Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 115188 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #345 -: май 09, 2015, 15:09:09 »

Не е краткотраен. Просто трябва да се почистят добре. При мен например нямаше много за чистене и са като от завода. Може би защото не са нагорели все още, но вече седмица си карам, така и нямат никакво потъмняване.
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA HORNET 919 ''IRONCLAD''
Публикации: 420

Ел. поща
« Отговор #346 -: май 09, 2015, 19:22:50 »

И моите са си ОК даже след Равда и карането 200км в дъжд, само ги забърсах и са си лъскави, още са лъскави. Пастата прави някакво покритие и при редовна употреба ефекта ще е постоянен, е не всеки ден да ги лъскаш от време на време когато ти е кеф разбира се... Но един път минати после лесно се поддържат...

Даже алуминиевите предпазители на радиатора ми са на повече от година и са лъскави като хромирани не са потъмнели, а са чист алуминий и не съм ги лакирал, Петър ги видя, не съм ги лъскал преди това...
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #347 -: май 11, 2015, 22:24:13 »

И на малкия Хорнет станата така. Преди време ги бях полирал а сега само ги минах леко с Аоутосола. Между другото моите колектори станаха супер свежи. Ето една снимка с телефона, преди да са завършени на 100%.

В момента са още по-добре. Това е след първото леко минаване с пастата.
Активен
Milancolin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Hornet 900
Публикации: 32

« Отговор #348 -: май 11, 2015, 22:40:12 »

Здравейте,
след упорито търсене, изключително безусловна помощ от страна на Мишо (dan_koloff) и доза късмет, стигнах до момента, в който мога да се похваля с екземпляр Хорнет 900  Very Happy

И онтново, хиляди благодарности на Мишо, за търпението, загубата на време и желанието, с което "ходеше по мъките"!!!
С пожелания за безавариен сезон за всички ни!  Very Happy

Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #349 -: май 12, 2015, 00:10:33 »

Честито!!! Карай внимателно сега и трупай опит, а на следващото събирана си с нас.
Много хубав мотор. Вече разбрах за него.
 Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Активен
Milancolin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #350 -: май 12, 2015, 08:23:14 »

Благодаря, ще карам внимателно  Very Happy и да определено ще се включвам към вашите "разходки"  Very Happy
Разбрах аз, че ти си информиран  Very Happy
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #351 -: май 12, 2015, 10:52:28 »

Здравейте,
след упорито търсене, изключително безусловна помощ от страна на Мишо (dan_koloff) и доза късмет, стигнах до момента, в който мога да се похваля с екземпляр Хорнет 900  Very Happy

И онтново, хиляди благодарности на Мишо, за търпението, загубата на време и желанието, с което "ходеше по мъките"!!!

Мотора е перфектен технически обслужен и изправен, по всички болтове седят маркерите, предницата не тече не е пипано нищо по нея, чисто нов въздушен филтър K&N, нова слуда PUIG, чисто нови ролбари SW(като на Пламен), чисто нови гуми DUNLOP Q2, чисто нови накладки, верига оригинална неразпъната, пиньони оригинални перфектни, скорости/съединител перфектни, двигателя не е пипан не е отварян, боя оригинална седят си всички деружки, който са се появили от изтръване и от един чичо Манчо, който съборил мотора на паркинг.
Историята около продажбата на мотора е сложна, момчето ни обясни за какво става на въпрос, не му беше за продаване, но няма да коментирам тук нещата, който чухме и ни сподели!
Няма нищо замазано и замаскирано.

Никола ако реши по натам може да ги оправя, но според мен по добре да инвестира в гориво, да кара и да придобива умения за оцеляване в трафика на София ХиХиХи

Още ми е притеснено, че го хвърлих на такава кубатура за първи мотор, надявам се да кара с много особено внимание, защото мотора е сериозен, но той се вслушва в съветите и се надявам, че ще напредне бързо с уменията и няма да прави глупости...

Хайде честито за придобивката и умната с мотора!
Активен
Milancolin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #352 -: май 12, 2015, 12:22:21 »

Мишо, тези драскотинки не ме дразнят особено и не ми се иска да се занимавам с тях в момента, може би ще дойде време, в което да ме дразнят та тогава  Very Happy

Относно притеснението ти за кубатурата... и на мен ми е притеснено, но с повечко разум и опит ще се регулира.

Явно ми личи, че съм неопитен райдър, тъй като днес на път за работа, едни фокус недвусмислено ми отваряше път на всеки мигач и направо си ме ескортираше  Very Happy Дай боже повече такива по улиците ни.
И за финал, относно съветите ти, ги намирам за полезни и съм благодарен за тях. Не съм от хората, които се кефят на приказки от рода на, давай газ между колите и да не ти пука, нали си с мотор. Сега като се замисля може би е било полено, че не сбъднах тази си мечта в по-ранна възраст  Very Happy
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XĹ600->Honda Hornet 600->Honda Hornet 900->Honda CBR 954
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #353 -: май 12, 2015, 13:22:05 »

Да ти е честита моторетката, адаш! Взаимно се слушайте, да има синхрон между вас и безпроблемно летене на крилата на Стършела! Mad
Активен
Milancolin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #354 -: май 12, 2015, 15:01:08 »

Благодаря адаш, попътен вятър на всички ни  Very Happy
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #355 -: май 12, 2015, 15:40:02 »

Аз пък се радвам, че кошера се увеличава постепенно.
Другата сбирка ще е по-добра. Може да има и повече мотори.
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #356 -: май 12, 2015, 20:35:07 »

Аз пък се радвам, че кошера се увеличава постепенно.
Другата сбирка ще е по-добра. Може да има и повече мотори.

А може и да съм най-шумен от всички...ХиХиХи  Very Happy
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #357 -: май 13, 2015, 10:58:13 »

Ако вземем и на мен два Mivv-a, може да сме на кантар, макар, че 600-ката винаги е по-шумна, все пак 1 гърне, с по-голямо Фи, срещу две с по-малко... Нямам търпение да ги поръчаме и да ги сложа на ХорнеРа.  Smile
Ако може да се вярва на тези от фирмата производител, ще има увеличение на мощността от около 5 к.с.
Дори и да няма нищо, поне респонса ще стане по-добър.
Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4; Honda Hornet900
Публикации: 62

Ел. поща
« Отговор #358 -: май 13, 2015, 12:02:09 »

Ако вземем и на мен два Mivv-a, може да сме на кантар, макар, че 600-ката винаги е по-шумна, все пак 1 гърне, с по-голямо Фи, срещу две с по-малко... Нямам търпение да ги поръчаме и да ги сложа на ХорнеРа.  Smile
Ако може да се вярва на тези от фирмата производител, ще има увеличение на мощността от около 5 к.с.
Дори и да няма нищо, поне респонса ще стане по-добър.

И аз мисля,че няма да е толкова шумен колкото 600-ката.
Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4; Honda Hornet900
Публикации: 62

Ел. поща
« Отговор #359 -: май 13, 2015, 15:25:45 »

Здравейте,

Честита придобивка.Много безаварийни километри и усмивки от машината.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 52   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.143 секунди с 21 запитвания.