Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Поддръжка на мотоциклет от края на 90-те??
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Поддръжка на мотоциклет от края на 90-те??  (Прочетена 1769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1445

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #15 -: декември 16, 2018, 11:55:08 »

Много мога да разказвам за колелетата аз..То съвременните колела са технически по сложни от моторите дето били с простата подръжка..  Smile Smile Smile

И са и бая по скъпи де.. Smile
Ама от мотори пусто нищо ме вдявам.. Surprised Чета тука да хвана некоя мъдрост от некой гуру,ама и тва рядко ми се получава. : Smile Smile Smile Ще си мълча,инще попивам знания от тук нататък..
Smile

Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 780

No cop - no problem.

« Отговор #16 -: декември 16, 2018, 14:44:46 »

Интересно, кога калинките ще треснат и на тях данък - струват колкото моторетка, вървят все повече, а и карат по улиците. Станаха си "М"ПС отвсякъде.
« Последна редакция: декември 16, 2018, 14:48:54 последно от madbatt » Активен
warrick
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF650 Bandit
Публикации: 161

« Отговор #17 -: декември 17, 2018, 10:30:03 »

Бандитът е с по-дълга база в сравнение с другите два мотора, но пък има централна стойка и е по-спокоен. Хорнет е по-мощен, по-къс и респективно по-скоклив. V-то с тоя V образен двигател има висок въртящ момент още в ниските и също дърпа здраво. Мисля Хорнетът е най-нисък от трите. За тиквеник, като мен например - около 2-та метра, Бандитът е много удачен. Такъв и имам.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Поддръжка на мотоциклет от края на 90-те??

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.05 секунди с 21 запитвания.