Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Циганите  (Прочетена 44229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650
Публикации: 3093

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: май 27, 2015, 08:17:26 »

Ето може да си избереш:

Колеги моля, да спрете да спамите темата, коментарите Ви са плоски и не са необходими.
Нямат отношение и ставате смешни.
Има достатъчно безсмислени теми във форума където да си изразявате настроенията и цинизма!!!
Моля, не спамете темата, който не му се занимава, няма желание да отиде да обсъжда далеч по важни неща, например: ''Къде ми е стартера на мотора''!
Благодаря!
Mad apl
Мдааа ... "Хората са като свещички - едни носят светлина, а други ...
... трябва да бъдат заврени в задник!!!" Very Happy
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #16 -: май 27, 2015, 08:45:06 »

Яворчо, тук някои те наричат франки... Ти кога стана Господ, че да решаваш кой е достоен да живее под слънцето?

Я се дръж прилично, ЯворЧО ще викаш на келешите в дома. Не помня да съм ебал майка ти че да ми фамилиарничиш.
Цитат
Кое от тези деца си избра съдбата, която има? Точно ти ли ще решаваш кой е по-човек по етнически признак, раса, пол или обществено положение?
Да, точно аз ще реша, Щом искат мойте пари.
Съдбата им е избрана от теб. От такива като теб. Докато толерираме циганите да раждат на 12 и да си захвърлят децата защото знаят, че ние ще ги гледаме вината за изоставените деца ще е в нас. Ти си проблема циганите да експлоатират държавата така. Ти и останалите които се смилявате над отрочетата им. За това ти и подобните ти заслужавате същото отношение - да бъдете третирани като кучета.

Цитат
Аз лично обявявам, че докато този франки е в този форум една дума няма да публикувам, без значение в каква тема. Който иска да се присъедини, който иска да продължава да ухажва този човек, тук в този форум, а и извън него.

Ти кой беше бе мишле ? Как мислиш, на кой ще липсваш ?
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #17 -: май 27, 2015, 08:47:41 »

Ето може да си избереш:

Това питам, ако ще помагаме на българчета имам много какво да дам.
Ако ще събираме пари за цигани темата отива в коша ( а и всички подобни).
Активен
evilution
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2569

« Отговор #18 -: май 27, 2015, 09:07:35 »

Да дадеш пари на някой е единствения начин да му помогнеш, да! Същото е като да осигуриш курсове по математика, например, защото искат да учат.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1856

« Отговор #19 -: май 27, 2015, 09:15:57 »

В тези домове попадат кръгли сираци с български етнически произход. Тези деца дали са избрали сами съдбата си?
В тези домове попадат деца, малтретирани жестоко от родителите си, с български етнически произход. Тези деца дали сами са избрали съдбата си?
В тези домове попадат деца от ромски произход. И те не са избрали сами съдбата си.

Франки, едно дете може да бъде възпитано по различен начин. В катуна подражава на останалите в катуна. В "цивилизованото общество" подражава на останалите в цивилизованото общество. Тъй нареченото "интегриране" на циганите е невъзможно по чисто лични финансови интереси - няма да има за чии "права" (разбирай привилегии) да се борят някои организации, следователно няма да има еврофондове, спонсорства и прочее парички. Иначе при достатъчно добро желание половината цигани могат да бъдат интегрирани успешно и да работят, и с това да си изкарват прехраната без да са в тежест. Другата половина просто трябва да бъдат кастрирани и за всяко провинение да бъдат пращани в затвор с трудова повинност. Ако всички реагираме "да мрат в катуна" те ще изпълзяват все по-често от тоя катун с брадви, а може и с пушки, за да си набавят още повече привилегии. Ако тези деца, които растат в "цивилизовано общество" получат морална подкрепа от това общество, те има реален шанс да станат "нормални" според нормите на обществото. Материалната подкрепа е важна, но не е основната. Иди, виж, прецени на място струва ли си и как си струва да помогнеш от твоята гледна точка. Генерализирането не винаги е правилното решение.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #20 -: май 27, 2015, 09:28:09 »

Ник за съжаление брат използваш клишета на български хелзингски комитет. Никой не си избирал сам съдбата, трябва да сме толерантни, интеграция..,,, пълни глупости. Видяхме до къде доведе това. До Катуница, до хилядите бити и грабени хора по селата. До хилядите изнасилвани.... До циганската сган. Сган на която и е по-добре да експлоатира отколкото да се интегрира.
Никой не си избирал съдбата казваш? Ние можем. Можем да си изберем съдбата. Аз искам в мойта съдба битите, ограбените и изнасилени от цигани хора да ги няма. Да са вместо това в семействата си и да си гледат децата. Не искам тези хора да седят заключени в порутените им къщи и да треперят от страх кога ще дойдат циганите за поредната доза тормоз. Аз мога да променя съдбата ! Явно обаче другите не могат. Другите искат да хрантутят тези деребеи.  
Активен
evilution
ниво 5
Активен Активен

« Отговор #21 -: май 27, 2015, 09:41:17 »

Ходи в катуна да кажеш, че можеш да пратиш някой на курс да се изучи! Най-вероятно ще те подгонят с камъни!
Ако им дадеш 100лв няма да ги върнат. Надявам се схващаш разликата!
Покрай една позната познавам циганка, израснала в дом. Познатата ми беше дъщеря на директорката на дома. Двете с циганката бяха като сестри. Циганката беше завършила средно, беше постъпила в армията да може да се издържа и учеше висше. Съвсем нормално момиче беше, даже много по-малко глезена и много по-малко кифла от доста от българките на нейната възраст.
Ако си мислиш, че се плодят и си зарязват децата, защото има кой да ги гледа, се лъжеш жестоко. Те ще правят така дори и да няма кой да ги гледа.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #22 -: май 27, 2015, 09:42:15 »

Понеже няколко хора ме питаха на лични..... Нямам нищо против децата в Доганово, искам и мога да помогна с много.
Просто няма да помагам на цигани.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #23 -: май 27, 2015, 09:48:37 »

Покрай една позната познавам циганка, израснала в дом. Познатата ми беше дъщеря на директорката на дома. Двете с циганката бяха като сестри. Циганката беше завършила средно, беше постъпила в армията да може да се издържа и учеше висше. Съвсем нормално момиче беше, даже много по-малко глезена и много по-малко кифла от доста от българките на нейната възраст.
Ако си мислиш, че се плодят и си зарязват децата, защото има кой да ги гледа, се лъжеш жестоко. Те ще правят така дори и да няма кой да ги гледа.
Познавам един дето познава един дето..... Нали се сещаш как звучи това ? Докато изречението ти не започне с "всички цигани в нашето село са завършили 12 клас и сега ще учат в ...."  Звучиш като точно това което описваш - рядко изключение.
Активен
evilution
ниво 5
Активен Активен

« Отговор #24 -: май 27, 2015, 10:01:36 »

Ако четеш малко по-внимателно, ще разбереш, че момичето го познавам лично. Аз си давам сметка, че това е рядко изключение, въпреки, че на места, на които има кой да обръща внимание на децата, могат да станат хора. На други, където няма кой да им обръща внимание и етническите българчета не стават.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #25 -: май 27, 2015, 10:12:07 »

Ако четеш малко по-внимателно, ще разбереш, че момичето го познавам лично. Аз си давам сметка, че това е рядко изключение, въпреки, че на места, на които има кой да обръща внимание на децата, могат да станат хора. На други, където няма кой да им обръща внимание и етническите българчета не стават.
Чета внимателно, нарочно го казах така за да подчертая изолирания случай. Не помня някой някога да е казал "познавам един дето познава един българин който е образован"....

Хората които нямат досег то тази сган не осъзнават колко сериозен е проблема... Една от компаниите ми се занимава с кредитни рискове - дкъжен съм (за да са ни точни изчисленията) да съставям статистика на населението..... Ето ти последната : около 30% от БЪЛГАРСКИТЕ села са населени с цигани. Една трета от България е циганска. Една трета. Как се стигна до тук? Какво ще стане след 10 години? А след 20 ? 30 ? Задай си тези въпроси.
Активен
HOLY_MARTYR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 750 K1, Suzuki GSXR 750 SRAD, Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Suzuki GSXF 750 Katana, Suzuki RAN 50
Публикации: 1226

« Отговор #26 -: май 27, 2015, 10:17:28 »

Защо не се направи отделна тема за циганите и там да се обсъжда наистина сериозния проблем с циганите? Тази тема е свързана с инициатива и който иска може да си участва.

ПП проблема с циганите в държавата е повече от ОГРОМЕН!!!!
Активен
HOLY_MARTYR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 750 K1, Suzuki GSXR 750 SRAD, Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Suzuki GSXF 750 Katana, Suzuki RAN 50
Публикации: 1226

« Отговор #27 -: май 27, 2015, 10:31:34 »

Така вече след като темата е разделена е по-друго.

„Паразитът е организъм, който се храни с части или жизнено необходими продукти от друг жив организъм, наречен гостоприемник. Паразитът се развива за сметка на гостоприемника, който губи постепенно жизнеността си.“ (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82)

Събуждам се сутринта, слънцето грее, приятна закуска и всичко е прекрасно. Отварям новинарски сайт и прочитам изключително мрачните новини за поредните случай на цигански набези. Цигански своеволия безгранични.
Цигани след забележка, че слушат силно „музика“, скачат на бой и саморазправа. Има ранени и пострадали. Полицията е безсилна. Цигани секат горите НИ. Полицаи конфискуват микробуса им, след което махалата тръгва задружно да си върне колата. Следва саморазправа с органите на реда. Циганите побеждават. Има пострадали полицаи. Полицията е безсилна, отново!!! А това само една малка част от инцидентите, които се случват ежедневно.
Имайки предвид, че полицията представлява държавата, какъв е извода, приятели? За съжаление, точно това е извода- Държавата е безсилна срещу циганите! Това е следствие на години милване и дундуркане на едни паразити. Разбира се, щом си отглеждаме паразити, ще страдаме и от проблемите, които те ни създават.
Как се решава проблем с паразити? ... Кой малоумник каза интеграция? Отговора не е интеграция! Как може да интегрирате паразити? Звучи абсурдно, нали?
Управляващите, с техните действия, закони и помощи, хранят паразити и създават благоприятна среда за развитие на паразити!  Наистина ли си мислите, че бихте се справили с паразита, като му се помага да се размножава?
А толкова ли е трудно да се досетят управляващите, че първият от тях, който се справи ГЕНЕРАЛНО с паразитите, ще бъде преизбиран да управлява държавата ни, докато е жив, от БЪЛГАРИТЕ, а не да ходи с 20 лева в ръка да се моли на неграмотните цигани да гласуват за него!?!?!?  Sad Surprised Surprised
Активен
http
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ница
Публикации: 354

« Отговор #28 -: май 27, 2015, 10:48:26 »

Според мен не е нужно да ги трепем, и затова ще трябват хора и то не какви. По-"хуманно" е да им купим по един билет и право в Индия. Там може да си развиват кастовото общество по тяхна преценка. Билета от Москва до Делхи e към 600$, което са за 3 месеца помощи. Да си хващат парцалите и правата и да си отиват вкъщи.
Активен
PULSE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 546

Ел. поща
« Отговор #29 -: май 27, 2015, 10:55:18 »

Няма политическа воля за решаване на този, че и други проблеми. Иначе колкото и да го мисля, все ми изглежда много лесно. Закрива се социалното министерство както и прилежащите му функции и...готово. Има доста земя за обработване, камъни за чукане, пътища за поддържане, добитък за гледане и така...

Както се казва - който не работи не трябва да яде!

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Циганите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.533 секунди с 20 запитвания.