дълго време така добре както мотора му в момента Smile Smile Smile
« Последна редакция: април 30, 2021, 17:23:55 последно от KokoVmaxa » Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2119

« Отговор #4 -: април 30, 2021, 19:48:18 »

Супер, а наздраве

Активен
Mitko_GP
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSR600
Публикации: 145

« Отговор #5 -: май 05, 2021, 14:17:09 »

Утре, за Гергьовден планирам едно разточително каране към родния Димитровград (не е баш роден, защото съм роден в Пловдив, ама все тая Very Happy)
Та, планът ми е сравнително ранно за почивен ден тръгване от София (към 09:00) по следния маршрут:

Засега съм набелязъл само кратка разходка из Батак, но след работа ще проуча какво още мога да видя, освен родопски живопис.
Обмислям и втори вариант, вместо Пещера - Доспат, да продължа до Пловдив и да карам Асеновград - Смолян.

Някой някакви препоръки? Ако на някого му се кара разходкаджийски (а не на коляно), ще се радвам да покараме заедно.

Връщане към София, поне засега, го виждам в събота сутрин през Казанлък и подбалкана (да избегна трафика).
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3229

« Отговор #6 -: май 06, 2021, 17:30:53 »

Днес срещнах поне 20 мотора, които се движеха от Кричим към Девин. Аз май бях единственият в обратна посока.
Активен
Mitko_GP
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSR600
Публикации: 145

« Отговор #7 -: май 07, 2021, 12:37:31 »

И аз бях сред тях. След като във Facebook групата Road conditions прочетох, че Батак - Доспат има още пясък и разтапящ се сняг, предпочетох следния маршрут: София - Костенец - Пазарджик - Кричим - Девин - Смолян - Ардино - Кърджали - Хасково - Димитровград. Супер маршрут, много завои, само Смолян - Ардино е малко кофти настилката и на всичкото отгоре там ме валя и дъжд. Супер живопис иначе, станаха много хубави снимки и видеа. Като се прибера ще ги обработя и споделя.

За прибиране към София утре обмислям Димитровград - Казанлък и от там подбалкана и евентуална спирка в Копривщица.
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004 BMW F900XR
Публикации: 714

Ел. поща
« Отговор #8 -: май 09, 2021, 18:18:43 »

Ден 1 Вторник 4 Май (Нека Силата бъде с нас) - тръгване 9:15 (не можах да накарам жената по-рано) от София през подбалкана, проход Шипка и към Варна без магистрално каране.
Целта на посещението във Варна - да отидем да видим последната бойна подводница на България  - "Слава". Намира се в село Белослав до музея на стъклото

Пред торпедния отсек:

В стъклена пещ:

Посетихме и побитите камъни:

Посетихме и делфинариума:

Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #9 -: май 09, 2021, 18:22:58 »

Ден 2 - 6ти Май имен ден - тръгваме към Русе, за по-пряко през Обзор после през Котел, Разград, Старо Село (Тутраканско) и акостираме в хотел Рига в Русе

Слънчака:

Малко преди "Петолъчката" в рапицата:

Малко след Омуртаг решихме да сменим возилата:

Нощна гледка от панорамния ресторан на хотел Рига:

Тръгване от Русе - взимаме си чао с Дунава:

Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #10 -: май 09, 2021, 18:25:12 »

Ден 3 - прибиране към София - минахме през Кнежа и Борован.
ВНИМАНИЕ
ВНИМАНИЕ
ВНИМАНИЕ
Пътя до Кнежа се ремонтира и е отвратителен - само за истински адвенчъри е... ако знаехме нямаше да минем от там. Не знам докога ще е така но 10км са в ужасно състояние.

Направихме почивка във Враца и през Искърското дефиле се прибрахме.

Идеята ми беше всеки ден да обикаляме в България обаче и 2мата с жена ми сме шматки и забравихме да си обслужим моторите и щяха да ни отпаднат гаранциите така, че решихме малко по-кратък трип с повече шляене.
Активен
veso-o
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki k 3
Публикации: 214

Ел. поща
« Отговор #11 -: май 09, 2021, 19:48:33 »

"Пътя до Кнежа се ремонтира и е отвратителен - само за истински адвенчъри е... ако знаехме нямаше да минем от там. Не знам докога ще е така но 10км са в ужасно състояние."
След Искър,посока Кнежа,на кръстовището за Луковит се завива на ляво за Бреница и от там кеф ти Кнежа,кеф ти Бяла слатина-Борован или Червен бряг-София...Но,както казваш:Ако знаеш...
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3870

« Отговор #12 -: май 09, 2021, 22:14:46 »

За мен това е топа на най-разбитите пътища. Ей тази отсечка между двата първокласни пътя - там където е Варовник е направо избиване на зъби. Много красиво, много диво, никакви коли ... дори GPS-а не иска да ти начертае маршрут през този път. С мотор се минава но с кола е жива мъка.
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: май 10, 2021, 09:08:34 »

Smile Smile Smile Smile
 Един вече любим за мен маршрут през последните две години с приятни спирки .........

Слънчев Бряг
Оризаре
Руен
Вресово
Люляково
Камчия
Веселиново
Дибич
Шумен
Велики Преслав
- Омуртагов мост
Иваново
Менгишево
Ябланово(т'ва не знам град ли е село ли е....)
Тича
Котел
Градец
Ичера
Сливен
Нова Загора
Раднево
Гълъбово
Симеоновград
Димитровград
Узунджово

Във частта си от ВРЕСОВО до СЛИВЕН , много приятен и много забавен , има няколко много добри ресторанта със невероятна кухня.
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: май 10, 2021, 09:17:34 »

Сега си мисля вече за една добавка към маршрута и се надявам скоро да я реализирам.

Разходката през проходите на стара планина  Smile
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Велик ден - Гергьовденски пътешествия

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.063 секунди с 21 запитвания.