Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 123502 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #210 -: март 12, 2015, 22:45:08 »

Доста зле изглежда честно казано.
После ще ги даваш ли за прахово боядисване, след като ги завариш ?
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XĹ600->Honda Hornet 600->Honda Hornet 900->Honda CBR 954
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #211 -: март 13, 2015, 06:35:39 »

Да, ще ги боядисам задължително, но с цвета на мотора. Мисля, че ще го отвори малко синьо в долната част.
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #212 -: март 13, 2015, 10:28:24 »

Да, ще ги боядисам задължително, но с цвета на мотора. Мисля, че ще го отвори малко синьо в долната част.
А как си ги пукнал така силно?? Според мен боядисай краш бара задължително прахово и в черен или сив цвят като цвета на двигателя. Разбира се това е мое мнение, но си мисля, че в синьо няма да изглежда много добре. Не искам да насаждам мнението си, винаги можеш да пробваш и ако не ти хареса да промениш цвета.
Активен
veso-o
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki k 3
Публикации: 196

Ел. поща
« Отговор #213 -: март 13, 2015, 11:36:10 »

Пламене,какво направи с капаците?Че времето се стопля....
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #214 -: март 13, 2015, 13:11:38 »

Пламене,какво направи с капаците?Че времето се стопля....
Нищо. Моя човек ме отсвири с думите: ''какво припираш за една КИРЛИВА Хонда, ние Бентлита боядисваме в сервиза, ти хем искаш да е евтино, хем да е бързо. Към края на март може и да сме готови!''
Това му бяха думите. Бесен съм, ако трябва да съм честен, но вече съм дал 200 лв, дано само да не поискат да им доплатя.
В София в доста реномиран сервиз мой приятел ми каза, че щеше да ми направи всичко за 100 лв, ама аз вече си го начуках сам.
Активен
PULSE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 539

Ел. поща
« Отговор #215 -: март 13, 2015, 13:41:03 »

Пламене, като предварително заявявам, че изказването ми няма за цел заяждане, в действителност не разбирам кое те накара да дадеш сума пари за няколко драскотини по и без това чудесно изглеждащата Хонда?!? Да, ще отговориш, че искаш да е перфектна и прочее, но пак недоумявам.
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #216 -: март 13, 2015, 13:59:57 »

Именно, че иска да е перфектно изглеждаща, а сега съжалявам, че дадох нещата в толкова УЖ реномиран сервиз.
Нито отношението им отношение, нито си вършат работата на време. Две седмици чакам, а уговорката беше за 5-6 дни да ги направят нещата.
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #217 -: март 13, 2015, 20:58:18 »

А как си ги пукнал така силно?? Според мен боядисай краш бара задължително прахово и в черен или сив цвят като цвета на двигателя. Разбира се това е мое мнение, но си мисля, че в синьо няма да изглежда много добре. Не искам да насаждам мнението си, винаги можеш да пробваш и ако не ти хареса да промениш цвета.
Според мен се е спукал от вибрациите. 5 години не е свалян, едно маркуче от водната помпа, допиращо се до крашбара е обелило боята му и е започнало да сваля от материала, а то от своя страна така се е протрило, че е щяло да прокапе, ако не го бях изолирал.
В момента крашбара е с цвета на двигателя и се слива с него и точно затова мисля, че е добре да се открои, мисля, че ще е интересно. Ще го боядисам пък ако не ме кефи винаги може да се направи корекция Smile
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1717

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #218 -: март 13, 2015, 23:24:05 »

И аз като Пламен не искам да насаждам мнение , но според мен ще заприлича на ендуро  Smile
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #219 -: март 14, 2015, 00:56:06 »

Нека да пробва. Сам ще прецени как ще е. Аз най-много харесвам неговия модел ролбар заради формата и цвета. Не се набива на очи и стои като оригинален, стоков за модела. Утре ще има снимки на моя. Пристигна от Германия най-накрая и заради курса на еврото излезе 253 лв с безплатна доставка до офис на Еконт. Четох в интернет за SW-Motech и навсякъде пишеха добри неща, има и преки сравнения с GIVI,  като коментират, че специално за Хонда крашбаровете на  SW MOTECH са по-добри. Да видим колко е така... Надявам се да си заслужават парите. Не е евтино това удоволствие.
Активен
OBI_1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki GPZ500S Ninja Kawasaki ZX-9R Ninja Kawasaki ZXR 750 Ninja Kawasaki ZR-7 Kymco People S 250
Публикации: 820

зелено, зелено

Ел. поща
« Отговор #220 -: март 14, 2015, 11:49:49 »

Какъв е курса на еврото?  Very Happy
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #221 -: март 14, 2015, 13:00:12 »

Какъв е курса на еврото?  Very Happy
Имах предвид, че падна. Иначе излизаха около 260 лв и малко отгоре.
Днес си ги взех от Еконт. Не ги снимах опаковани защото нямах търпение да ги сложа на мотора.
На кратко, баровете изглеждат много качествена изработка. Тръбите не са особено дебели, но май при всички барове е така.
Ползват се оригиналните два болта които захващат двигателя за рамата отпред. Отзад обаче има в комплект с ролбарите нов и по-дълъг болт с две втулки. Двата бара се съединяват зад колекторите с една стяга, така да го нарека, с два болта. Всичко е добре изпипано, с неръждаеми болтове. Самите барове са прахово боядисани, поне според мен.
Надявам се да не ги пробвам никога, но се и надявам да имат по-добра защита от тапите. Все още не съм ги стегнал добре, за да мога да ги сваля лесно когато поставям капачето на агренажната верига и съединителя. Сега ми се струват малко нестабилни, но предполагам, че след като стегна всички болтове здраво, ще станат надеждни и стабилни.
Честно казано не изглеждат като ''подарени'', а пасват идеално!
Ето няколко снимки.

Тапите вече ги обещах на мой познат и ще му помогна да ги монтираме скоро на неговия мотор.
Ролбара се монтира точно за 20 мин без чужда помощ. Супер лесен и прост монтаж.
Съветвам Хари да не се чуди, а ако има възможност да си поръча и той един такъв.
Малко е скъпично но да се надяваме, че си струва.
« Последна редакция: март 14, 2015, 13:02:14 последно от Plamen_Shopov » Активен
OBI_1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki GPZ500S Ninja Kawasaki ZX-9R Ninja Kawasaki ZXR 750 Ninja Kawasaki ZR-7 Kymco People S 250
Публикации: 820

зелено, зелено

Ел. поща
« Отговор #222 -: март 14, 2015, 13:59:08 »

Курсът евро-лева от поне 15г. е един и същ- 1,95. Има едно нещо "валутен борд" му се вика, което е от няколкото хубави работи станали по времето на Иван Костов.
 Извинявам се ама ебати...
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #223 -: март 14, 2015, 14:08:05 »

Честит бар, Пламене! Да не се налага да го ползваш по предназначение, а само да му се радваш на блясъка  Mad
Тръбите на моят крашбар са дебели около 2мм. Правят ги умишлено крехки, за да поемат удъра като се деформират, а не да деформират местата, за които са хванати! Пусни после снимка на целия мотор с бара ;)
Активен
ironhead
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: STREETFIGHTER
Публикации: 272

Ел. поща
« Отговор #224 -: март 14, 2015, 14:19:25 »

Именно, че иска да е перфектно изглеждаща, а сега съжалявам, че дадох нещата в толкова УЖ реномиран сервиз.
Нито отношението им отношение, нито си вършат работата на време. Две седмици чакам, а уговорката беше за 5-6 дни да ги направят нещата.

Иди и си ги вземи! А този със златните ръчички дето виждаш ли боядисвал бентлита да си бръкне в джобчето и да ти върне 200 лева. Отделно от благодарност заслужава да му извъртиш един в наглата мутра. Ебати хората..... Аз бих си монтирал капаците обратно и така не боядисани, но пари на такива говеда не бих дал никога!!!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 21 запитвания.