Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Стънт скорост
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Стънт скорост  (Прочетена 31200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kar4ooo
turbo rider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: rr
Публикации: 585

Аман от "мотористе" и "колеги".Да ми ядете гумата!

Ел. поща
« Отговор #75 -: юни 12, 2013, 14:21:12 »

Да и ти имаш право,че ще е трудно да се прави 8 с пистов,но не е невъзможно!
Да приемем, че е възможно, колко време ще ти отнеме да се учиш да правиш 8-ца с пистов и с подбран от инструктура за тая работа мотор ? Мммм, мисля, че с пистовия тия курсуве ще се проточат Very Happy
Пък и като караш курса със собствен мотор е по-добре според мен.О
Не всеки има възможност да кара много и различно мотори и да няма проблем на каквото и да се качи.
С всичко се свиква. Желание трябва.
Сега си търся първия собствен мотор и лично за мен би било по-добре ако ме учат на мотор,който ми е удобен.
Сега всеки гледа да претупа работата, да вземе парите и да те разкара. Пък дали ти е удобно, дали си се научил като хората... кой го е*е? Важно е да си скалъпиш някак изпита и айде. Това им е принципа.
+това ако си със собствен мотор, няма да им плащаш бензина (който дори не можеш да изгориш) Very Happy
Сега си търся първия собствен мотор
Успех и дано го намериш точния мотор !! Mad
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Z750
Публикации: 135

« Отговор #76 -: юни 12, 2013, 14:49:57 »

Ама наистина май много се отклони темата ,доколкото се сещам ставаше въпрос за стънт и за пича ,който иска да кара !!!
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1614

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #77 -: юни 12, 2013, 15:51:38 »

Ама наистина май много се отклони темата ,доколкото се сещам ставаше въпрос за стънт и за пича ,който иска да кара !!!

Не се е отклонила, чак толкова много. Отговори той си получи още на първата страница. А сега го убеждаваме, че на тия години е незаконно да кара моторите, които е изброил. Така, че дори в момента да има вече подходящ мотор, е НЕЗАКОННО да го ползва. Па ако ще не да е роден, а да е правен на мотор в движение на задна гума. А дали иска, може и т.н. е друг въпрос. А дали ще го направи пък си е съвсем негово лично решение и отговорност.
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Z750
Публикации: 135

« Отговор #78 -: юни 12, 2013, 16:05:07 »

В крайна сметка всеки избира сам какво да прави ,дали да кара мотор без книжка ,дали да спира на полицай и т.н. Но да след като има закони според мен е редно да се спазват !
Активен
nkiller
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Gsxr 1000 K6 + много лошо заклинание в ECU'то
Публикации: 21

nkiller5@hotmail.com
Ел. поща
« Отговор #79 -: август 23, 2013, 23:45:35 »

Значи колега относно стънта и аз започнах на твоята възраст някъде със Симсон S51 (тройка, без никакви модификации по рамата,зъбаци и тем подобни), с времето и мерака си направих хендбрейк щото някак си не ми беше интересно като селски раЦер да суркам краката и такаа... С времето му посвикнах и започнах лека полека да правя кръгчета и да се лигавя. Сега си подготвям едно 636 '04та, ама това е друга тема.  Very Happy

Общо взето съвета ми е да свикнеш с малко моторче-бавно, ако искаш да се занимаваш по-сериозно със стънт, казвам ти го от личен опит защото с малкото моторче свикваш да го държиш в кантар, а не в ускорение.
Един мой приятел сега мина на стънт Хонда (зъбаци, помпи всичко както си му е реда), ама още неможе да свикне на начина на каране, тъй като преди караше друг - нормален мотор на принципа първа- втора , щипване на съединителя и горе,  3та горе ииии караме с 200 (заеби тоя филм!).
Така, че "The real thing is damn' SLOWWW" Very Happy
Активен
daniel.k5
GUGATA
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki GSXR1000 К5
Публикации: 205

Ел. поща
« Отговор #80 -: август 24, 2013, 13:49:16 »

WWW.BSF-BG.COM  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Стънт скорост

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 20 запитвания.