Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Пътешествието
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Пътешествието  (Прочетена 5684 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1747

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #30 -: февруари 24, 2021, 16:55:30 »

Аз карам само завои,направо карам само ако се налага нещо..или да отида до завоите..  Smile
Почти всички проходи съм минавал,за мен качеството на асфалта е основното за да ми харесат завоите,има мн готини пътища със завои с красиви гледки,но с толкова отвратителен асфалт,че не става за каране..само за возене стават,предпочитам да минавам с колата или пеша..
Пещера-Батак е такъв пример,супер завои,отвратителен асфалт..дупки,пропадания на пътя,а дори на здрав асфалт,просто не държи,няма никакво сцепление...
Варвара-Велинград е топ..супер завои,бавни в долната част,бързи в горната,уникален асфалт,държи на копеле..там съм Роси всеки път,само едно е кофтито там,че не е поне два пъти по-дълго тва дефиле..  Very Happy
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1794

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #31 -: февруари 24, 2021, 16:56:53 »

Влади,то завоите са ок,ма с колата 250+км като ако даваш много газ,та чак поднася на завоите и вдигаш макс 60км си е гадно.Пътя си е главен и си имаше движение,освен това е и тесен,нямаше мантинели,а е пропаст дето не и виждаш края

Сега има магистрала и според мен,почти не се използва тоя път и ще е готино да идеш с мотора до там.Можеш да си го запишеш като дестинация за лятото,щото без да бързаш с едно преспиване ще си изкараш чудесно там.
На мен ми трябва и хубав асфалт,чист и да държи та да ми прави кеф път със завои иначе по-добре магистралата
Ох, аз на колко места съм планирал да ходя.... Very Happy
А виж това е най-големият кеф, там където е имало стар път със завои, а сега са направили магистрала и всички естествено се бутат на магистралата, а старият път остава почти без трафик. Е те такива места са ми направо любими. Very Happy
Даже в Албания набарахме едно такова място между Елбасан и Тирана. Там има магистрала, а старият път в планината е завой след завои, на асфалт, но без мантинели и трафик. Разкош! Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6464

Ел. поща
« Отговор #32 -: февруари 24, 2021, 17:27:55 »

Ох, аз на колко места съм планирал да ходя.... Very Happy
А виж това е най-големият кеф, там където е имало стар път със завои, а сега са направили магистрала и всички естествено се бутат на магистралата, а старият път остава почти без трафик. Е те такива места са ми направо любими. Very Happy
Даже в Албания набарахме едно такова място между Елбасан и Тирана. Там има магистрала, а старият път в планината е завой след завои, на асфалт, но без мантинели и трафик. Разкош! Very Happy
Мисля,че бяха около 250км без прав участък.Определено ще ти хареса.То не помня и през села да се минавше,мисля че беше само планина и завои

А новия път го минах,как го отвориха.Първоначално се зачудих що има толкова спрели пикапи и големи джипки,но като не видях бензиностанция над 200км ми се изясниха нещата Smile Smile Smile Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 808

Ел. поща
« Отговор #33 -: февруари 24, 2021, 20:17:01 »

Покрай няколко селца се минаваше . От всяко селце излизаха пикапи , а отзад възстари бабички седнали с мотики в ръце . Бабичките копаха някакви миниатюрни нивички всяка с огромна камара камъни в единя край . Surprised Нощно време пътят беше странно осветен , кандилца със запалени свещи , много народ се е пребил по тоя път . Аз като щях да минавам първият път ходих да говоря с един тираджия . А той ми обяснява " Ти прохода Шипка минавал ли си го ?"
" Да , много пъти" , "Е сега си го представи , ама 250 км ."  Sad Sad Sad
Аз не повярвах .
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1252

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: февруари 25, 2021, 08:36:34 »

между Елбасан и Тирана - я ми го покажете на картата, де са тия 250км.

п.п. по стария до Игуменица с мотор е КЕФ, ма що си го причинявате с кола?
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1794

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #35 -: февруари 25, 2021, 08:44:15 »

Тия 250 км мисля бяха за Игуменица, а Елбасан - Тирана по старият път SH3 е 60 км.  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6464

Ел. поща
« Отговор #36 -: февруари 25, 2021, 11:02:27 »

между Елбасан и Тирана - я ми го покажете на картата, де са тия 250км.

п.п. по стария до Игуменица с мотор е КЕФ, ма що си го причинявате с кола?
Защото това беше единствения път от Игуменица до България.Не мисля,че иначе има нормален човек,който да мине от там с нещо на 4 гуми.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Пътешествието

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 21 запитвания.