Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилМарки, Модели и новините за тях (Модератор: Ice_queen^^)Тема: За собствениците на Хонда Хорнет
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: За собствениците на Хонда Хорнет  (Прочетена 3405 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Todor Ivanov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 600 2003
Публикации: 1

Ел. поща
« -: февруари 28, 2015, 18:48:20 »

Здравейте! Понеже установих, че във фейсбук няма група за Хонда Хорнет, реших да направя такава. Целта е да се съберем колкото се може повече собственици и фенове на модела и не само.. И да си помагаме взаимно чрез съвети снимки и т.н... Член съм на други подобни групи за автомобили и мотоциклети и са ми били полезни много пъти. Много по-лесно е да питаш нещо там и съответно да получиш по-бърз отговор, отколкото във форума. Ето това е линк на групата https://www.facebook.com/groups/1374995052821472/ всеки е добре дошъл.

П.С. Току що си направих регистрацията в този форум и се извинявам ако съм пуснал темата в грешен раздел.. още не знам къде точно трябва да пиша   Very Happy
Активен
alex22
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: mz etz 150 // honda hornet 600f3
Публикации: 129

« Отговор #1 -: март 01, 2015, 11:55:09 »

Здравей и добре дошъл във форума .За фейсбук има група създадена преди 3 и повече години от един друг форум, който беше страшно активен, с много съвети и неща които са доста полезни.Какво стана с фейс. групата не знам , но форумната група яко замря.Сега се заформи група и тема тук в този форум което е добре. Има колеги които пишеха и в другия форум.Ето виж тук в Шосейни - суперспорт/спорт/турист темата има две теми за Хорнет 600 и 900 сега тук се заражда онова което беше в другия форум.
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1052

Ел. поща
« Отговор #2 -: май 12, 2017, 15:42:33 »

Всички Хойнети ли вибрират като виброшлайф на определени обороти?!?!?!

До вчера си мислех че едноцилиндровите мотори вибрират, но Хорнет 600 вече ми е на 1во място в Топ 100
Направо между 100 и 130 км/ч на 6та все едно съм седнал на виброшлайф - степенки, кормило, резервоар, седалка ...ако е момиче ще забели очите  Surprised
Активен
Анархистов
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 2005
Публикации: 56

Ел. поща
« Отговор #3 -: май 12, 2017, 23:18:18 »

Абе между 6-7000 оборота има много яки вибрации. Добре действат на простатката чак пак леко се забелват очите Very Happy
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 629

V-я си FR-а

« Отговор #4 -: май 13, 2017, 12:12:38 »

Хахаха, като си говорим за вибрации при 6000-7000 оборота , а аз си мислех, ще проблемът е бил САМО в моя телевизор. Аз като мина 100+ км разстояние и спра , като слеза все едно съм брейк танцьор...а съм си над 100 кила персона... Колеги, я споделете тогава, така ли си ги карате и му свиквате или държите по- високи обороти на по- ниска предавка ,Абе изобщо някой от вас да е избягвал този момент на дискомфорт?
Активен
Анархистов
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 2005
Публикации: 56

Ел. поща
« Отговор #5 -: май 13, 2017, 23:32:54 »

Ааа мен ми е кеф между 6-7000. Нямам толкова опит но и други 600тки пак го имат този простатен масаж на 6-7000  Very Happy Very Happy Иначе караш докато свикнеш и след това пак продължаваш да караш.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМарки, Модели и новините за тях (Модератор: Ice_queen^^)Тема: За собствениците на Хонда Хорнет

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 20 запитвания.