Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин  (Прочетена 11395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #60 -: юни 23, 2016, 16:07:05 »

Е такива неориентирани като тебе сте ми най-смешни.... извинявай ама да се дървиш като гледаш руски самолети докато си мечтаеш за американски мотор е шизофренично някак, според мен...
Активен
El Rockero
Drugs are for sluts, losers & weak!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 993

Каквото ми мислиш - тройно да ти се върне!

WWW Ел. поща
« Отговор #61 -: юни 23, 2016, 16:09:39 »

Е такива неориентирани като тебе сте ми най-смешни.... извинявай ама да се дървиш като гледаш руски самолети докато си мечтаеш за американски мотор е шизофренично някак, според мен...
Ми нека се посмеем, щото по-убаво от МиГ, Су и хамерикански мАтор нема. Е, па нема!  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #62 -: юни 23, 2016, 16:54:28 »

... Плевнелиев бил к'во?! Това е най-големият дебил във всяко отношение, който е ставал президент. По-голям дебил е и от мен! Колкото и странно да звучи  Smile Sad

А бе не знам дебил ли е, ама не може да върже два лафа без някой да му ги е написал. Пълна излагация. Не мога да намеря снимката, дето Бацето го полага зад врата  Smile Президент  hummer
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #63 -: юни 23, 2016, 17:06:15 »

Поне за разлика от бракониера от село Сиришник не ползва една и съща реч  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
sbatchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VT500 ; SUZUKI Intruder VS1400
Публикации: 141

667-THE NEIGHBOUR OF THE BEAST

Ел. поща
« Отговор #64 -: юни 23, 2016, 17:25:42 »

Поне за разлика от бракониера от село Сиришник не ползва една и съща реч  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Стига бре, това направо си е off topic. Знаете ли дали ще имат съпорт от БГ мото общността?
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Road King, PANtruder 1500
Публикации: 162

Ел. поща
« Отговор #65 -: юни 23, 2016, 18:10:59 »

http://eurocom.bg/shows/video/poziciia/3332

Ето ви "съпорта" от бг "общността".
Който има очи, ще схване и разбере.

П.П. Миксер, не съм мислел, че ще съм напълно съгласен с твоето мнение за нещо, но е факт  Very Happy
Активен
El Rockero
Drugs are for sluts, losers & weak!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 993

Каквото ми мислиш - тройно да ти се върне!

WWW Ел. поща
« Отговор #66 -: юни 23, 2016, 18:32:33 »

Very Happy Я да видим дали няма да стане зимна темичка през лятото...

Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Road King, PANtruder 1500
Публикации: 162

Ел. поща
« Отговор #67 -: юни 23, 2016, 18:39:31 »

О, ако се заговнят нещата, затривам на момента!
Ако щат да ме изкарват филофоб или фобофил  Very Happy
Аман и от политика и пр. !
Веселба е редно да има, лято е, мАтори карат някои хора.....други чешат клавиатурите.
Активен
slatinar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NX 650
Публикации: 98

« Отговор #68 -: юни 23, 2016, 19:50:23 »

А бе не знам дебил ли е, ама не може да върже два лафа без някой да му ги е написал. Пълна излагация. Не мога да намеря снимката, дето Бацето го полага зад врата  Smile Президент  hummer

Активен
Dr.Ago
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 725

Не ме правете на идиот, аз сам ще се справя! ;)

Ел. поща
« Отговор #69 -: юни 23, 2016, 22:46:04 »

А бе не знам дебил ли е, ама не може да върже два лафа без някой да му ги е написал. Пълна излагация. Не мога да намеря снимката, дето Бацето го полага зад врата  Smile Президент  hummer

Ами като се държи като кучката на Бате Б кой ще го вземе на сериозно? По-скоро ще го асоциират с мистър Бийн. Smile
  Но темата е друга. Странно - против гейпарада не се парадира (все пак е модерно), ама нали трябва да се докараме пред силните на деня... Crying or Very sad Няма да се учудя от явно присъствие на НСБОП и жандармерия по маршрута. Просто поредният кьорфишек за отвличане на вниманието от важните неща в държавата. Razz
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1310

пастафариански моТурист

« Отговор #70 -: юни 23, 2016, 23:00:54 »

Струва ми се, че май доста от нас са повярвали в независимостта на България като демократична пропаганда на американския модел.
Американците празнуват дори и Ден на независимостта, за съществуването на който знаем чак и на оня край на света. Само, че в природата
няма такова нещо независимост. Всеки животински вид зависи от другите и живее в някаква хранителна пирамида.
В света всичко съществува в много яка зависимост, а независимостта като понятие е просто черешката в демократическата пропаганда.
Ти си независим и си в пълното си право да бъдеш принуден да направиш всичко за да осигуриш прехраната си.
Осъзнатите зависими могат да обсъдят от коя велика сила искат да зависят повече
и от коя по-малко, отстоявайки собствените си национални интереси. Нашата България е малка.
Османската, американската или руската - това са все империи. Някои ще кажат, че първата е бивша, но поведението им напоследък
е доста имперско. Дали похода е част от някаква хибридна конспирация и дали това всъщност са преоблечени агенти на КГБ не мога да
кажа.

Да. Аз вярвам в себе си, че съм независим и мога да си избирам живота, така, както България ми го е предоставила: свободно движение и работа в целия ЕС и на някои други места. Аз съм оптимист и се възползвам от оптимистичните предложения на Държавата ми ;)
Американците са по долна категория хора от нас европейците.
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1092

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #71 -: юни 24, 2016, 02:35:25 »

Пъне що се хабиш? Повечето хора от тоя форум не могат да разберат как мотористи от България, Русия, Румъния, Гърция, Турция, Македония, Италия и тн... могат да се прегърнат, да седнат на една маса и да се забавляват. Комплекси и предразсъдъци...
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #72 -: юни 24, 2016, 11:11:34 »

Аха, за това ставаше въпрос  Mad Тогава бацето каза нещо от рода, че когото те посочат, него ще изберат. Пародия, братче  Surprised
Активен
me4o_tyrist
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: motorista e v pensiq :)
Публикации: 158

340084360
Ел. поща
« Отговор #73 -: юни 24, 2016, 12:06:33 »

Абе тва 94 пишльовците сте голяма работа. Аре съобразявай се малко с речника, ако обичаш.

пс1: Съжалявам че се меся в спор, който не е мой, но лапето току-що усетило, ча са му махнали памперса и решило да се осере до ушите.

пс2: С Франки не се познавам лично, но мисля че може и сам да се справи  Very Happy

Набеден МЪДЕДЪРЖАЧ  Smileтриеш постовете ми
« Последна редакция: август 30, 2016, 12:48:02 последно от ЧЕФО » Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 294

Ел. поща
« Отговор #74 -: юни 24, 2016, 18:01:58 »

"Американците са по долна категория хора от нас европейците."

...девиз във вестник "Работническо дело " ,преди "Ленинският съботник". Smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.25 секунди с 21 запитвания.