Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Циганите  (Прочетена 40837 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« -: май 26, 2015, 22:20:32 »

Има ли цигани в тоя дом?
Активен
IvOoOo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: R1
Публикации: 402

npaceto@live.com
Ел. поща
« Отговор #1 -: май 26, 2015, 22:24:15 »

Има ли цигани в тоя дом?
За скарата ли?
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #2 -: май 26, 2015, 22:25:43 »

За скарата ли?

Искам да знам на кого евентуално ще помагам.
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA HORNET 919 ''IRONCLAD''
Публикации: 420

Ел. поща
« Отговор #3 -: май 26, 2015, 22:27:47 »

На деца лишени от родителска грижа, без значение кой какъв е!
Активен
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650
Публикации: 3093

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: май 26, 2015, 22:58:39 »

Има ли цигани в тоя дом?
ДА, има деца с цигански произход!!!
« Последна редакция: май 26, 2015, 23:10:21 последно от RODRIGUEZ » Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #5 -: май 26, 2015, 23:28:12 »

На деца лишени от родителска грижа, без значение кой какъв е!

Има огромно значение. Нямам намерение да храня децата на цигани които използват системата за облаги.

ДА, има деца с цигански произход!!!

Мерси, Родри. Крака ми няма да стъпи там. Да мрът в кофата.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2312

« Отговор #6 -: май 26, 2015, 23:29:38 »

Цитат
Усилията на всички тези хора постигат успех и статистиката сочи, че 80% от децата живели в ДДЛРГ с. Доганово и напуснали институцията през последните 5 години (поради навършване на пълнолетие) в момента учат във ВУЗ, работят, имат стабилен живот с ясни цели за развитие и бъдеще, т.е. те са се превърнали в едни млади, амбициозни, възпитани и интелигентни хора, които имат мечти, цели и визия за реализация.

Подозирам, че ромчетата са доста над 20%, и също така, подозирам, че са доста по-цивилизовани от тия, които живеят в катуна... или в махалата.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #7 -: май 26, 2015, 23:41:30 »

Подозирам, че ромчетата са доста над 20%, и също така, подозирам, че са доста по-цивилизовани от тия, които живеят в катуна... или в махалата.
Първо, Не са "ромчета"', в българският език си има точна дума за тази измет - цигани.
Второ, грам не ме ебе колко цивилизовани изглеждат, циганина си е циганин. Както вече казах, нямам намерение да хрантутя циганите повече от това с което държавата ме е задължила, пък били те и с големи жални очички. Това че майка им ги е изхвърлила на улицата защото така и е изгодно или защото е родила на 12 и няма как ди си гледа децата хич не ме трогва. Както вече казах, да мрът в кофата, живота е тежък.
Активен
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650
Публикации: 3093

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: май 26, 2015, 23:47:21 »

Първо, Не са "ромчета"', в българският език си има точна дума за тази измет - цигани.
Второ, грам не ме ебе колко цивилизовани изглеждат, циганина си е циганин. Както вече казах, нямам намерение да хрантутя циганите повече от това с което държавата ме е задължила, пък били те и с големи жални очички. Това че майка им ги е изхвърлила на улицата защото така и е изгодно или защото е родила на 12 и няма как ди си гледа децата хич не ме трогва. Както вече казах, да мрът в кофата, живота е тежък.
Франки, прав си за това недоумие "РОМ"!!! Mad .... ...
Сега темата може да си продължи ...  Very Happy
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: май 26, 2015, 23:48:24 »

Аз понеже не съм привилегирован, се притеснявам от реакция на управата за употреба на думи, които имат обиден характер Smile
Не говоря за това колко цивилизовани изглеждат. Най-вероятно от тия, които са в тоя дом, независимо как ги наричаш, тези, които са склонни да работят са в пъти повече от тия в катуна. Също така, сигурно са и доста по-добре образовани.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #10 -: май 26, 2015, 23:59:36 »

Аз понеже не съм привилегирован, се притеснявам от реакция на управата за употреба на думи, които имат обиден характер Smile
Не говоря за това колко цивилизовани изглеждат. Най-вероятно от тия, които са в тоя дом, независимо как ги наричаш, тези, които са склонни да работят са в пъти повече от тия в катуна. Също така, сигурно са и доста по-добре образовани.

И тия в катуна са образовани, да не мислиш, че са тъпи и не знаят как да лежът на гърба на държавата , респективно на гърба на тебе и мене ? Тези ЦИГАНИ , в този дом са поради простата причина, че майките им са достатъчно образовани за да знаят, че децата няма да умрът а ще бъдат поети от държавата. Няма как да толерирам това. Грам не ми дреме колко невинни изглеждат - те са там точно поради това, че държавата и обществото толерират подобно поведение. Няма проблем, раждайте измет и я захвърляте, държавата ще ги гледа, хората ще ги гледат.... Да ама не. Аз няма да ги гледам. Докато мършите които ги раждат и захвърлят защото им е по лесно не разберат, че няма кой да им гледа децата отношението ми към тях ще е такова - да мрът в кофите. Когато се научат, че безплатен обяд няма тогава може и да помогна на някой. Но няма да позволя някой да експлоатира моята добрина.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: май 27, 2015, 00:10:07 »

Всъщност акцента беше, че вероятно доста по-голяма част от тях работят. Което означава, че не лежат на държавата. И да, аз съм съгласен с теб, даже може би съм предубеден като теб. Ама има различни начини да помогнеш на някой. Може да му дадеш кило картофи, може и да го научиш да гледа картофи. В единият случай ще изяде картофите и пак ще е гладен, в другият случай докато гледа картофи, ще е сит. На мен тоя абзац, който съм цитирал ми провокира интереса да проверя как стоят нещата. Тогава вече на място може да се прецени на кого и как да се помага.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #12 -: май 27, 2015, 00:13:48 »

Всъщност акцента беше, че вероятно доста по-голяма част от тях работят. Което означава, че не лежат на държавата. И да, аз съм съгласен с теб, даже може би съм предубеден като теб. Ама има различни начини да помогнеш на някой. Може да му дадеш кило картофи, може и да го научиш да гледа картофи. В единият случай ще изяде картофите и пак ще е гладен, в другият случай докато гледа картофи, ще е сит. На мен тоя абзац, който съм цитирал ми провокира интереса да проверя как стоят нещата. Тогава вече на място може да се прецени на кого и как да се помага.
Помагайки на 5 деца , които евентуално са различни от останалите хрантутници ще покаже на близо милион и половина измет, че има кой да се грижи за отпадъка който произвеждат при секс. Не, аз такъв пример не искам да давам!
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 410

« Отговор #13 -: май 27, 2015, 05:48:40 »

Яворчо, тук някои те наричат франки... Ти кога стана Господ, че да решаваш кой е достоен да живее под слънцето?

Кое от тези деца си избра съдбата, която има? Точно ти ли ще решаваш кой е по-човек по етнически признак, раса, пол или обществено положение?

Живота бил труден, та за това....?!? Това не е изказване на нормален човек, а на човек, който сее омраза и я разпространява. Ти жалко човешко същество осъзнаваш ли, че си поне 200% повече циганин за други хора по Земята? Едва ли...

Такива тесногръди хора като теб не осъзнават, че на България, никога не са и били проблем циганите, а тези, които не спряха да ползват ресурсите за собствени нужди. Разбира се, най-лесно да се подхърля на тълпата нещо подобно - циганите и бежанците ви взимат парите... Докато такива като теб разпространяват омраза по форумите, на изток разработват нови технологии, на запад нови оръжия, а ние да се занимаваме с циганите, че те са световен проблем на местно ниво. Жалка история... Ти знаеш ли, че индийците държат почти всички софтуерни фирми с света? Едва ли. Да говорим ли за пакистанци? А за китайци? Знаеш ли, че ако не са били едни други, които всички много мразят, монголите са щели да направят от нас суджуци? А защо България е била под робство знаеш ли? Защото не са били единни. А империи не се побеждават току така с патриотизъм. Това франки се казва история и съдба. Някои си я избират, а на други им нареждат. Българските граждани трябва да се единни и ще извадят държавата от това което е в момента. Защото връщане назад няма, само единни ще успеят българите.
Това мероприятие в Доганово като започна никой нищо не беше чувал за теб. А тое един чудесен пример, как хората се държат като добри хора и са обединени в това което правят. А такива като твоите мнения и тенекетата, които сглабяш ги дръж за кварталните кръчми и местните скинари. Там ти си герой. За тези деца героите са други, ти си отрицателен такъв и се надявам да не излезеш на сцената. И без теб ще мине.

Аз лично обявявам, че докато този франки е в този форум една дума няма да публикувам, без значение в каква тема. Който иска да се присъедини, който иска да продължава да ухажва този човек, тук в този форум, а и извън него.

Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA HORNET 919 ''IRONCLAD''
Публикации: 420

Ел. поща
« Отговор #14 -: май 27, 2015, 06:37:14 »

Има ли цигани в тоя дом?

Ето може да си избереш:

Колеги моля, да спрете да спамите темата, коментарите Ви са плоски и не са необходими.
Нямат отношение и ставате смешни.
Има достатъчно безсмислени теми във форума където да си изразявате настроенията и цинизма!!!
Моля, не спамете темата, който не му се занимава, няма желание да отиде да обсъжда далеч по важни неща, например: ''Къде ми е стартера на мотора''!
Благодаря!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Циганите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 20 запитвания.