Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Пътешествието
Страници: 1 [2] 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Пътешествието  (Прочетена 4585 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 6013

Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 23, 2021, 21:23:22 »

Аве, хора, прохода е РиШки! Идва от село Риш  Surprised
Хахахахаха

Най-вероятно си прав,просто ми се стори по-вероятно да идва от нещо рижо,щото за ришо не се сетих за нищо.Даже и не проверих.

Извинявам се на всички прочели темата за заблуждението,за Ришкия проход става дума Smile
Активен
Еомер
Миксера
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1100, CB600f
Публикации: 3433

Support your local 00

355901912
« Отговор #16 -: февруари 23, 2021, 21:50:58 »

Апропо Върбишкия проход е много красив сега, понеже от 10+ години е затворен и природата малко по малко си го взима... но все пак се минава  Very Happy макар, че с 14-ката може да ти е малко трудно  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #17 -: февруари 23, 2021, 22:10:54 »

Апропо Върбишкия проход е много красив сега, понеже от 10+ години е затворен и природата малко по малко си го взима... но все пак се минава  Very Happy макар, че с 14-ката може да ти е малко трудно  Very Happy
Има го в плановете и отиване до морето на зиг-заг през всички проходи на Стара Планина.

Просто е трудно да намеря човек,дето да не закисне на оная саламура наречена море,а да иска да си се повозим.Па и аз да намеря време де Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3375

« Отговор #18 -: февруари 23, 2021, 22:44:37 »

На някого от форума му беше любимо занимание това минаване през всички проходи на зиг-заг, ама не се сещам кой беше.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #19 -: февруари 24, 2021, 00:34:17 »

На някого от форума му беше любимо занимание това минаване през всички проходи на зиг-заг, ама не се сещам кой беше.
Аз просто искам да видя,дали има такова "чудо" като нашия Петрохан.
Дойдоха ми гости от Банско и един час не мога да ги убедя,да се върнат пак през Петрохан.
Вика,само да не е пак през тия завои Smile Smile Smile Smile
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2642

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #20 -: февруари 24, 2021, 07:17:23 »

На Тонико. Мисля за 2 дни ги мина...Още му завиждам (за 2 та дни Smile )
Активен
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1193

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: февруари 24, 2021, 07:50:15 »

Аз просто искам да видя,дали има такова "чудо" като нашия Петрохан.
...

Златоград - КППто - Гърция, но няма тази височина и не е 100% български.Но ще имаш повод да напишеш нов разказ.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: февруари 24, 2021, 12:06:35 »

Златоград - КППто - Гърция, но няма тази височина и не е 100% български.Но ще имаш повод да напишеш нов разказ.
Аз съм минавал по стария път за Игуменица.Още се събуждам с викове и плувнал в пот от спомените за тоя път.Петрохан ми се видя като 6 лентов аутубан след него.

Първия път спрях и мислех да скоча в пропаста и да се свършва с тия завои(бях с колата)
Там видях за първи път знак за максимална скорост 20км и пак там видях за първи път,че има смисъл от него.

Само от спомена ми се разтрепериха ръцете
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 3375

« Отговор #23 -: февруари 24, 2021, 12:41:51 »

На Тонико. Мисля за 2 дни ги мина...Още му завиждам (за 2 та дни Smile )

Да. Вярно беше той.

П.П.
Какво толкова Петрохан, та Петрохан... Проход като проход. Зимно време е по-гадно, когато не разчистят навреме. Беклемето ми се струва по-тегав.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6784

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #24 -: февруари 24, 2021, 12:52:27 »

Троян - Кърнаре по-прав ли ви се вижда?
Активен
aleyan
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 500 S, бивш Honda Transalp 650
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #25 -: февруари 24, 2021, 12:53:02 »

Има го в плановете и отиване до морето на зиг-заг през всички проходи на Стара Планина.

Просто е трудно да намеря човек,дето да не закисне на оная саламура наречена море,а да иска да си се повозим.Па и аз да намеря време де Smile

Човеко го има, ама съм мноо бавен за теб. Ще умреш от скука.  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: февруари 24, 2021, 13:01:24 »

Човеко го има, ама съм мноо бавен за теб. Ще умреш от скука.  Smile
Няма,просто ще те изоставя по някое време Smile

Вече гледам да не си ги причинявам тия карания.
Може само с новобранец да се учи,но и да има огромно желание за учене.Ако чуя,страх ме е или не се чувствам сигурен или нещо от сорта,стискам зъби и си го прибирам вкъщи и повече никога не карам с него.Не виждам смисъл да  си скъсам нервите за нищо

Най-ми е добре с някой по-бърз от мен,така не чакам никой Smile
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1670

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #27 -: февруари 24, 2021, 13:45:21 »

Че то големият кеф на моторите са завоите.  Very Happy  Ма някои си мислят, че, като се качат на някаква тъпа магистрала и вдигнат 200 км/час и това е кефа... Smile Smile Smile Ами не е!...
Като тръгна от Пещера през Батак към Доспат, до като стигна Девин, а после през Михалково към Кричим и ми се напълни душата от гледки, завои и каране.  Very Happy
« Последна редакция: февруари 24, 2021, 13:48:16 последно от Vladi4 » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #28 -: февруари 24, 2021, 14:13:19 »

Че то големият кеф на моторите са завоите.  Very Happy  Ма някои си мислят, че, като се качат на някаква тъпа магистрала и вдигнат 200 км/час и това е кефа... Smile Smile Smile Ами не е!...
Като тръгна от Пещера през Батак към Доспат, до като стигна Девин, а после през Михалково към Кричим и ми се напълни душата от гледки, завои и каране.  Very Happy
С 200 не е кеф а придвижване,ма с 300++ вече е друго нещо Smile

Влади,то завоите са ок,ма с колата 250+км като ако даваш много газ,та чак поднася на завоите и вдигаш макс 60км си е гадно.Пътя си е главен и си имаше движение,освен това е и тесен,нямаше мантинели,а е пропаст дето не и виждаш края

Сега има магистрала и според мен,почти не се използва тоя път и ще е готино да идеш с мотора до там.Можеш да си го запишеш като дестинация за лятото,щото без да бързаш с едно преспиване ще си изкараш чудесно там.
На мен ми трябва и хубав асфалт,чист и да държи та да ми прави кеф път със завои иначе по-добре магистралата
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 791

Ел. поща
« Отговор #29 -: февруари 24, 2021, 16:39:31 »

Аз съм минавал по стария път за Игуменица.Още се събуждам с викове и плувнал в пот от спомените за тоя път.Петрохан ми се видя като 6 лентов аутубан след него.

Първия път спрях и мислех да скоча в пропаста и да се свършва с тия завои(бях с колата)
Там видях за първи път знак за максимална скорост 20км и пак там видях за първи път,че има смисъл от него.

Само от спомена ми се разтрепериха ръцете

Четири пъти с бус .  Surprised  Добре ,че все със Мерцедеси , че не знам на другите марки дали щеше да издържи съединителя . Там ставаш диджей , лявата ръка постонянно описва полукръгове с волана , дясната сменя скорости , и крачетата като на барабани . Единят път се засякохме на ферибота с един колега само че автоджамбазин с Ивеко , та се водихме двамата . Но нашия надолу държи аиавекото само на спирачки ,нощем и на обратните гледам как му светят светло червено дисковете . Септемви минавах по новия път , пълна скука , заспах .
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Пътешествието

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 20 запитвания.