Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 127482 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #360 -: май 13, 2015, 15:32:19 »

И аз мисля,че няма да е толкова шумен колкото 600-ката.

Няма как да е шумен колкото мотор с едно гърне. Идеята на двете гърнета не да подобрят визията или да се чуват повече, а именно обратното, да намалят DB-лите от по-големия двигател. Дори и две отворени гърнета да сложиш, пак ще е по-тих от 600-кубиковия Хорнет със същия тип гърне. Много често извеждат двете гърнета в едно с по-голям диаметър, тогава звука е много по-силен, но при Хорнета ще се развали визията ужасно. Мишо нещо ми пуска мухи в главата за Mivv X-Cone, и след като сложих на Хорнета на брат ми, още повече се запалих. Сега ще поръчваме за 919-ката, две чисто нови гърнета от ''Джърманито''. Малко солена е цената им, но кефа оправдава всичко.
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #361 -: май 13, 2015, 15:38:16 »

Хубавото е, че на звук и визия ще е до същ като ето този мотор.
https://www.youtube.com/watch?v=aPqDXDT9iCE
След като веднъж сложихме такова гърне на Хорнет 600, не ми се качва на големия стършел, само заради звука. Опияняващ е. Няма такъв плътен и готин звук като от Mivv X-Cone!!! В 00:00 вадя 600-ката, за да я покарам и да се накефя максимално.  Smile Smile
« Последна редакция: май 13, 2015, 15:42:46 последно от Plamen_Shopov » Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1339

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #362 -: май 13, 2015, 17:27:02 »

Има и много по-интересни фирми и гърнета от Мивв...  Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=lzVdRN6-_qQ
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA HORNET 919 ''IRONCLAD''
Публикации: 420

Ел. поща
« Отговор #363 -: май 13, 2015, 22:07:45 »

Хубавото е, че на звук и визия ще е до същ като ето този мотор.
https://www.youtube.com/watch?v=aPqDXDT9iCE
След като веднъж сложихме такова гърне на Хорнет 600, не ми се качва на големия стършел, само заради звука. Опияняващ е. Няма такъв плътен и готин звук като от Mivv X-Cone!!! В 00:00 вадя 600-ката, за да я покарам и да се накефя максимално.  Smile Smile

Ти внимавай с ваденето след полунощ, че ще имаш проблеми с мицифайките... Very Happy Very Happy
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #364 -: май 13, 2015, 22:09:23 »

Здравейте, понеже се организира благотворително мероприятие и трябват мотори...SmileSmileSmile, пускам тук линк към темата във форума, който има желание и възможност може да дойде да зарадваме децата... Very Happy Very Happy Very Happy

Ето за какво става въпрос:
''Здравейте! Доброволец съм към дома за деца в Доганово, до Елин Пелин (на около 40км от София), с Оги и някои от вас сме се виждали там, но не се познаваме лично. Абитуриентката(Силви)- тази година си има една мечта, и много ми се иска да успеем да я зарадваме - да я "ескортират" мотористи до училището. Предполагам тези от вас които не са участвали лично, са виждала по телевизията и знаете за какво става дума. Имаше една групичка дето го правеха често, но повечето са по чужбина, а другите са с деца и са си продали моторите и т.н..
Мероприятието започва на 24ти май към 14.00 часа - включва традиционно возене на децата във вътрешния двор и малка почерпка за здравето на абитуриентката ни. След изпращането до Елин Пелин - около 16:00ч - до вратата на училището
(повечето от вас са го преживяли вече ) - свободна програма.
Мислите ли, че бихте могли да се съберете отново, за да сбъднете една мечта???
ето нещо такова се получава: https://www.youtube.com/watch?v=VeKoARmceY0
ето това е от последния път: http://btvnovinite.bg/article/224370948-Bal_na_dve_kolela_Abiturienti_ot_detski_dom_yahnaha_motorite.html
Много Ви Благодаря Smile''

Ето темата:
http://www.motoforum.bg/index.php/topic,16089.90.html
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #365 -: май 13, 2015, 22:56:18 »

Има и много по-интересни фирми и гърнета от Мивв...  Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=lzVdRN6-_qQ
Има но за Хорнет специално, не съм виждал до сега друг модел да стои по-красиво и завършено на мястото на оригиналните гърнета и също така да има такъв страхотен звук. А и като цена качество, няма по-добро на пазара. Не говоря за китайски гърнета и т.н. За 900 лв купуваш две гърнета Mivv X-Cone, които не са по-лоши от много по-скъп Акрапович за модела, който нито го докарва толкова на звук, нито на визия. За Хорнет 900 съм гледал всички модели и марки гърнета, и освен Босс и Мивв, друго не мога да си харесам.
Ето ги на мотор.

Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #366 -: май 13, 2015, 23:06:39 »

Има но за Хорнет специално, не съм виждал до сега друг модел да стои по-красиво и завършено на мястото на оригиналните гърнета и също така да има такъв страхотен звук. А и като цена качество, няма по-добро на пазара. Не говоря за китайски гърнета и т.н. За 900 лв купуваш две гърнета Mivv X-Cone, които не са по-лоши от много по-скъп Акрапович за модела, който нито го докарва толкова на звук, нито на визия. За Хорнет 900 съм гледал всички модели и марки гърнета, и освен Босс и Мивв, друго не мога да си харесам.
Ето ги на мотор.

Пламене, бе! На тоя не са му лъснали колекторите! Smile

Честито на колегата с 9-ката! Безаварийно и очите на 6! Плавните движения с дясната китка гарантират конфортно, безопасно и икономично каране! Мотора дълго се въртя из нета. Познах го презерватива на резорвоара! Smile Намери си и една раница (дано мотора да са ти го дали и с раницата) и ще разбереш каква придобивка е! Само на мен и на теб засега няма да ни е студено на бедрата, когато си пълним резервоарите! Добре, че времето лека полека се затопля! Smile
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #367 -: май 13, 2015, 23:13:45 »

Пламене, бе! На тоя не са му лъснали колекторите! Smile

Честито на колегата с 9-ката! Безаварийно и очите на 6! Плавните движения с дясната китка гарантират конфортно, безопасно и икономично каране! Мотора дълго се въртя из нета. Познах го презерватива на резорвоара! Smile Намери си и една раница (дано мотора да са ти го дали и с раницата) и ще разбереш каква придобивка е! Само на мен и на теб засега няма да ни е студено на бедрата, когато си пълним резервоарите! Добре, че времето лека полека се затопля! Smile

Нямаше раница, момчето не е купувал. Даде всичко каквото има.
А мотора се търкаляше защото беше обявен за 6000лв. и така си стоеше на обява до последно...
Хари, от къде да търсим раница от същата марка за тоя презерватив?
« Последна редакция: май 13, 2015, 23:16:06 последно от dan_koloff » Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #368 -: май 13, 2015, 23:27:36 »

Нямаше раница, момчето не е купувал. Даде всичко каквото има.
А мотора се търкаляше защото беше обявен за 6000лв. и така си стоеше на обява до последно...
Хари, от къде да търсим раница от същата марка за тоя презерватив?

Ебай... Марката е Bagster!
Моята е такава - http://www.ebay.co.uk/itm/Bagster-Alpha-Tank-Bag-Moto-Motorcycle-Motorbike-/141484480805?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item20f121d925

Бая гледане ще падне за да се попадне на нещо здраво и на добри пари.

Хубавото е, че щипките на калъфа и на раниците са разположени стандартно и дори и раницата да не е точно същата, то ще може да се закопчее за калъфа. Трябва да е с равно дъно, в предната си част да има халки, а отзад да е на закопчалки като на старите ученически чанти. Smile
Активен
Milancolin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Hornet 900
Публикации: 32

« Отговор #369 -: май 14, 2015, 12:36:43 »

Здравей Хари, благодаря за поздрава и съветите. Кожата е от споменатата от теб марка, лека полека ще потърся една чанта веднага след отърсването ми от финансовия шок от покупката хаха  Very Happy
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #370 -: май 14, 2015, 15:02:02 »

Здравей Хари, благодаря за поздрава и съветите. Кожата е от споменатата от теб марка, лека полека ще потърся една чанта веднага след отърсването ми от финансовия шок от покупката хаха  Very Happy

Абе добре са нещата, че доста неща са сменени, освен маслото и филтъра. Че иначе шока щеше да е... wall wall Razz

Тука от доста неща се спестиха парички, както описах какво му е сменено...

Тая раница много пари, ама си е за него... Very Happy
« Последна редакция: май 14, 2015, 15:04:19 последно от dan_koloff » Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #371 -: май 14, 2015, 20:26:59 »

Тая раница много пари, ама си е за него... Very Happy
Шокът лека полека отминава, остава радостта от покупката! И после се 'почва....Туй цък, онуй цък...
И аз си казвах в началото - Айде сега няма да давам пари за слюда - кво пази тя тая слюда???, после за багажник....за к'во ми е като нямам куфар, нали си имам ластици???? Каквоооо - 150 лева за куфар! Вие да не сте луди!?!?!

Ама глеЙ ме сега! Накичен си карам като коледна елха!  Confused Confused

В интерес на истината раницата ми остана в наследство от предния мотор, а калъфа за резервоара го спечелих на чист късмет! А само, който е пътувал и е ползвал тази благинка, той знае що за предимство е!

Остана ми да си набавя странични стойки и куфарите, но тук като, че ли прагматизма и здравия разум все още надделяват! Smile

Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #372 -: май 14, 2015, 20:56:08 »

Шокът лека полека отминава, остава радостта от покупката! И после се 'почва....Туй цък, онуй цък...
И аз си казвах в началото - Айде сега няма да давам пари за слюда - кво пази тя тая слюда???, после за багажник....за к'во ми е като нямам куфар, нали си имам ластици???? Каквоооо - 150 лева за куфар! Вие да не сте луди!?!?!

Ама глеЙ ме сега! Накичен си карам като коледна елха!  Confused Confused

В интерес на истината раницата ми остана в наследство от предния мотор, а калъфа за резервоара го спечелих на чист късмет! А само, който е пътувал и е ползвал тази благинка, той знае що за предимство е!

Остана ми да си набавя странични стойки и куфарите, но тук като, че ли прагматизма и здравия разум все още надделяват! Smile

Така е, и аз в началото няма да взимам нищо сега съм се накичил... и няма спиране... Sad
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #373 -: май 14, 2015, 22:03:30 »

Мишо така е. И аз така мислех да не пипам нищо, ама смених ръчките със спортни... Сега и спортни гърнета, току виж съм лепнал и един командър в края на сезона. Иначе куфари, чанти и т.н. няма да купя, защото не пътувам на далеч с мотора.
Активен
dan_koloff
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #374 -: май 14, 2015, 22:36:43 »

Мишо така е. И аз така мислех да не пипам нищо, ама смених ръчките със спортни... Сега и спортни гърнета, току виж съм лепнал и един командър в края на сезона. Иначе куфари, чанти и т.н. няма да купя, защото не пътувам на далеч с мотора.

За командера само казваш и поръчваме... rulez2 rulez2 rulez2
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.524 секунди с 20 запитвания.