Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин  (Прочетена 12432 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sbatchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VT500 ; SUZUKI Intruder VS1400
Публикации: 141

667-THE NEIGHBOUR OF THE BEAST

Ел. поща
« -: юни 22, 2016, 08:57:47 »

Колеги, какво е вашето мнение по въпроса...и какво ли е на мотоклубовете официалното становище?
http://www.flagman.bg/article/104116
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF 1000A
Публикации: 578

Ел. поща
« Отговор #1 -: юни 22, 2016, 09:17:41 »

Smile .. същото каквото и за "парада" на 18.06.2016г. .. блокирането на кръстовища преди време и всякаки събития, в които не участвам или не съм съпричастен .. щом ги кефи .. да се потят ..
за всеки и за всичко .. може да се изкарат аргументи +/- .. въпрос на медийна "стратегия"
П.С. миналата седмица "медиите" ни проглушиха ушите за някаква гей-сбирка .. все едно е задължително участието в нея за всеки навършил пълнолетие .. сега нова дъвка .. а иначе кервана си върви .. между "споровете за парко място" и гей-сбирката .. яяя някакво заемче тука .. една неустойка /дето нямало да се плаща всъщност/ ..  Smile
« Последна редакция: юни 22, 2016, 09:26:04 последно от radomit » Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 729

Who can stop the Cop

« Отговор #2 -: юни 22, 2016, 09:19:26 »

Тия са с мотори, а не с танкове. Ама, ако са от мазните рокери, да се пазят от пожълтели бели ламборджинита  Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2467

« Отговор #3 -: юни 22, 2016, 09:23:57 »

Просто поредната възможност за разделение на фоби и фили в племето. Ако структурите на държавата работят, както трябва едни мъже на мотори, които искат да минат границата не би трябвало да бъдат никакъв повод за вълнение.
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: юни 22, 2016, 09:29:36 »

а пък за мото-клубовете ми е хептен през ...... сигурно си имат мнение по всички въпроси от ежедневието .. затова си имат сбирки .. да си ги обсъждат  Very Happy
Активен
award
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 1000 RR 06
Публикации: 617

Еволюция - от 4 крака на 2, от 4 гуми на 2 !!!

« Отговор #5 -: юни 22, 2016, 10:03:51 »

Ако беше гей парад, щяха да им се радват, ама рокери от Русия не може ... не схващам логиката ?  Surprised
Активен
sbatchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #6 -: юни 22, 2016, 10:22:09 »

https://www.youtube.com/watch?v=2P9PecPXVR4

чехите ги посрещнаха в шпалир с вдигнати средни пръсти - явно знамената на СССР и Сталин не им допаднаха....
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #7 -: юни 22, 2016, 11:49:55 »

Тия са с мотори, а не с танкове. Ама, ако са от мазните рокери, да се пазят от пожълтели бели ламборджинита  Smile
Very Happy Very Happy Very Happy

Бе кво им се впечатлявате ? Минават некви рокери и заминават. Всичко е във вашите умове. Ще бъде такова, каквото вие си го направите. И с гей оарада е същото, като не им обръщате внимание и ще затихнат. Така и с тия рокерчета, търсят внимание. Докато им го осигурявате, ще вдигат шум. Ако ги подминавате с безразличие никой няма да ги забележи.
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #8 -: юни 22, 2016, 12:10:43 »

Не е точно така.... Тия нощни копои НЯМАТ работа тука, причини колкото искате - политически, исторически и тн. Недейте да прикривате пристрастията си към вечнопияните получовеци зад маската на престорена широкоскроеност!
Активен
Pluton
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ел. поща
« Отговор #9 -: юни 22, 2016, 12:14:32 »

а турските ТИР-ове имат ли работа тук ? тая мотоциклетна колона ще мине и ще отмине,единственната "опасност" е дали спазва правилата за движение!  Smile
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #10 -: юни 22, 2016, 12:22:01 »

Обади рубладжийска мисъл, няма що  Smile Smile Smile Турските тирове минават от тука защото това им е работата - не развяват знамена и не пропагандират, докато тия олигофрени са тука само с пропагандна цел и забележете - в която бивша соц страна ги псуват в тая държава стандарта на живот е много по-висок от държавите в които им се радват, защо ли?
Активен
sbatchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: юни 22, 2016, 12:24:59 »

а турските ТИР-ове имат ли работа тук ? тая мотоциклетна колона ще мине и ще отмине,единственната "опасност" е дали спазва правилата за движение!  Smile

За тировете е просто въпрос на бизнес. Тук става въпрос за демонстрация с развяване на СССР знамена....все едно аз да мина с мотора през москва със знаме на НАТО и третия райх (примерно)
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: юни 22, 2016, 12:27:39 »

чехите ги посрещнаха в шпалир с вдигнати средни пръсти - явно знамената на СССР и Сталин не им допаднаха....
ми разберете се с колегата Еомер .. спретнете им и вие посрещане  Smile баси мъката заради група мото-туристи

За тировете е просто въпрос на бизнес.
ми и за това така .. да идват .. да ядат, пият и харчат пари .. колкото ме ебе колко пияни англичани има на Сънито .. там ми е и за пияните руснаци, поляци, скандинавци и т.н. .. туристи дето носят пари са
« Последна редакция: юни 22, 2016, 12:32:07 последно от radomit » Активен
Pluton
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ел. поща
« Отговор #13 -: юни 22, 2016, 12:30:43 »

има и други места по който може да минават турските тирове-Via Adriatica,но от там не ги пускат! нRкои от вас случайно да е чувал за пътно транспортно проишествие с участието на турски ТИР ? а да сте чували за такова с руски мотоциклет? колкото до знамената всички турски тирове са с турски знаменца по кабините! а колкотот до руските знамена-те се движат съгласно международното право-с две знамена едното на страната на която принадлежат и едното на страната която преминават! аз не съм страна в спора-гледам фактите!
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #14 -: юни 22, 2016, 12:37:36 »

Е кви знамена да развяват ? Много ясно, че на родината си. Да не говорим, че тия знамена не са забранени. И мен ме дразнят тия дето се свалят на Русия и я възхваляват ама чак па да ми пука за некви рокерчета....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 21 запитвания.