Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: избор на мотор за стънт категория А2
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: избор на мотор за стънт категория А2  (Прочетена 7207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
papo1996
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER 500
Публикации: 3

Ел. поща
« -: август 22, 2014, 11:57:29 »

Здравейте колеги от отдавна имам мерак да се занимавам с стънт още когато си изкарвах М категорията си купих скутер който да е за стънт но се оказа крайно неподходящ и сега искам да се допитам до вас за да не направя пак грешен избор  скоро ще изкарам А2 категория и съм се ориентиръл към Априлиа рс 125 защото влиза перфектно в категорията и е добър за начинаещи но нещо ме притеснява като гледам из интернет почти няма клипове с стънт с Априлиа рс 125 та въпроса ми е дали е подходящ за този вид спорт ?
Активен
Vlado
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR929RR, ИЖ Юпитер 5 с боковой прицеп,ИЖ Планета 2
Публикации: 656

CBR929stunt

« Отговор #1 -: август 22, 2014, 12:57:38 »

Е този пич е с КДХ 125
https://www.youtube.com/watch?v=SD335-8i5CM
Активен
papo1996
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: август 22, 2014, 13:03:41 »

Е този пич е с КДХ 125
https://www.youtube.com/watch?v=SD335-8i5CM
да съгласен съм че ендуро ще ми свърши работа но имам друг проблем висок съм 160см и може би ендуротата ще са ми трудни за каране
Активен
karadzhov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet '04, Yamaha TTR 250
Публикации: 463

« Отговор #3 -: август 22, 2014, 17:29:26 »

Трябва да се качиш на конкретен мотор не са еднакво високи и изобщо като цяло са различни тогава да прецениш кой ще ти е удобен като марка и модел.
Активен
papo1996
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: август 25, 2014, 21:52:52 »

Трябва да се качиш на конкретен мотор не са еднакво високи и изобщо като цяло са различни тогава да прецениш кой ще ти е удобен като марка и модел.
а ще ме ориентираш ли към марка и модел ендуро което е по подходящо за ниски хора засега съм се ориенирал към Yamaha DT 125 и Aprilia RX 125 но не съм се мерил на такива долу горе колко сантиметра е височината защото в интернет всеки сайт пише различна информация на моя мотор (скутер) Aprilia SR упирам с върха на пръстите си но той е доста висок скутер
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: избор на мотор за стънт категория А2

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 20 запитвания.