Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Циганите  (Прочетена 37503 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
karadzhov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet '04, Yamaha TTR 250
Публикации: 463

« Отговор #495 -: октомври 08, 2015, 10:41:26 »

http://news.plovdiv24.bg/587908.html
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #496 -: октомври 08, 2015, 20:42:39 »

Бацето се изказа за лошите рокири и ми е чудно сега какъв коментар ще направи. И по-важното - какви законодателни промени ще предизвика.
Активен
karadzhov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet '04, Yamaha TTR 250
Публикации: 463

« Отговор #497 -: октомври 08, 2015, 21:30:43 »

За мен решението е като при осигуровките, който иска добро здравно/пенсионно осигуряване се осигурява в частни фондове.
Който иска охрана особено в по малките населени места ще плаща на СОТ, тази година в с. Розино - по големите розови масиви имаха табели СОТ...
Жалко само че всеки месец ни удържат от честно изкараните заплати едни пари които потъват.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2707

« Отговор #498 -: октомври 09, 2015, 14:49:21 »

Бацето се изказа за лошите рокири и ми е чудно сега какъв коментар ще направи. И по-важното - какви законодателни промени ще предизвика.
http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/obshtestvo/mvr-otricha-romi-da-sa-grabili-magazin-v-kazanlak.html Мам си джейс и новини
Активен
http
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ница
Публикации: 354

« Отговор #499 -: октомври 10, 2015, 00:14:34 »

Недей така, той чете само прасешки новини  Smile
Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 297

Ел. поща
« Отговор #500 -: октомври 10, 2015, 05:59:20 »

...е избори идват. Smile...От цигани,веднага станаха на роми....И не са били роми ,а гладни пенсионери... Smile
Ебати държавата,ебати курвата.... Surprised
Активен
bipbip
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: FZ6
Публикации: 28

« Отговор #501 -: март 12, 2019, 21:02:24 »

https://www.blitz.bg/obshtestvo/samo-v-blits-ekshn-v-tsentra-na-sofiya-tsigani-s-mertsedes-se-biyat-s-mzh-izvadil-postradali-mayka-i-dete-ot-smachkana-kola-snimka_news662236.html

Не го познавам този човек, но ако го видя искам да му стисна ръката и да го почерпя (ако това от статията е вярно)
Дано има повече българи като него, както и другите мото братя, които веднага са се отзовали, но за жалост българите се топим със страшна скорост ....

Няма и ден, няма и ден в който да не съм прочел за някое циганско безчинство, а случаите в новините са само нищожна част от ежедневните случаи на тази низша индуистка раса !  Confused
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1702

« Отговор #502 -: март 12, 2019, 21:16:55 »

1) "Новина" в "БЛИЦ!", дето е ексклузивна и само там?
2) Единствен източник е разказ от фейсбук?

На къде върви тоя свят...
Активен
bipbip
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #503 -: март 12, 2019, 21:31:02 »

Наясно ми е сайта какво му е нивото, но ако е вярно все някой от мото средите трябва да знае и да потвърди.

Иначе в тоя сайта е имало и много нефалшиви новини свързани със цигански безчинства, които ги е нямало в други сайтове, тъй като циганите са специален защитен вид в България и медиите, които обслужват нечии интереси гледат да пишат по-малко лоши неща (случаи на безчинства) за циганите, че току виж българите взели, че се събудят от дълбокият си сън и стана лошо за управляващите !

Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1702

« Отговор #504 -: март 12, 2019, 21:36:49 »

Наясно ми е сайта какво му е нивото, но ако е вярно все някой от мото средите трябва да знае и да потвърди.

Иначе в тоя сайта е имало и много нефалшиви новини свързани със цигански безчинства, които ги е нямало в други сайтове, тъй като циганите са специален защитен вид в България и медиите, които обслужват нечии интереси гледат да пишат по-малко лоши неща (случаи на безчинства) за циганите, че току виж българите взели, че се събудят от дълбокият си сън и стана лошо за управляващите !

1) Погледни във веселбата. Има същия текст с леки изменения (няма имена примерно)
2) Ако това се беше случило с мото клуб, дето има поне 33ма члена, не мислиш ли, че щеше да се разчуе из мото средите и да има тема, посветена на събитието и в този мото форум?
3) За привилегиите на малцинствата, прикрити като "права" и липсата на задължения изобщо не искам да подхващам темата, че ме е срам от това, което ще напиша. С нетърпение чакам белите мъже в трудоспособна възраст и без недъзи да станем малцинство, че поне да получим правото да говорим без да се опитваме да сме политически коректни спрямо мнозинствата.

П.С. Не се сдържах... Къде ми е гаубицата???????
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2707

« Отговор #505 -: март 12, 2019, 21:47:01 »

Има един add-on за браузъра нарича се Block Site. Още като кликнах на линка и ми блокира сайта. Аз ползвам тази добавка за Опера от години и си добавям всевъзможни сайтове, които съм хващал във времето с фалшиви новини. Естествено Блиц са точно това преписвачи и лъжци типично за всички медии на Шиши. Това са т.нар жълто-кафяви медии. Ако не ги посещавате, нищо няма да загубите - гарантирано. Въпросната "новина" е измислица и обикаля фейсбук от известно време. Просто кликбейт но и доста добра провокация към критично мислене!
« Последна редакция: март 12, 2019, 21:48:43 последно от Oggie » Активен
bipbip
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #506 -: март 12, 2019, 21:53:58 »

Де*ба за момент ми стана топло на душата и се почувствах добре и сега като разбирам, че това почти сигурно не се е случило. Въпреки, че за майката и детето е по-добре да не е имало такъв инцидент, но като се сетя колко цигани има с купени книжки и се врязва в колите на българите ...

Иначе образованието върви с пълна сила ....

https://www.bulnews.bg/article/346137
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 781

No cop - no problem.

« Отговор #507 -: март 13, 2019, 21:29:59 »

Дам, в БГ на християните опрощават греховете, на мюсюлманите дълговете, а на ромите всичко  Smile

Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Циганите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.075 секунди с 21 запитвания.