Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб  (Прочетена 117132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 919 03'/Honda Hornet 600 01'/Honda SLR 650/ИЖ Планета 5 06'
Публикации: 2907

И дай вам Бог, того вдвойне, чего желаете вы мне

« Отговор #105 -: февруари 15, 2015, 21:50:06 »

От вас искам единствено да кажете колко човека ще сме. Аз ще погледна дата и ще кажа кога почивам. Ще се обадя на познати и ще намеря място. Мисля, че ще е доста под 30 лв на човек. Парите ще ги дадем на място, няма да има нужда от банкови сметки. Все пак ще търся място при мои познати, ще ни го пазят и пари предварително няма да искат. Само трябва да се уточни колко човека ще сме и ще уредим нещата. Имам в предвид една къща, в кв. Черно Море, това е най-новия квартал в Несебър и граничи с Равда така да се кажа. Мой приятел има огромна къща и дава стаи под наем. Меню няма, но няма и да ни трябва, важното  стаите да са хубави и да пренощуваме там. А за ядене ще измислим нещо, има супер евтини заведения, може и барбекю да направим. Все ще измислим нещо. Няма да търся хотел. В краен случай ще намеря стаи в Равда, пак в къща за гости с ограден двор където могат да влязат и 10 мотора. Надявам се времето да е хубаво, а за парите, нищо няма да изгори. Ще се уговорим да тръгнем така, че да се засечем някъде по пътя и да се съберем всички мотори на път за Бургас. Аз може би ще а от тръгна от Тополовград и ще ви чакам в Бургас, а ако тръгна от Ямбол на магистралата ще се срещнем. Все още ми е проблем гаража в Ямбол, не мога да намеря и за това мотора ми стои в Тополовград, зазимен. Свещите ми са хубави, няма нужда да ги сменям. Искам да сваля резервоара, за да оправят ето това.

искам мотора да си остане оригинален и не мисля да пребоядисвам нещо, но за да ми оправят тази малка драскотина ми искат 200 лв. Реших да ги прежаля и да дам резервоара в един сервиз където ще махнат драскотината без да се пребоядисва резервоара, а само едно мъничко петно около нея.
Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 963

« Отговор #106 -: февруари 15, 2015, 21:53:16 »

Предложих да дадем пари предварително, защото ако се случи нещо, което да възпрепятства някой от нас или всички, да не се злепоставиш пред хората, които ще пазят стаите.

За свещите : 3-ти цилиндър наистина е под рамката и свеща се отвива МООООГО ТРУДНО.  Отвива се и без да се сваля радиатор, но е трудно - изисква се търпение . За това слагайте иридиеви, за да не се налага отвиване поне няколко години.
« Последна редакция: февруари 15, 2015, 21:56:12 последно от IwanTT » Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #107 -: февруари 15, 2015, 22:20:03 »

Относно сбирката 1-3 МАЙ. Май се изказах неподготвен за дъжда....
Сега се върнах във времето назад. Гледах си архива от снимки и си спомних как на 04.05 температурата на въздуха беше 20-22 градуса. На повърхността температурата на самата вода бе 18, а на 20 метра дълбочина 11...А на връщане след два дни в Рижкия проход ни валя зверски, та чак до Русе.... Не си беше за мотор, ама хич! Smile)))))
« Последна редакция: февруари 15, 2015, 22:22:00 последно от Хари Бюкюджян » Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #108 -: февруари 16, 2015, 13:25:09 »

Единствено времето ще покаже ще можем ли да отидев на тези дати или ще вали. Природата е непредвидима, но да се надяваме да е хубаво времето и защо не, да направим първото къпане за годината. Мисля, че с парите няма да има никакви проблеми, а и с местата, все пак май месец сезона все още не е започнал. Хубава е да си имаме контактите за връзка, понякога се налага и помощ или пък ако имаме път на някаде може да се видим. Пламен Шопов, гр. Тополовград/гр. Ямбол (за сега). Тел. 0896 33 63 40
Активен
Хари Бюкюджян
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 900 Hornet
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #109 -: февруари 16, 2015, 14:04:53 »

Хари Бюкюджян, гр. Русе, 0888 едно нула 6 21 шест
Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #110 -: февруари 16, 2015, 15:49:47 »

Иван Тенекеджиев: нула, три осмици, четиредесет и три ,едно, шест, едно, пет
Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #111 -: февруари 16, 2015, 20:32:28 »

Sad Баси китайците, човееек!!! И ги дават с 21 степени на регулиране - никъде ли не обира резонансите!?! А знаеш ли колко пари е дал твоят човек за демпфера с монтажния кит и за Хорнет ли е даден или е преправян? Откъде го е купил? Към момента не мога да си позволя нещо над 200лв. (демпфер + монтаж). По-нататък мога да си купя хубав демпфер, а да ми остане монтажа. За абсолютно никакъв х** ли не стават тези китайчета? А могат да се разглобяват, нали? С по-дебело масло евентуално дали може да стане за нещо ...??? Surprised

Монтажният кит си го направи той. Първо на 3D принтер, после на CNC фреза.. Ама ти си го виждал , де

http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=17&t=15569&start=160
Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX-9 R
Публикации: 211

Ел. поща
« Отговор #112 -: февруари 16, 2015, 21:44:19 »

Не си купувай китаец...даваш си парите на вятъра, ослушвай се, днес си купих чисто нов ОЛИНС, свален от ZX10 2014, ЗА 200 ЛЕВА...Усещали ли сте нужда от демпфер при големия стършел?
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 21:47:06 последно от yeti » Активен
IwanTT
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #113 -: февруари 16, 2015, 22:09:29 »

...Усещали ли сте нужда от демпфер при големия стършел?

Аз не, но въпреки това съм се замислял да си сложа, ей така за авторитет  Smile

Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #114 -: февруари 16, 2015, 23:01:39 »

При Хорнет 600  смисъл от демпфер няма. 900-ката е доста по-силна и лесно се вдига и предвицата олеква,  но не е като пистов мотор и според мен демпфера и при нея е излишен. Въпрос на парие е...ако имаш излишни пари, определено няма да навреди.
Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XĹ600->Honda Hornet 600->Honda Hornet 900->Honda CBR 954
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #115 -: февруари 16, 2015, 23:41:29 »

Монтажният кит си го направи той. Първо на 3D принтер, после на CNC фреза.. Ама ти си го виждал , де

http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=17&t=15569&start=160

Да, разбира се, колегата variant0!!!  Very Happy - годините летят, хорааа!!! Smile Ще го попитам може ли да се направи монтаж за 919.. Smile

Не си купувай китаец...даваш си парите на вятъра, ослушвай се, днес си купих чисто нов ОЛИНС, свален от ZX10 2014, ЗА 200 ЛЕВА...Усещали ли сте нужда от демпфер при големия стършел?

И аз съм си патил от еФтини, лъскави, китайски боклуци и съм скептично настроен към повечето техни произведения!!! Sad Но нуждата от демпфер я усещам. По принцип харесвам балансираното каране, но при рязко подаване на газ (на всеки му се случва) влиза в жесток резонанс! На писта според мен е задължителен - карал съм го 2 пъти до сега и се надявам да продължа  rulez1! Това е якото на този мотор! Както можеш да си пътуваш и да си въртиш километрите, което е моята страст, така можеш да го вкараш на пистата и да покажеш на някое позьорче с лъскава PVC-арка, че нещата не са само поп-фолк и оптичен тунинг! И в града ми е заигравал сериозно заради газта, отделно, че с по-висока скорост също се усеща нестабилен, та затова съм решил да пробвам Хорнет 919 с демпфер! Smile  Наздраве на всички  Mad
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 23:51:42 последно от lonewolf_bg » Активен
lonewolf_bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XĹ600->Honda Hornet 600->Honda Hornet 900->Honda CBR 954
Публикации: 66

Ел. поща
« Отговор #116 -: февруари 16, 2015, 23:44:40 »

Единствено времето ще покаже ще можем ли да отидев на тези дати или ще вали. Природата е непредвидима, но да се надяваме да е хубаво времето и защо не, да направим първото къпане за годината. Мисля, че с парите няма да има никакви проблеми, а и с местата, все пак май месец сезона все още не е започнал. Хубава е да си имаме контактите за връзка, понякога се налага и помощ или пък ако имаме път на някаде може да се видим. Пламен Шопов, гр. Тополовград/гр. Ямбол (за сега). Тел. 0896 33 63 40

Ами така, де...каквото каже Майката Природа! Да насрочим датата, пък другото е Божа работа!
Никола Димитров, Казанлък, 0888147415
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 23:46:21 последно от lonewolf_bg » Активен
PetarM
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4; Honda Hornet900
Публикации: 62

Ел. поща
« Отговор #117 -: февруари 17, 2015, 00:51:58 »

Петър Мазников,Панагюрище,0887330758.
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #118 -: февруари 17, 2015, 07:33:58 »

Двес се прибирам в Тополовград и ще погледна календара със смените ми, за да ви кажа на коя дата съм снчвободен. По принцип имам отпуска, но няма ли хора на работа никой няма да ми я даде. Относно китайските боклуци и аз съм на мнение, че не си заслужават. Има наистина добри неща. Купих едни ръчки и се оказаха супер качествени, поне на пръв поглед. Ще видим дали е така след 10 000 км пробег с тях. Днесхако успея ще сваля капака на съединителя и го изпращам за покриване с карбон. Между другото ми дойдоха и накладките и филтрите. Пратили са ми Феродо синтеповани, уж били по-добри от първия вариант CL Bracing, от Bracing, Brembo и TRW. Ама да видим дали е така. Спачна течност съм взел Феродо, Дот 4 и мисля да я сменя и нея. Антифриза го мерих и е добър, сменян е скоро, докато е бил в Германия мотора
Активен
Plamen_Shopov
Пламен Шопов
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #119 -: февруари 17, 2015, 11:59:15 »

На 1-ви май излизам от нощна смяна. В най-добрия случай ще съм у нас в 10:00 сутринта. Мога да събера багажа от предния ден и веднага да тръгна, стига времето да ни позволи да направим това което сме запланували.
Втори май почивам, а на 3-ти съм дневна смяна. Така, че и за мен ще е удобно да отидем на 1-ви и да остана до 2-ри вечерта примерно. А ако вие искате може да отсенете и до 3-ти, просто аз няма да има как.
Но се радвам, че все пак почивам тези 2 дни.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 52   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Honda Hornet 919 - Фен Клуб

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.169 секунди с 20 запитвания.