Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какъв модел е тази каска?  (Прочетена 4576 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dimana
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha tzr 50
Публикации: 2

Ел. поща
« -: март 04, 2016, 21:22:56 »

Извинявам се предварително за въпроса, надявам се, че поне съм оцелила къде да го задам. Та въпроса ми е някой може ли да ми каже какъв модел е тази каска, защото искам да си поръчам друго визьорче, а си нямам и понятие от каски.   Surprised  Very Happy

Ако ви трябва някаква допълнителна информация с радост ще я предоставя, стига да мога.   Very Happy
Активен
morqka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RSV Mille; Moto Guzzi V50; Ducati 500; BMW R45S
Публикации: 1381

« Отговор #1 -: март 04, 2016, 23:11:30 »

Извинявам се предварително за въпроса, надявам се, че поне съм уцелила къде да го..................

Ако ви трябва някаква допълнителна информация с радост ще я предоставя, стига да мога.   Very Happy

Ръст, талия, гръдна обиколка ще свършат работа за начало  Very Happy

Това с визьора ще е трудно. Такава каска/марка не съм виждал ни чувал. Неква тояга ще е. Иначе визьори продават вносителите на съответните марки.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4018

Ел. поща
« Отговор #2 -: март 04, 2016, 23:31:16 »

поръчай си нова каска.тая пази само от черна магия,от бяла вещица в цикъл при слънчево затъмнение.

иначе ме кефи името

даже вътре си пише ВНИМАНИЕ да не се слага на главата  Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5128

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #3 -: март 05, 2016, 00:07:18 »

Извинявам се предварително за въпроса, надявам се, че поне съм оцелила къде да го задам. Та въпроса ми е някой може ли да ми каже какъв модел е тази каска, защото искам да си поръчам друго визьорче, а си нямам и понятие от каски.   Surprised  Very Happy

Тортичке не помниш ли от къде си я купила? Иначе забелязвам,че част от името и е COM Smile

Сега сериозно...Трудно ще намериш визьор за тази каска.По простата причина,че никой не я е виждал и чувал.Вариантите са 2:
1.Отиваш в някой голям мотомагазин и пробваш различни визьори дали ще и паснат.
(има обаче опасност визьра да е по-скъп от каската)
2.Отиваш в някой голям мотомагазин и си купуваш друга.

Иначе забелязвам,че караш интересна моторетка.  Very Happy

Ръст, талия, гръдна обиколка ще свършат работа за начало  Very Happy

Това с визьора ще е трудно. Такава каска/марка не съм виждал ни чувал. Неква тояга ще е. Иначе визьори продават вносителите на съответните марки.

Както и град за да помогнем по-качествено. Mad
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2467

« Отговор #4 -: март 05, 2016, 00:49:31 »

Това е истинско предизвикателство. Дай снимки на етикети, кутия, книжки каквото и да е издаващо произхода и. Като нищо да е проект по трудово на някое сръчно китайче.
Активен
Dimana
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha tzr 50
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #5 -: март 05, 2016, 12:00:24 »

поръчай си нова каска.тая пази само от черна магия,от бяла вещица в цикъл при слънчево затъмнение.

иначе ме кефи името

даже вътре си пише ВНИМАНИЕ да не се слага на главата  Smile Smile Smile

Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4018

Ел. поща
« Отговор #6 -: март 05, 2016, 12:39:39 »

чак сега загледах какво караш,ми ти си била от "нашите"
демек караш пистарка

случвало ли ти се е както си вървиш и да си треснеш главата в нещо(отворен шкаф на кухнята примерно)боли много,цицини,често и аркади.обикновено един човек се движи с 5км(в кухнята на дали,ма да кажем 5) а сега си представи що за удар ще е с десет пъти по-голяма сила при това в нещо дето не можеш да го отместиш,тротоара да кажем.
и това ако си само с 50,а нагоре? нагоре е страшно и често фатално.

сега вземи каската,излез на терасата,затвори си очите и хвърляй със всичка сила.не се притеснявай и да удариш някой,главата му е много по здрава от тая каска.

щом имаш пари за визьор,кажи колко можеш да отделиш за каска и кой размер носиш и ще ти намерим нещо ново.има и евтини,сега е момента на отстъпките,та си в точното време да си търсиш екипировка.

п.п.
колегата ти намекна,ма явно не си се запознала с правилата на форума.трябва да публикуваш твоя снимка по бански с днешен вестник,лице и гръб.горнището на банския не е задължително,все пак моторните спортове са предимно мъжки и ще изглежда странно,меко казано,да е задължително Smile

та казвай сума и размер
и снимки
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5128

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #7 -: март 05, 2016, 14:06:18 »

сега вземи каската,излез на терасата,затвори си очите и хвърляй със всичка сила.не се притеснявай и да удариш някой,главата му е много по здрава от тая каска.

Smile Smile Smile Smile Smile
Само гледай да не уцелиш преминаващ моторист....
Намекнах и и аз за визьора.....
Активен
soadfan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Пластмасов PC25
Публикации: 690

« Отговор #8 -: март 05, 2016, 22:09:58 »

тц-тц, няма пропуск, ей
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Какъв модел е тази каска?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 20 запитвания.