Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgБорсаТЪРСЯ...Тема: стари велосипеди
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: стари велосипеди  (Прочетена 1357 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elenamihalkova
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямям
Публикации: 2

Ел. поща
« -: Юли 18, 2013, 19:54:56 »

Търся ретро велосипеди от 70те - 80те. Телефон-0886228053. Моля за снимки Smile)
Активен
captdido
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Кавазаки Вулкан 15
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #1 -: Юли 19, 2013, 08:57:05 »

ръждясало 'балканче' интересува ли те?
Активен
elenamihalkova
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямям
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #2 -: Юли 20, 2013, 10:12:02 »

Ами предпочитам от по-големите
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 757

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Юли 20, 2013, 16:15:11 »

имам един велосипед , Не знам защо си мисля , но май името му е "Стадион" , велосипедът е от 60-те години. Отдолу на рамката имаше надпис или стикер - доживотна гаранция. Велото е немско....ако те интересува , снимки - тези дни - има дребни липси - няма външни гуми (или са за смяна) и седалка бях някаква му сложил..но не помня от какво. По спомен само - нагло го изпросих преди повече от 15-тина години , от един параходчия , а тои си го е взел като втора ръка от чужбина ... на колко години е колелото не знам..но е в добро техн. състояние
 Да поясня - велосипеда е от "големите" , 26 цола гуми , сравнително малък курбел отпред и големичка зъбчатка отзад , сравнително лесно се въртят педалите по нагорнище.. на прав път  удоволствие.. Е правили са хората навремето не само вело и мото...Smile)))
« Последна редакция: Юли 20, 2013, 16:17:18 последно от lcr » Активен
captdido
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Кавазаки Вулкан 15
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #4 -: Юли 20, 2013, 19:21:41 »

Ами предпочитам от по-големите

мисля че имам и малък и голям. не знам дали вървят, защото гният в мазето. другата седмица съм на вилата и ще ти ги снимам.
Активен
МАИСТОРО
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VT 600
Публикации: 118

Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2013, 17:35:28 »

Не  знам  дали  е  актуална  темата  още  но  намерих  един  стар   бегач  много  запазен
Активен
sevdalinnn65
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Victoria KR 26n Aero, Awo 425T, Simson SR 1
Публикации: 330

GSM 0898701499

Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2013, 11:14:38 »

имам един велосипед , Не знам защо си мисля , но май името му е "Стадион" , велосипедът е от 60-те години. Отдолу на рамката имаше надпис или стикер - доживотна гаранция. Велото е немско....ако те интересува , снимки - тези дни - има дребни липси - няма външни гуми (или са за смяна) и седалка бях някаква му сложил..но не помня от какво. По спомен само - нагло го изпросих преди повече от 15-тина години , от един параходчия , а тои си го е взел като втора ръка от чужбина ... на колко години е колелото не знам..но е в добро техн. състояние
 Да поясня - велосипеда е от "големите" , 26 цола гуми , сравнително малък курбел отпред и големичка зъбчатка отзад , сравнително лесно се въртят педалите по нагорнище.. на прав път  удоволствие.. Е правили са хората навремето не само вело и мото...Smile)))
Малко е стара обявата, но ако стои би ли пратил някоя  снимка и да кажеш цена.Поздрави!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgБорсаТЪРСЯ...Тема: стари велосипеди

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 21 запитвания.