Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти  (Прочетена 14020 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3483

« Отговор #45 -: юли 06, 2019, 19:30:15 »

Купувайте само висок клас ботуши и екипировка!
 Сиди най-висок клас , челен удар с около 30-40км/ч, полет няколко метра и само сериозно натъртен десен крак и счупено ляво стъпало на две места, това преди две седмици... Не ми се мисли, ако бях с нещо по скапано.

Това е толкова 'божа работа',че няма накъде повече! Аз,когато катастрофирах,се ударих челно с 48км/ч (според експертите от КАТ),полет няколко метра и само петата си бях ударил доста силно,но без поражения! Естествено,имах други отвратителни счупвания,но нали говорим за обувки...Бях с туристически боти,чиято подметка в областа на петата се беше отпрала доста. Друго нищо по тях...

Въпросният сайт ако не работеше с пейпал, при това истински пейпал щях да кажа, че е абсолютна  мухлловка.
Без пейпал има всички характеристики да събира Паре и да не праща  нищо.
То не се и сега има гаранция, че ще пристигне нещо но поне парите ще се върнат някога.

Сайта не е 'мухоловка'! Има 'реални' хора в БГ,които са си купували ботуши от тях...Не знам как (дали на място или с фирма за доставка)...  Просто си е малък английски сайт и явно не е насочен към голяма 'световна' търговия!
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мнения/впечатления за ботуши и мото-боти

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 20 запитвания.