Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мероприятия в ДДЛРГ с.Доганово
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мероприятия в ДДЛРГ с.Доганово  (Прочетена 17634 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tisho69
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Intruder VL1500 , Honda Shadow 750 ACE
Публикации: 179

« Отговор #15 -: май 28, 2015, 18:17:10 »

Трябват две електрически скари. Аз мисля, че имам една работеща, довечера ще погледна и ако работи ще трябва още една.
Аз имам една.
« Последна редакция: май 28, 2015, 18:19:21 последно от tisho69 » Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #16 -: май 28, 2015, 18:20:49 »

Аз имам една.

Ма не се притеснявай, на събора в Казанлък ще има скари, няма нужда да носиш.  Smile Smile Smile
Активен
tisho69
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: май 29, 2015, 04:18:49 »

Ма не се притеснявай, на събора в Казанлък ще има скари, няма нужда да носиш.  Smile Smile Smile
Страшно съм притеснен. Искам кибаП4ето ми да е изпечено на скара работеща на ток.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #18 -: май 29, 2015, 08:31:19 »

Страшно съм притеснен. Искам кибаП4ето ми да е изпечено на скара работеща на ток.
Ще те помоля да не разводняваш темата , дискутираме важни неща! Колко ще е входа тая година? 
Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямам такъв
Публикации: 49

Ел. поща
« Отговор #19 -: май 29, 2015, 08:37:59 »

Благотворителността не е ли с предимство пред яденето на кИбапчета ?

Чудно ми е какво казахте на децата ? "Обещахме ви да дойдем ама ни излезна по-важна работа - трябва да отидем на едно място да ядем и пием" ?

Какви сте жалки просто не е истина...

Обещанието е дадено и ще бъде изпълнено!
Просто създадох събитие с дата не уговорена с главните участници, които отдавна са планували събора си, запазили са си хотели и са си направили своите планове. След като говорихме с тях и с директорката на дома стигнахме до най-хубавата дата Smile не знам какъв е проблема, ако при децата могат да отидат повече хора, било то и с една седмица закъснение.
Мисля, че няма смисъл от някакви такива коментари
Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: май 29, 2015, 08:39:42 »

Аз имам една.

Ще сме благодарни ако идваш да я вземеш с теб в Доганово  rulez1 за безопасността на децата, а и да стане по-бързо храната, все пак ще сме доста хора явно Smile Благодаря ти предварително  Mad
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #21 -: май 29, 2015, 09:20:08 »

Обещанието е дадено и ще бъде изпълнено!
Просто създадох събитие с дата не уговорена с главните участници, които отдавна са планували събора си, запазили са си хотели и са си направили своите планове. След като говорихме с тях и с директорката на дома стигнахме до най-хубавата дата Smile не знам какъв е проблема, ако при децата могат да отидат повече хора, било то и с една седмица закъснение.
Мисля, че няма смисъл от някакви такива коментари

Проблема е лицемерието. Хубавото е че лъсна истината за това как приемате тези деца - сложили сте ги някъде там след да хапна и да пийна пък ако не ми се доспи ще мина да ги видя.
Труден ви е избора между бира и кибапи бонжур и децата ли? Замисли се какво казваш с тази промяна, не на мен, на самите деца които така жестоко искаше да възпитаваш. Казваш им точно това което те си знаят вече, че са последната ти грижа, че обществото им обръща внимание само по празници и то чак след като е хапнало, пийнало и няма какво друго да прави. Това е вашия пример.
Научете се да жертвате в името на това да дадете нещо. Разменете едни кибабчета за усмивка на едно дете. Толкова е  просто.

Ето ви и още един стимул:
Ако датата остане старата аз ще даря 1000 лева.
« Последна редакция: май 29, 2015, 09:21:50 последно от drfrancky » Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: май 29, 2015, 12:39:23 »

Проблема е лицемерието. Хубавото е че лъсна истината за това как приемате тези деца - сложили сте ги някъде там след да хапна и да пийна пък ако не ми се доспи ще мина да ги видя.
Труден ви е избора между бира и кибапи бонжур и децата ли? Замисли се какво казваш с тази промяна, не на мен, на самите деца които така жестоко искаше да възпитаваш. Казваш им точно това което те си знаят вече, че са последната ти грижа, че обществото им обръща внимание само по празници и то чак след като е хапнало, пийнало и няма какво друго да прави. Това е вашия пример.
Научете се да жертвате в името на това да дадете нещо. Разменете едни кибабчета за усмивка на едно дете. Толкова е  просто.

Ето ви и още един стимул:
Ако датата остане старата аз ще даря 1000 лева.

Пич, само да не се отметнеш!
Добре ще си ги похарчим с децата тез парички - има за какво толкова много..,а и отчет и документи ще ти дадем за всяка една стотинка. Проблемът не е никакъв.
А за да е още по-страхотно ЗА ДЕЦАТА - може да има две дати Smile и всеки да отиде на желаната дата. Не са малко тези които ще отидат и на 14ти, и на 21ви!
Заяждаш се за глупости в момента. Ела и виж за какво говориш първо, и тогава говори за неща които не знаеш!
Ела и се запознай с децата, с мен, и тогава пак пиши! (ако вече не си-защото не те познавам, и не говоря по хавата си - може и много да си направил за тях!) 
Лицемерие всъщност, е да критикуваш някакви хора които отделят от свободното си време, за да дарят усмивка на децата. Няма да те нападам с въпроси - а ти какво направи за някого другиго и да ти влизам във филма, не това е идеята на тази тема. Това си е лично твое решение, и само ти си знаеш. Всеки е отговорен за своите решения и има право да живее по начина които е решил и избрал. Аз лично съм доволна от това какво правя в свободното си време, кои неща са ми приоритет и за какво се боря (в случая въобще не става дума за някакви кебапчета)! Не мисля да ти давам никакви обяснения какво аз правя за тези деца и какъв пример им давам. Аз се радвам, че на 24ти имаше много хора които дойдоха за пръв път при децата, и имат желание пак да дойдат и ще отидат. Колко и кога - какво е значението, защо пък тези които не могат да дойдат на 14ти не се насладят на 2, а не на 1 страхотен уикенд?! Кое му е лошото при децата да имат възможност да отидат много повече хора, и да бъде много по-страхотно?! Има хора които са направили вече някакъв избор като са пренебрегнали своите планове за 21ви-това е личен избор, никой не е длъжен на никого, нито пък мисля да ти давам отчет! Но въобще не знаеш за какво говориш  - ако искаш да разбереш заповядай на 14ти и на 21ви, може пък да ти се промени мнението и да научиш много неизвестни.   
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #23 -: май 29, 2015, 12:56:04 »

Не ми се чете алабала... Ако датата остава 14-ти почни да я рекламираш и ми пиши на лични да се видим да ти дам пари. Всичко друго е ташак. Никакви 24,26,39,108... обявената дата е 14 ! Ако тази дата остава ми пиши.
Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #24 -: май 29, 2015, 13:08:46 »

Не ми се чете алабала... Ако датата остава 14-ти почни да я рекламираш и ми пиши на лични да се видим да ти дам пари. Всичко друго е ташак. Никакви 24,26,39,108... обявената дата е 14 ! Ако тази дата остава ми пиши.

не пиши, като не ти се чете. не стана темата с "циганите" и запя друга песен, ама само спамим с тези постове. ела на 14ти и пак ще си говорим, вземи си паричките, щом си дашен. ние на 14ти сме в Доганово, колко хора ще сме - ще се види на место-заповядай и ти. а ние как ще се организираме, въпроса си е наш Smile а пък след събитието - ще ти изпратим снимки, ако не размислиш да дойдеш-па да видиш българчетата там Smile
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #25 -: май 29, 2015, 13:10:36 »

Да разбирам ли, че 14-ти остава ?
Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: май 29, 2015, 13:11:57 »

Да разбирам ли, че 14-ти остава ?

Ела за да се убедиш! Smile
но на 21 ви ще е още по-яко!
И тогава пак ела!
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #27 -: май 29, 2015, 13:14:17 »

Ела за да се убедиш! Smile
но на 21 ви ще е още по-яко!
И тогава пак ела!

Няма да присъствам на 14-ти, не съм в България. Пиши ми на лични къде да се видим да ви дам пари за 14-ти.
Ако обаче не рекламираш тази дата и не присъстват хора ще смятам, че си ме излъгала.
Активен
tisho69
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: май 29, 2015, 18:46:07 »

Ще те помоля да не разводняваш темата , дискутираме важни неща! Колко ще е входа тая година?  
Нищо не разводнявам. Може би не долавяш. Не ходя по събори, може друг да питаш за цената на входа. А като съм казал, че ще взема скара на ток за дома, значи така ще бъде, независимо от датата.
« Последна редакция: май 29, 2015, 18:55:07 последно от tisho69 » Активен
vani_divani
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: май 29, 2015, 19:38:16 »

Нищо не разводнявам. Може би не долавяш. Не ходя по събори, може друг да питаш за цената на входа. А като съм казал, че ще взема скара на ток за дома, значи така ще бъде, независимо от датата.
всъщност не ти, а той разводнява темата, не му обръщай внимание,чуди се какви да ги говори Smile добре дошъл си и на двете дати. на 14 ще сме по-малко, но пак ще е весело ;) а за 21ви да вземеш скарата Smile Благодаря ти
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мероприятия в ДДЛРГ с.Доганово

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.292 секунди с 20 запитвания.