Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ВАЖНО: Традиционна ретро сбирка 2016г. - 02-04.септември2016г. - Асеновград
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ВАЖНО: Традиционна ретро сбирка 2016г. - 02-04.септември2016г. - Асеновград  (Прочетена 25359 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6378

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #165 -: юни 01, 2020, 12:32:51 »

ай стига ве, Милко се включи  Very Happy, и пуканки ще ти поръчваме само давай акъла и фитилите ние сме насреща, и по рано информирай за датите да подготвям сафрида хахаха

Включи се той Smile
Два дена кротичко го чеша покрай патешките сърца и агнета.... Споменах му, че един вид даже сме решили датата Smile
Има надежда за светлина в тунела Very Happy
Но тази година има и друг проблем ...разни мерки покрай "пандемията".... Но мисля че до септември всичко ще е наред.
И аз да се включа с 50 кинта, ще намерим за какво да ги оползотворим  Very Happy
Хамалогията от мен. Само да станат нещата.
Активен
dandy
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ex: simson suhl;balkan 50;minsk 125;yamaha fzr400;yamaha R1;suzuki GSXR750;карпати;suzuki bandit 600 now: Balkan 250;yamaha xj 600 diversion
Публикации: 297

Ел. поща
« Отговор #166 -: юни 01, 2020, 13:43:50 »

Very Happy нещо като "предорганизационно събрание" ако се случи да съберем там парите...ама и човека трябва да ги вземе де, щото за сега май не се меракландисва.
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley davidson,Royal Enfield,jawa perak 250,Jawa 20,MZ 175 es,MZ ts150.
Публикации: 567

https://web.facebook.com/%D0%A0%D0%B0%D0%B1%D0%BE%

WWW Ел. поща
« Отговор #167 -: юни 02, 2020, 07:05:32 »

И аз се включвам с 50лв. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Не мога да разбера вие сериозно ли си мислите че парите са проблема, или само си чешете езиците?

Събиране на ретро феновете винаги може да се направи, и то от всеки който реши. Избира си дата, подходящо място и обявява в нета. Съвсем друго е това което правихме в Асеновград и Данчо на язовира. Не може без разрешителни от институцийте да направиш такова нещо. Всички сбирки до сега се правиха без да питаме който и да е било, но последния път се събрахме много хора и заприлича на доста сериозно събитие което не може да се скрие лесно. Дори бях предупреден.
За тези които не се сещат ще го кажа в прав текст:
Изисква се разрешение от:
Община
Полиция
Пожарна
присъствие на линейка
разрешения за търговия на открито и разни други дребни позволения.

Това е работа който сам човек не може да свърши без подкрепа на юридическо лице. А след тази глупост с вируса пък съвсем не става.

От доста години се прави една сбирка на Рилския манастир, там защо не идвате? Става много хубаво и простичко, няма кетъринги, няма стай. Палтки,огън и който каквото си носи. Красота.
Ако ви идва далече, предложете по-подходящо място и ще се съберем.

Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2587

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #168 -: юни 02, 2020, 07:38:47 »

и аз това се чудя , ама седя и гледкам  Very Happy
  - Чисто Просто Лесно: Къмпинг (Някъде) предварително записване и Договорка(тип ТДМ България) един човек резервира и всичко е Топ

Пример - яз.Копринка има всичко необходимо - според мен перфектното местоположение и необходима база за такова мероприятие

*** Гробето дето само фитили бута и хленчи - запали оня Трансал и иди до 9-ти км , едно време събори от по 2000 човека сме правили там , поинтересувай се

*** Някой около Варна - Бунгалата на Устието на Камчия - страхотен все още запазен комплекс Бунгала при това оградено!

**** някой около Сливен - Карандила има и бунгала и всичко

И аз
Аве пенсионер - ти онова Хърли караш ли го  Surprised мини да те видя , че инъче аз ше доа  Very Happy Smile
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #169 -: юни 02, 2020, 08:19:20 »

и аз това се чудя , ама седя и гледкам  Very Happy
  - Чисто Просто Лесно: Къмпинг (Някъде) предварително записване и Договорка(тип ТДМ България) един човек резервира и всичко е Топ

Пример - яз.Копринка има всичко необходимо - според мен перфектното местоположение и необходима база за такова мероприятие

*** Гробето дето само фитили бута и хленчи - запали оня Трансал и иди до 9-ти км , едно време събори от по 2000 човека сме правили там , поинтересувай се

*** Някой около Варна - Бунгалата на Устието на Камчия - страхотен все още запазен комплекс Бунгала при това оградено!

**** някой около Сливен - Карандила има и бунгала и всичко

Аве пенсионер - ти онова Хърли караш ли го  Surprised мини да те видя , че инъче аз ше доа  Very Happy Smile

Mad Mad Mad Най-на края някой да каже нещо умно.
Точно това имах в предвид, но за съжаление в днешно време хората искат да спят на бели чаршафи и да ядат и пият на маса, ако може и със сервитйорки.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6378

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #170 -: юни 02, 2020, 08:40:39 »

Знам, че не е само до пари организацията!
Коки на 9-ти километър някога ставаха огромни готини събори. Но беше... Смениха се собствениците до колкото знам...
Последните 2 пъти Вагабонтите ползваха не целия комплекс, а само страничната поляна. Щото оня искал да му се плаща нещо от рода на 2-3 бона на ден. А като почнеш да оправяш нещата от вторник, сряда и се получава бая сума.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3715

« Отговор #171 -: юни 02, 2020, 12:55:26 »

При добро желание може да се ползва 'сбирката на форума', която също беше на яз.Копринка.... Трябва и да е скоро,като дата,по спомени... Там може да се пие бира и да се 'бистри политиката', както и да се 'изчистват' всички 'спорове' (технически имам предвид) възникнали през годината във форума  Smile
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2807

« Отговор #172 -: юни 02, 2020, 13:06:42 »

И аз се включвам с 50лв. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Не мога да разбера вие сериозно ли си мислите че парите са проблема, или само си чешете езиците?

Събиране на ретро феновете винаги може да се направи, и то от всеки който реши. Избира си дата, подходящо място и обявява в нета. Съвсем друго е това което правихме в Асеновград и Данчо на язовира. Не може без разрешителни от институцийте да направиш такова нещо. Всички сбирки до сега се правиха без да питаме който и да е било, но последния път се събрахме много хора и заприлича на доста сериозно събитие което не може да се скрие лесно. Дори бях предупреден.
За тези които не се сещат ще го кажа в прав текст:
Изисква се разрешение от:
Община
Полиция
Пожарна
присъствие на линейка
разрешения за търговия на открито и разни други дребни позволения.

Това е работа който сам човек не може да свърши без подкрепа на юридическо лице. А след тази глупост с вируса пък съвсем не става.

От доста години се прави една сбирка на Рилския манастир, там защо не идвате? Става много хубаво и простичко, няма кетъринги, няма стай. Палтки,огън и който каквото си носи. Красота.
Ако ви идва далече, предложете по-подходящо място и ще се съберем.

То не пречи някъде около Асеновград да направим подобно като на Рилския. Не мисля, че е проблем да се измисли място, на което има и места за настаняване наблизо. Рилския на нас ни е прекалено близо и Родопите са  rulez1
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #173 -: юни 29, 2020, 12:49:42 »

В крайна сметка май ще се получи нещо тази година Very Happy.
Ако нещо не се обърка до края на седмицата ще има инфо.

Както се казва: Очаквайте подробности.
 Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #174 -: юни 29, 2020, 14:46:31 »

A плюй камичката вечи бре  Sad
Активен
dandy
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ex: simson suhl;balkan 50;minsk 125;yamaha fzr400;yamaha R1;suzuki GSXR750;карпати;suzuki bandit 600 now: Balkan 250;yamaha xj 600 diversion
Публикации: 297

Ел. поща
« Отговор #175 -: юни 30, 2020, 10:05:25 »

Mad  Very Happy Очакваме информация, а до тогава трябва да преправя ел.инсталация на българското мотоциклетно чудо Б250, монтаж на електронен регулатор произведен от Marto SMD  Very Happy, ГО и ТП за 2020
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #176 -: юни 30, 2020, 10:31:27 »

Sad :(аз се надявам с некво ОлдСкул Немско Инжинерно Нещо да се появя........ ама де да видим  Surprised
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1643

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #177 -: юни 30, 2020, 15:01:30 »

Тва вече е добра новина  Mad
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1862

« Отговор #178 -: юни 30, 2020, 21:38:23 »

Ей как ще ме накарате да правя ГО и ГТП на М1цата... Не сте хора, ша знайш!  Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
iotoff
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #179 -: юли 01, 2020, 16:14:07 »

Чакането свърши Very Happy
http://www.motoforum.bg/index.php/topic,108540.0.html

Предполагам че ще има недоволни от формата, но в тези условия друг вариант не намерихме.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: ВАЖНО: Традиционна ретро сбирка 2016г. - 02-04.септември2016г. - Асеновград

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.215 секунди с 21 запитвания.