Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Щети след изпускане на zx6r, съвет.
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Щети след изпускане на zx6r, съвет.  (Прочетена 7455 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moto-fan
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR600 и Kawasaki zx6r
Публикации: 39

Ел. поща
« Отговор #15 -: юни 16, 2016, 14:11:52 »

Мерси за отговора!

В момента е точно при Ради. Smile
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2855

« Отговор #16 -: юни 17, 2016, 01:04:38 »

Цепката на капака оправи ли я? Ако не си, най-лесният начин е с лепилото Паско Фикс. Три компонентният му вариант има възможност за лепене и изграждане на подобни цепнатини и става бетон. След това може да се обработва, боядисва и каквото се сетиш. А с лепенето можеш да се справиш и сам. Ровни в мрежата да видиш за какво иде реч. Аз съм го ползвал многократно за запълване на дупки в резервоари и за какво ли не, така че съм сигурен, че написаното за качествата му е самата истина. Да не говорим, че за тази цепка ще се разделиш с 25 лв (колкото струва най-малката разфасовка) и вероятно ще ти остане лепило и за други неща.

Имаш ли да ми услужиш малко с това чудо? Трябва ми за два технологични отвора Ф4-6мм. 10 минутна играчка, че на футурата има една опасна недомислица...
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #17 -: юни 17, 2016, 10:11:55 »

Имаш ли да ми услужиш малко с това чудо...

На драго сърце, но нямам в наличност. Поръчвам, когато ми дотрябва, и свършва бързо, щото изпозалепям всичко из вкъщи - мотори, коли... пералнята... обувките на жената  Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Щети след изпускане на zx6r, съвет.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.145 секунди с 21 запитвания.