Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти  (Прочетена 16052 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3513

« Отговор #45 -: юли 06, 2019, 19:30:15 »

Купувайте само висок клас ботуши и екипировка!
 Сиди най-висок клас , челен удар с около 30-40км/ч, полет няколко метра и само сериозно натъртен десен крак и счупено ляво стъпало на две места, това преди две седмици... Не ми се мисли, ако бях с нещо по скапано.

Това е толкова 'божа работа',че няма накъде повече! Аз,когато катастрофирах,се ударих челно с 48км/ч (според експертите от КАТ),полет няколко метра и само петата си бях ударил доста силно,но без поражения! Естествено,имах други отвратителни счупвания,но нали говорим за обувки...Бях с туристически боти,чиято подметка в областа на петата се беше отпрала доста. Друго нищо по тях...

Въпросният сайт ако не работеше с пейпал, при това истински пейпал щях да кажа, че е абсолютна  мухлловка.
Без пейпал има всички характеристики да събира Паре и да не праща  нищо.
То не се и сега има гаранция, че ще пристигне нещо но поне парите ще се върнат някога.

Сайта не е 'мухоловка'! Има 'реални' хора в БГ,които са си купували ботуши от тях...Не знам как (дали на място или с фирма за доставка)...  Просто си е малък английски сайт и явно не е насочен към голяма 'световна' търговия!
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #46 -: август 02, 2019, 19:22:55 »

Въпросният сайт ако не работеше с пейпал, при това истински пейпал щях да кажа, че е абсолютна  мухлловка.
Без пейпал има всички характеристики да събира Паре и да не праща  нищо.
То не се и сега има гаранция, че ще пристигне нещо но поне парите ще се върнат някога.

Сайта не е 'мухоловка'! Има 'реални' хора в БГ,които са си купували ботуши от тях...Не знам как (дали на място или с фирма за доставка)...  Просто си е малък английски сайт и явно не е насочен към голяма 'световна' търговия!

Утре трябва да пристигнат в офиса на ЕКОНТ и да ги взема! По предварителна 'информация',ботушите трябва наистина да са от дебела естествена кожа,производство в Пакистан,отлична изработка и отлични отзиви от всички,които са си купили такива до сега! Утре ще напиша първи визуални впечатления,а най-вероятно ден след това и пробно каране с тях  Very Happy! Купувам ги на каталожната им цена от човек от олх-а,от гр.Трявна. Доставя всички размери,зарежда периодично,но само един модел. Питах го и за другите модели,но каза,че тези били най-хубави. Това,което взимам е по-спортен модел,но както и да е. Предполагам,че просто за тези има най-добър пазар,а той не иска да му заседяват много-много... Ако се настоява,не виждам защо да не достави и друг модел,но... Surprised
« Последна редакция: август 02, 2019, 19:24:41 последно от ildivvy » Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #47 -: август 03, 2019, 19:15:40 »

Днес си взех ботушите! Първите ми впечатления (чисто визуални и проба в коридора) са повече от отлични! Отличен материал (наистина хубава естествена кожа),отлична изработка,номера си отговаря (аз съм с #42,5 и взех #43,което е UK9 или US10),хубав цип,не са особено тежки...! Нямам търпение да ги изпробвам и по предназначение с някой от моторите!
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1299

« Отговор #48 -: август 03, 2019, 22:32:05 »

Вътрешността каква им е Surprised
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5816

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #49 -: август 04, 2019, 19:28:51 »

Днес си взех ботушите! Първите ми впечатления (чисто визуални и проба в коридора) са повече от отлични! Отличен материал (наистина хубава естествена кожа),отлична изработка,номера си отговаря (аз съм с #42,5 и взех #43,което е UK9 или US10),хубав цип,не са особено тежки...! Нямам търпение да ги изпробвам и по предназначение с някой от моторите!

Снимки към впечатленията, а? Very Happy
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #50 -: август 05, 2019, 05:41:24 »

Снимки бих направил с удоволствие,но трябва да намеря с какво да ги направя... Вътрешноста им е с някаква мека подплата,не стой на голата кожа. Изглежда ми добре,но каква е,нямам представа. Довечера ще огледам специално и ще драсна пак някой ред! Може да се разгледат снимките и от обявата на човека в 'о-ел-екс-а'...
« Последна редакция: август 05, 2019, 05:43:22 последно от ildivvy » Активен
boy3m
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Публикации: 36

Ел. поща
« Отговор #51 -: август 08, 2019, 16:00:49 »

Довечера ще огледам специално и ще драсна пак някой ред!
ildivvy,
не стана ли вече довечера? Very Happy Very Happy

Хайде,че чакаме отзивите. Smile
Влязох във връзка с продавача,че ми е на една ръка разстояние и се оказа и с други интересни за мен артикули. Smile

Поздрави,
 Mad Mad Mad
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #52 -: август 08, 2019, 18:04:33 »

За момента не мога да кажа нищо повече от вече написаното в предните ми два поста! Надявам се,почти сигурно е,че този уикенд ще ги изпробвам реално и ще драсна още някой ред! Така или иначе,употребата им в реалността ще даде отговори на всички въпроси! Изглеждат ми много качествено изработени,дано се потвърди и след употребата им след доста години...
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: септември 01, 2019, 17:31:01 »

Направих вече няколко карания с ботушите и мога да споделя повече впечатления...За момента съм СУПЕР доволен! Формата им ми пасва перфектно,както и номера! Ботушите са леки и почти не ги усещам на краката си като тежест (или поне не като за ботуши). Крака ми е стегнат в тях без да е супер натрапчиво.Мога да ходя с тях доста лесно,но не са за продължително ходене,както всички подобни ботуши,определено! В дъжд не съм карал все още и не мога да потвърдя,колко са водо-непропускливи! Отлична изработка! Това,което се получи при мен,като лека особеност е,че летния ми панталон,който се стеснява надоло по крачола,дойде леко тесен при закопчаването върху ботуша (нормално - обемен е). При първото каране малко бързах и вкарах крачола на панталона вътре в ботушите,но това беше грешка! Станаха ми тесни/стегнати около крака...След това обаче открих как да ги закопчавам върху тях (с леко набиране на най-долната част нагоре) и всичко си дойде на мястото! Останалото ще разберем след по-продължителна употреба. За сега много ми харесват,с уговорката,че до момента не съм имал и носил подобни ботуши и нямам някаква база за сравнение!
  Ако някой е хвърлил око на продуктите на фирмата,предвид цената и 'достъпността' (паунда е с отлична цена в момента),нека не се чуди! Ще остане доволен!
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2160

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #54 -: септември 01, 2019, 20:56:51 »

Пусни пак ботушите и фирмата, чи си губя из темата...моля...
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: септември 01, 2019, 21:23:28 »

Някой има ли впечатления за тази марка: https://profirst.store/product-category/motorcycle-clothing/motorbike-boots/ ? Пише,че са от ест.кожа и имат доста добри характеристики...Някой може ли да измисли някаква доставка...евентуално..?

Това е сайта...Моите ги купих (чисто нови,разбира се) от човек от гр.Трявна чрез 'продавалника' !
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2201

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #56 -: септември 02, 2019, 07:57:37 »

Цените са Уникални - и дано Ботушите не са толкова зле както изглеждат на снимките , защото същите Модели с други имена можеш да ги купиш от АЛИ-то на по ниска цена с по добро качество ( Пак казвам това е на база снимките които гледам на сайта им )

Аз лично съм сменил доста ботуши поради факта , че не издържат - ФранкТомас , Няколко ДИАДОРИ , после и през АрленНес преминах (тия не бяха безкрайно зле) и накрая си купих DAINESE Pro Boots .......... за туризъм грам не стават , за туризъм се обърнах към друг ИТАЛИАНСКИ вариант - GAERNE модела е G Hybrid Gore-tex® Black.
 Oт кросаджиите знам че това е топ марка. За пътя не си струва да даваш 1000 лв за ботуш както за спорт........ но лично аз не бих рискувал с прекалено евтин ботуш....... особено както знам как се разлепят подметки на Маркови и какво се случва след това
« Последна редакция: септември 02, 2019, 08:05:31 последно от KokoVmaxa » Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: септември 02, 2019, 10:30:02 »

Снимките на сайта не са добри - това е факт! На живо изглеждат много по-добре...На обявата на човека има снимки на реалните ботуши! За качеството - незнам как се преценя по снимките... На мен ми изглеждат отлично изработени от отличен материал! Колко ще изкарат  Surprised,само времето ще покаже!
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 21 запитвания.