Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 115284 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #480 -: февруари 14, 2016, 22:41:50 »

Аз пак да попитам, накой да ми препоръча прозорче откъде (и какво) да си взема Smile

Аз карах с такава, но прозрачна(опушена). Не че съм гледал през нея!...Smile
Поставяш я почти вертикално и до 160 те спасява.Отмества завихрянето от каската в раменете, но все е нещо!...
От там нагоре пак събираш всичкия вятър.... Smile))

« Последна редакция: февруари 14, 2016, 22:47:45 последно от Хари Бюкюджян » Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet CB900F
Публикации: 177

Ел. поща
« Отговор #481 -: февруари 27, 2016, 14:17:00 »

Аз карах с такава, но прозрачна(опушена). Не че съм гледал през нея!...Smile
Поставяш я почти вертикално и до 160 те спасява.Отмества завихрянето от каската в раменете, но все е нещо!...
От там нагоре пак събираш всичкия вятър.... Smile))

Частта с раменете ще я пробваме, че съм малко широкичък, но до 120-130 да помага ще ми е достатъчно Smile. Препоръки откъде е на оферта да си взема не отказвам също Smile

Иначе за справка, днес си поръчах верига (d.i.d) и двата пиньона (стандартен брой зъби, като тези с един + и един - бяха с няколко лева разлика). Стъпиха на 250лв всичко. Понеделник най-вероятно ще ги слагам и съм готов Smile
Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #482 -: февруари 27, 2016, 14:22:54 »

от м...о... т... о... р... к... о-то
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #483 -: февруари 28, 2016, 17:32:11 »

Преди малко една девойка се погрижи да трябва освен да сменям веригите, и да пребоядисвам също Smile. Някакви препоръки къде да го закарам? Попринцип ходя в хела моторс и мисля че боядисват, но сега на снимките видях че задницата се е позажулича малко повечко, та не знам дали не трябва да се поработи повечко.

Ей ги щетите
« Последна редакция: февруари 28, 2016, 17:33:55 последно от kainy » Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4; Honda Hornet900
Публикации: 62

Ел. поща
« Отговор #484 -: февруари 28, 2016, 19:50:47 »

Преди малко една девойка се погрижи да трябва освен да сменям веригите, и да пребоядисвам също Smile. Някакви препоръки къде да го закарам? Попринцип ходя в хела моторс и мисля че боядисват, но сега на снимките видях че задницата се е позажулича малко повечко, та не знам дали не трябва да се поработи повечко.

Ей ги щетите

Здрасти колега.От снимките това което виждам най-зле е лявата част на опашката,ще иска да се изгради със смола,капака на двигателя с кит - търкате и боядисване.Ако е при нас мога да ти съдействам с каквото мога,но за София не знам.Тапата се прави при стругар,а балансьор можеш и с него да си караш-има ги за по 19 лв.ако искаш да го смениш.
Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #485 -: февруари 28, 2016, 20:00:48 »

След което, премести тапите от двигателя на рамата и си купи багажник за топ каса отигинален за модела. Гарантирано пази и опашката и гърнетата от подобни падания. Тествано!  Smile
Балансьорът го завърташ на 180 градуса и даже ще забравиш, че е ожулен Smile
Случката е кофти, дано да няма останала кожа по асфалта!
Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #486 -: февруари 28, 2016, 20:08:50 »

След което, премести тапите от двигателя на рамата и си купи багажник за топ каса отигинален за модела. Гарантирано пази и опашката и гърнетата от подобни падания. Тествано!  Smile
Балансьорът го завърташ на 180 градуса и даже ще забравиш, че е ожулен Smile
Случката е кофти, дано да няма останала кожа по асфалта!

Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #487 -: февруари 28, 2016, 20:12:52 »

Това на снимката са стойки за странични куфари ,но вършат работа и като ролбари.
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #488 -: февруари 28, 2016, 20:22:15 »

Ами този месец ще го възстановя и следващия ще го дооборудвам, че и колата е в сервиза и трябва да се делегира, но от хонда не намериха централна стойка, така че вместо нея ще взема да си поръчам нещата за куфари Smile

Иначе екипировката си свърши работата, въпреки че бях сложил само половината, че уж само да отида да го измия Smile. За напред ще си знам... Като за първо падане беше що годе сполучливо  Smile .
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #489 -: февруари 29, 2016, 21:31:33 »

Ей ги щетите
Имаш късмет, че щетите по капака на динамото са малки. При сериозен удар там, може да е изкриви коляновия вал. Което вече си е голям проблем.
Бояджии има много, въпроса е какво търсиш. Мотора ти не е в оригинален вид. Т.е. пребоядисване е преди това. Ако търсиш оригинална разцветка, лепенки и т.н. са си поне едни 700-800 лв с боядисването. Но ако искаш просто да се боядиса читаво, може да се разминеш с около 300 лв и много хора ще се справят перфектно. Проблема обикновено идва при поставяне на лепенки...
Гърнетата мислиш ли да ги сменяш?
Питам защото имам 2 оригинални... без точица по тях.
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #490 -: февруари 29, 2016, 23:33:25 »

Цвета и лепенките си ми харесват и не смятам да ги сменям. Общо взето опашката ще оправя и капаците долу, че и десния е ужулен малко (така си го взех). За гарда на ауспусите мисля че ще мине с политане, понеже май не е кривнал, но не го загледах.

За гърнетата още не знам. На звук ми е добре, но не знам дали са оригинални или не... Откъм мощност не смятам да го пипам. Така си ми е перфе Smile
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #491 -: март 01, 2016, 20:38:19 »

Цвета и лепенките си ми харесват и не смятам да ги сменям. Общо взето опашката ще оправя и капаците долу, че и десния е ужулен малко (така си го взех). За гарда на ауспусите мисля че ще мине с политане, понеже май не е кривнал, но не го загледах.

За гърнетата още не знам. На звук ми е добре, но не знам дали са оригинални или не... Откъм мощност не смятам да го пипам. Така си ми е перфе Smile
Ти от към  мощност не можеш и да му направиш почти нищо. Аз сложих спортни гърнета висок клас. Плюс в мощността няма... същото си е както преди.
Със спортен филтър само ще му свалиш мощността, защото вече инжекциона не може да компенсира разликата, гърнета + филтър. Сместа става много бедна на бензин а богата на кислород. Именно за това не съм му сложил спортен филтър. Увеличаване на мощността може да се направи само и единствено с цял кит. Power Comander + спортен филтър + генерация и най-важното добра настройка на Дино тест. Аз мислех да правя именно това, но се отказах, защото се оказва, че в България няма кой да настрои командъра както трябва.
За това и се радвам само на бруталния звук на MIVV-a, без да пипам друго.
Капаците на двигателя мислил ли си какъв цвят ще ги правиш? Защо не ги направиш с оригиналния цвят. Като целия двигател?

Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #492 -: март 01, 2016, 21:08:29 »

В Румъния търси ли? Ей го де е Букурещ! Very Happy
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #493 -: март 01, 2016, 22:02:37 »

Ти от към  мощност не можеш и да му направиш почти нищо. Аз сложих спортни гърнета висок клас. Плюс в мощността няма... същото си е както преди.
Със спортен филтър само ще му свалиш мощността, защото вече инжекциона не може да компенсира разликата, гърнета + филтър. Сместа става много бедна на бензин а богата на кислород. Именно за това не съм му сложил спортен филтър. Увеличаване на мощността може да се направи само и единствено с цял кит. Power Comander + спортен филтър + генерация и най-важното добра настройка на Дино тест. Аз мислех да правя именно това, но се отказах, защото се оказва, че в България няма кой да настрои командъра както трябва.
За това и се радвам само на бруталния звук на MIVV-a, без да пипам друго.
Капаците на двигателя мислил ли си какъв цвят ще ги правиш? Защо не ги направиш с оригиналния цвят. Като целия двигател?

Под мощност визирах и пиньоните, ама сега се сещам че те не я променят това Smile

Иначе капаците ми харесват в червено. Интересен щтрих е. Най-вероятно обаче ще претапицирам седалката, че нещо не ме кефи Smile
Активен
kainy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #494 -: март 05, 2016, 10:58:15 »

На някой да му се намира рамото за лявата задна степенка (на пътника), че се оказа и тя да е кривнала Smile В ибей изнамерих няколко за по 20-тина паунда, но ако има някой тук който да го отърва, ще е по-удобно, че не ми се занимава да я изправям.

Иначе, веригата и пиньоните са сменени, всичко е обслужено и чакам само да ми се оправят раменете и съм готов (най-вероятно за официалното откриване ще съм свежарка) Smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 52   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.178 секунди с 21 запитвания.