Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 52   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 120110 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #570 -: май 09, 2016, 14:16:41 »

За съжаление, няма да присъствам. Ще направя всичко възможно на 21-и да се засека с Иван и Петър накъде по триъгълника Гурково-Казнлък-Стара Загора (това с тях ще се уточня в следващите седмици), след което продължавам за Гърция.

Една от задачите на сбирката е да определите следваща дата, на която ще си платя глобата...   Very Happy

На останалите, весело и безаварийно!   Mad

Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA HORNET 919 ''IRONCLAD''
Публикации: 420

Ел. поща
« Отговор #571 -: май 09, 2016, 19:42:20 »

За съжаление, няма да присъствам. Ще направя всичко възможно на 21-и да се засека с Иван и Петър накъде по триъгълника Гурково-Казнлък-Стара Загора (това с тях ще се уточня в следващите седмици), след което продължавам за Гърция.

Една от задачите на сбирката е да определите следваща дата, на която ще си платя глобата...   Very Happy

На останалите, весело и безаварийно!   Mad

Еее не, това ме съкруши... Confused Confused Confused
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XĹ600->Honda Hornet 600->Honda Hornet 900->Honda CBR 954
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #572 -: май 10, 2016, 19:36:35 »

Аз съм на линия за сбирката...най-вероятно ще съм сам. А всички ли ще са от 21 на Равда? Питам, защото има един млад ентусиаст с Хорнет 600, на който много му се идва, но проблемът му е, че е абитуриент на 24.05.  Smile Ако всички ще сте по-рано там ще дойдем двамата с него, ако не ще съм сам за 23-24. Така или иначе ще съм само за една вечер.  Mad
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #573 -: май 10, 2016, 19:52:02 »

Аз съм на линия за сбирката...най-вероятно ще съм сам. А всички ли ще са от 21 на Равда? Питам, защото има един млад ентусиаст с Хорнет 600, на който много му се идва, но проблемът му е, че е абитуриент на 24.05.  Smile Ако всички ще сте по-рано там ще дойдем двамата с него, ако не ще съм сам за 23-24. Така или иначе ще съм само за една вечер.  Mad

Не всички. На 23-24.05 сме всички, предполагам после ще се приберем заедно в една посока...
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet CB900F
Публикации: 177

Ел. поща
« Отговор #574 -: май 12, 2016, 22:04:10 »

Колеги, тръгнал съм да правя магирии и ми трябва малко асистенция Smile. Понеже на този етап не искам да слагам афтърмаркет гърнета, но в същото време ми седи много тихичка машината с оригиналните (не търся мощност и т.н.), реших да пробвам как ще е с изтърбушени/резонантни гърнета. В същото време не ми се иска да развалям нещо което си работи, затова си намерих изгодно комплект оригинални гърнета с щитовете, които да си изтърбуша на спокойствие.

Две неща ме интересуват: какъв размер трябва да е резонантната тръба, че да работи оптимално и с какво да я облека; и в случай че не намеря време да се занимавам сам, кой в София мога да посетя да ги преработи?
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #575 -: май 16, 2016, 10:23:46 »

Колеги, тръгнал съм да правя магирии и ми трябва малко асистенция Smile. Понеже на този етап не искам да слагам афтърмаркет гърнета, но в същото време ми седи много тихичка машината с оригиналните (не търся мощност и т.н.), реших да пробвам как ще е с изтърбушени/резонантни гърнета. В същото време не ми се иска да развалям нещо което си работи, затова си намерих изгодно комплект оригинални гърнета с щитовете, които да си изтърбуша на спокойствие.

Две неща ме интересуват: какъв размер трябва да е резонантната тръба, че да работи оптимално и с какво да я облека; и в случай че не намеря време да се занимавам сам, кой в София мога да посетя да ги преработи?
Знам, за един пич в Сливен град който може да ти ги направи. Но много пъти съм го казвал и пак ще кажа. Преправено оригинално гърне, никога не може да извади качествен звук...или дрънчи на ламарина, или фучи... но е далеч от плътен и приятен звук.
По-добре потърси втора ръка афтърмеркет гърнета, ако не ти се дават повече пари.
Или дори китайски...
За мен гърнетата са най-правилно вложените пари по мотора, след нов комплект гуми (разбира се масло, филтри и т.н.)
Няма такъв кеф... като звука от качествено спортно гърне.
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #576 -: май 16, 2016, 10:26:17 »

Тези дни пак ще се обадя в Равда. Ще запазя 10 места.
За сега ще сме аз, Мишо, Иван, Петър, Никола (Казанлък), Никола (София с 919), наш общ приятел с Мишо - Боби, заедно с приятелката си.
Ако има някой друг нека да казва докато му е време. Дано не съм пропуснал някого.
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #577 -: май 16, 2016, 20:30:03 »

Тези дни пак ще се обадя в Равда. Ще запазя 10 места.
За сега ще сме аз, Мишо, Иван, Петър, Никола (Казанлък), Никола (София с 919), наш общ приятел с Мишо - Боби, заедно с приятелката си.
Ако има някой друг нека да казва докато му е време. Дано не съм пропуснал някого.

Нещо няма желаещи Пламене, не им се мокри в дъждовете...SmileSmileSmile
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #578 -: май 16, 2016, 20:41:45 »

Колеги, няма да мога да дойда на сбирката! wall Имам малко лични проблеми и през почивните дни се налага да ги решавам. Много искам да изпием по бири, но както и да въртя нещата няма как да съм на двете места едновременно! Съжалявам, че предавам групата!!! На 10.06 има мото събор в Казанлък, ако някой от Вас му се идва ще се радвам да се видим - ще почерпя бирички! Още веднъж извинявайте Confused
Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #579 -: май 16, 2016, 20:58:04 »

В събота времето ще е ОК. А после в България го дават да се разваля едва във вторник.
Да ви напомня ли, че миналата година всички ни валя на прибиране? Smile
А по гръчко го дават да вали още от събота следобед, ще се гмурна в мокрото и в преносен смисъл.. Чак се чудя и аз накъде съм тръгнал... Но, когато си под водата и да вали над нея, не пречи! Smile

Само вятър да няма, че моя параход хич не обича страничен вятър.....днес, на един мокър, но прав участък, за малко да си видя задния номер...

Идеята на Никола не е лоша. Нека се съберем на Казанлък пак? Все пак, момчето каза, че ще черпи!!! Smile

Ники, понеже и аз съм в издънка, ще делим масрафа!...  Mad
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #580 -: май 16, 2016, 21:06:32 »

Идеята на Никола не е лоша. Нека се съберем на Казанлък пак? Все пак, момчето каза, че ще черпи!!! Smile

Ники, понеже и аз съм в издънка, ще делим масрафа!...  Mad

Дадено! ЕлАте ми повече!!!  Smile Mad
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #581 -: май 25, 2016, 14:16:44 »

Макар и за кратко мисля, че сбирката мина доста добре. Мен лично не ме валя, за разлика от Мишо... но все пак аз съм най-близко до Равда. Живот и здраве може да направим някоя разходка в идните месеци.
Активен
hunter v
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #582 -: юни 09, 2016, 11:24:23 »

Някой да е слагал затворена верига на мотора си? Взех я с идеята, че е по—здрава отколкото отворената. Не знам с монтажа обаче как ще се справя Smile.Моторът не е при мен и се надявам да няма голямо разглобяване. Имам предвид дали ще мине веригата лесно от малкия пиньон назад. Визуално не се сещам има ли препятствия. Помагайте.
« Последна редакция: юни 09, 2016, 11:27:09 последно от hunter v » Активен
PULSE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 537

Ел. поща
« Отговор #583 -: юни 09, 2016, 12:36:04 »

Ще трябва да се свали шарнира, за да монтираш такава верига. Само по себе си не е кой знае каква философия, но е в пъти по-голяма хамалогия отколкото да монтираш отворена.
Каква здравина в повече търсиш, че му слагаш затворена верига? Турбо ли ще монтираш, за драг ли го стягаш??

Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3494

« Отговор #584 -: юни 09, 2016, 16:28:55 »

Веригата нали ще бъде занитена,след като се сложи? С какво ще е по-различна от фабрично затворената?
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 52   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.389 секунди с 21 запитвания.