Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2016 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: мото среща - камикадзе - ихтиман
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: мото среща - камикадзе - ихтиман  (Прочетена 3041 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« -: юни 19, 2016, 19:14:53 »

отдавна не се бях вясвал насам, дано е за добро
този уикенд, не много случайно, попаднах на мото срещата на клуб камикадзе.
странен уикенд. на има няма 200 метра от въпросната серща вчера имаше циганска сватба. днес пък - събора на селото.
както и да е. замъкнах се на въпросното място. заведох и сина и дъшерята. вход - 5 лева. викам, няма яд, и те добитък хранят. влизам, вътре спокойно. някакви момчета и момичета, явно от организаторите, непрекъснато сноват, гостите - спокойни, като през доброто старо време. цените - напълно поносими. поседяхме малко, па си тръгнахме. викам, довечера може да се мерне някой познат.
отиваме вечерта, пак същото. повечко народ, но не като на големите събори. да речен, 100-200-300 човека общо. спокойно. готино! номерата по моторите - А; РА; М; Х; СА; СО естествено, да ме извинят неизброените, ма от къде ли не. тук-там по някой непознат ми елек. хората си почиват и се кефят. уви, НИКОЙ от големите и стари клубове! срамота.
рекохме да поостанем. хем жива музика изглежда щеше да има. в последствие това беше малко не до там приятна изненада за мен, но щом другите се кефят все още на епизод, защо пък не?
та, поостанахме. а хората, като едно време на тея срещи. готини хора, спокойствие, всеки внимава за и се съобразява с околните, организаторите - повече от на място. уточнявам, случайно познавам само един от гостите, местен.
познавайки маниерите на хора от този клуб по други събори, очаквах разни издънки. направо си бях приготвен. да ама не! всичко протече идеално!
естествено имаше и доволно пиинали хора, но без издънки, без мъртъвци, без каквито и да било простотии. как па някой подпиинал нито веднъж дори не залитна към дете или мотор...
разни 'гадни мотористи' абсолютно културно закачаха и откровенно пазеха децата, помагайки за още по-доброто им изкарване.
изчакахме зарята и си тръгнахме с чудесно настроене.
пак с предрасъдаците си, очквах цяла нощ дандания. то, нормално е, нали, все пак мотосъбор има. уви, към 1:30-2:00 селото утихна почти напълно!

още по обяд заподозрях нещо, но не бях много сигурен. вечерта го потвърди. организаторите бяха осигурили рендосани дъсчици за подпиране на мотора за всеки който пожелае да паркира нейде извън асфалта! имаше ги дори в излишък! бяха 'разхвърляни' на купчинки и общодостъпни из целия район. замислих се, ми че май не съм виждал подобно нещо другаде.

с 2 думи, приятно място с готини хора. организация на много добро ниво. мероприятие, което си заслужав да бъде посетено. проведено в затънтено село, но без селения. вярно, няма минерални басеини, лъскави хотели, скъпи кръчми, но това ли е целта? честно, отидох с предрасъдаци и лоши очаквания, тръгнах си повече от доволен.
догодина, живот и здраве, пак ще ги удостоя 'с поне 5 лева', пък дано и някой от 'по-големите клубове' го направи.

успех камикадзета и благодаря.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2016 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: мото среща - камикадзе - ихтиман

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.187 секунди с 21 запитвания.