Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Stunt Tricks - Уроци (събирам мнения/желания)
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Stunt Tricks - Уроци (събирам мнения/желания)  (Прочетена 36435 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N / Kawasaki ZX6R / CBR900RRX '99 Fireblade
Публикации: 87

форум пълен с нежни душички

« Отговор #30 -: юни 29, 2013, 10:53:36 »

@Blade на мен моя ми е лек за вдигане, явно е от адреналина  Very Happy

Днес ми пристигна зъбното, поръчано от карлово, много съм доволен, по-късно отивам да го закача, да видя как ще е, само че ще ми трябва още малко верига да наставя  Smile

@viperman2 - пусни ги в dropbox и ни дай достъп, да ги дръпнем. ;)
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CBR F2
Публикации: 173

Ел. поща
« Отговор #31 -: юни 30, 2013, 18:48:13 »

Na devetkata e po nisko dvigatelq i tq se diga po lesno Very Happy
Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: юни 30, 2013, 20:42:40 »

Днес го тествах с новото зъбно, много бавен тоз мотор ваааа  Smile Smile

Първи впечатление, гумата не може да зацепи на мокрият асфалт, при намаляване, отпускам газта повече и задницата блокира и започва да се влачи (това ми харесва). Сега остава само да сложа handbreak-а и всичко заспива.

@Blade ти намери ли човек в кухненско?

« Последна редакция: юни 30, 2013, 20:45:00 последно от Zlobcho » Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #33 -: юли 01, 2013, 06:58:56 »

@Blade ти намери ли човек в кухненско?

Неможах, дадох диска на един познат да разпита, имал познати ама не знам какво ще направи Very Happy
Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: юли 04, 2013, 16:14:45 »

Дано да измислят нещо.

Аз тъкмо сглобих всичко, порадвах му се малко и двигателя блокира, вчера проверих стартера, съеденителя, скоростите, няма ядове, всичко се върти с лекота, обаче двигателя не може да превърти, пробвах с ключ на болта на коляновият вал и нищо не става, и на бутане и със стартер, не мърда, след известно четене (не че не го знаех и преди това... мамка му, отказвах да го повярвам) съм убеден, че е лагера на биелата на третият цилиндър, оказва се, че там му е слабо място на този двигател и сигурно е склещил, като го разглобя, ще видя какво е и ще постна снимки, дано да излезе евтино за ремонт, че не искам да наливам повече пари в този мотор, в противен случай, заминава за части и се приключва със стънта за момента  tang
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #35 -: юли 04, 2013, 21:08:00 »

Ne razbiram ot dvigateli , ama 4ak slabo mqsto tova sa nai zdravite dvigateli. Prosto losh kusmet.

A az go zakusah nemoga da namerq 4ovek v kuhnensko da mi izrejat tova za diska, ne tursq bezplatno 6te si platq ama nqma koi da mi svurshi rabota Very Happy
Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: юли 05, 2013, 01:09:57 »

Ne razbiram ot dvigateli , ama 4ak slabo mqsto tova sa nai zdravite dvigateli. Prosto losh kusmet.

A az go zakusah nemoga da namerq 4ovek v kuhnensko da mi izrejat tova za diska, ne tursq bezplatno 6te si platq ama nqma koi da mi svurshi rabota Very Happy

Тези дни ще питам отново за кухненско един друг пичага.

Ами оказва се, че точно 2-ри и 3-ти цилиндър, лагерите на биелите получават по-малко масло, особенно ако се кара с по-малко масло на задна гума (поне 3.8 литра е нужно за добро смазване, дори 4.0 е ОК). Разглобих днес всичко, свалих двигателя, махнах картера, и бях шокиран, 2-ри цилиндър, лагера е МАЗАЛО, излязал е от биалата направо на едри стружки, маслото пълно със стружки, биелите са си сменили цвета, в картера е пълно със стружки, всмукателя е пълен със стружки, сигурно и по блока е набило стружки Sad сега следва голямата разправия, шлайфане, нови лагери или друг колянов вал, биели, продухване на блока - утре като го доразглобя на парчета ще разбера какво точно ще трябва да отремонтирам. А тъпият ни закон... да сложа друг двигател, но голяма разправия с номера на двигателя, това го няма никъде в света мамка му, двигателя е подменяема част... както и да е.

Извод: Никога не купувайте нищо на доверие и честна дума, само ще страдате.
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #37 -: юли 05, 2013, 08:48:09 »

Аз карам винаги с 4литра  Very Happy
Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: юли 05, 2013, 13:45:39 »

Аз карам винаги с 4литра  Very Happy

И аз така, винаги, даже сменявам на 4000-4500км маслото, но този мотор явно не са го карали така.  Surprised
Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: юли 05, 2013, 23:29:09 »

Ето и малко снимки от днес - след като свалих коляновият вал, изненадата беше още по-голяма... прикачам снимки, мисля, че няма нужда от думи. Това става когато маслото не отива по предназначение или просто липсва.

Активен
Zlobcho
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: юли 17, 2013, 02:24:00 »

@BladeMast6r - Ти се пуска на бавното каране на събора?
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #41 -: юли 17, 2013, 07:43:19 »

Да ама ебати смешките ... Трябваше скутерите да са отделно, поне така ни обещаха първоначално .... Е то мен ме би друг се пак ... бях шибнал три бири и бях на четвърта и дигнах много оборотите и баланса ми се видя сложна работа Very Happy Пусках се и на площада ама много кофти там, наклон към публиката асфалта пързаля и за слабаци като мен Smile трудна работа :P За бърнаут трябваше гумата да е на 4,0 бара поне, а мойта беше 1,4-1,5 бара

Търся снимки от площада ама почти не намирам ......
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #42 -: юли 17, 2013, 07:50:32 »

Активен
HOLY_MARTYR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR 750 K1, Suzuki GSXR 750 SRAD, Suzuki GSXR 1300 Hayabusa, Suzuki GSXF 750 Katana, Suzuki RAN 50
Публикации: 1226

« Отговор #43 -: юли 17, 2013, 08:16:46 »

Да ама ебати смешките ... Трябваше скутерите да са отделно, поне така ни обещаха първоначално .... Е то мен ме би друг се пак ... бях шибнал три бири и бях на четвърта и дигнах много оборотите и баланса ми се видя сложна работа Very Happy Пусках се и на площада ама много кофти там, наклон към публиката асфалта пързаля и за слабаци като мен Smile трудна работа :P За бърнаут трябваше гумата да е на 4,0 бара поне, а мойта беше 1,4-1,5 бара

Търся снимки от площада ама почти не намирам ......

Пиеш алкохол и караш екстремно на метри от толкова много хора???  Sad Що за разум е това?  Surprised Surprised Surprised
Активен
BladeMast6r
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #44 -: юли 17, 2013, 10:15:26 »

Пич недей да бързаш с недоразбраното си изказване. Бъркаш атрактивното каране с игрите на събора ... Никога не бих си позволил да пия и да карам на самия събор!
1- заради безопасноста на хората
2- заради моята безопасност
3- заради в пъти по лошото евентуално представяне

Пояснение първо е атрактивното каране на обяд след това вечерта са игрите на събора. Накратко няма как да пия вечерта на събора и да се върна във времето назад за карането на обяд за да съм пиян тогава.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Stunt Tricks - Уроци (събирам мнения/желания)

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.152 секунди с 20 запитвания.