Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Стънт скорост
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Стънт скорост  (Прочетена 31203 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kar4ooo
turbo rider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: rr
Публикации: 585

Аман от "мотористе" и "колеги".Да ми ядете гумата!

Ел. поща
« Отговор #15 -: юни 04, 2013, 08:13:31 »

аахахахаа седя и се заливам от смях  Smile Smile в цялата тема са писани само простотии  Smile лапее искаш да си готин пред малките пикли,ми не е това начина!!На тия години какувто и мотор да си вземеш над 250цц ще ядеш хурката,какаманката,шпека .Баща ти е празноглав комплексар с пари които не мисли как ще реве като магаре след като синът му който дори косми на ташаците няма се е пребил Smile Very Happy
Аз пък смятам, че ти не си имал възможност да караш мотор на тези години и завиждаш Very Happy
klontiiiiiiiiii ,щом пича е решил да стънт-ва негово желание ,всеки има глава на раменете си така че той да си преценява,но за някои неща си много прав и те подкрепям,най малкото че за стънт пича трябва да е покарал доста ,а не съм сигурен в това дали е така!!!
Гледайте сега, и да не му вземе баща му мотор..... момчето ще вземе от някой приятел, ще кара, ще го ребчи напук на това, че баща му не му е купил мотор и ще хване да се лепне някъде и тогава става белята. Казах по-горе
....:shock:на 15... малко мъничък си, но ако имаш акъл няма да патиш много.
......От теб се иска само да бъдеш умен. Mad
Познавам момче, на което баща му му заключваше моторите с верига..... момчето си ги отключваше и караше. Комшийте звъняха постоянно на баща му, че тоя пак е изкарал моторите. Баща му се прибира и гледа моторите заключени Surprised

Та, искам да кажа, че много зависи и от това какво е детето, което седи срещу теб. Зависи от възпитанието му, от характера.... Че ще сгреши като му купи мотор- ще сгреши. Ама каква е гаранцията, че момчето няма да намери от някъде мотор и да стане най-лошото?!
Още по-лошо е ако веднъж си карал мотор и някой се опитва да те откаже от това, като те лишава от машина Surprised

Кара се с акъл ! Трудно ама... това е начина да останеш жив.
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Z750
Публикации: 135

« Отговор #16 -: юни 04, 2013, 08:18:36 »

Всякакви мнения ,но пак си остава едно.Ако му се кара на момчето ще намери начин и пак ще кара ,все едно ние какво ще коментираме ,нали знаете ако някой си науми нещо да прави и има желание ,кой каквото да говори то пак ще стане ,както и ти каза колега важното е да се кара с акъл!
Активен
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #17 -: юни 04, 2013, 15:03:34 »

Сега запоследно ще пиша в тази трагикомична тема,ПИЧОВЕ в мотобратството има постепенно изкачване по стълбичката нагоре неможете на 15 да ми карате 600 кубикови мотори и да нямате 1 стотинка ваши изкарани пари в него,пък щом си говорим и за стънт пак ви казвам пере ви хурмона и шще си патите.КОЛКОТО ЗА МАЛКИЯТ ЛАЙНАР ДЕТО ПИСАЛ ЧЕ ЗАВИЖДАМ ЩЕ МУ КАЖА ЧЕ НА 15 ГОДИНИ СИ КАРАХ 50 КЪБИКОВОТО БАЛКАНЧЕ И СЕ РАДВАХ КАТО ДЕТЕ ЗАЩОТО БЯХ ДЕТЕ,А И ОЩЕ НЕЩО БАЛКАНЧЕТО СИ ГО КУПИХ САМ КАКТО ВСИЧКО ДОСЕГА ПРАВЕТЕ СИ СМЕТКАТА И СИ ОПИЧАЙТЕ АКЪЛА НАВРЕМЕ  Very Happy
Активен
radi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: много бърз
Публикации: 814

Ел. поща
« Отговор #18 -: юни 04, 2013, 15:09:29 »

Абе прави сте.. ама реши ли си нещо човек.. кой може да го спре? аз първия мотор сам си го купих, верно по неправилния начин ама въпроса е.. наумиш ли си нещо го правиш ;) Щом си е наумил да кара стънт, няма как да пада облича се, екипира се.. и господ да е с него, както и със нас ;)
Активен
Vlado
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR929RR, ИЖ Юпитер 5 с боковой прицеп,ИЖ Планета 2
Публикации: 656

CBR929stunt

« Отговор #19 -: юни 04, 2013, 15:10:05 »

Видео споделяне / VBOX7

Малкия е на 14 години.
Активен
kar4ooo
turbo rider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 04, 2013, 15:31:52 »

КОЛКОТО ЗА МАЛКИЯТ ЛАЙНАР ДЕТО ПИСАЛ ЧЕ ЗАВИЖДАМ ЩЕ МУ КАЖА ЧЕ НА 15 ГОДИНИ СИ КАРАХ 50 КЪБИКОВОТО БАЛКАНЧЕ И СЕ РАДВАХ КАТО ДЕТЕ ЗАЩОТО БЯХ ДЕТЕ,А И ОЩЕ НЕЩО БАЛКАНЧЕТО СИ ГО КУПИХ САМ КАКТО ВСИЧКО ДОСЕГА ПРАВЕТЕ СИ СМЕТКАТА И СИ ОПИЧАЙТЕ АКЪЛА НАВРЕМЕ  Very Happy
funny funny пише се МАЛКИЯ Smile Smile
И ланара тук си ти брат Smile Стига завижда, моля те ! Много ти личи Smile Very Happy К'во като си ми карал балканче, да не да фърчиш ? Аз пък съм бутал балканче като малък... и съм се мъчил да го права.. Very Happy Това, че на 16 ми взеха 600, а ти още си караш 250-ката си е твой яд Surprised
Имал съм потенциал да карам-купили са ми ! Това, че на теб няма кой да ти купи... сори. Не моа да ти дигна заплатата Very Happy
Ако имаше възможност на тея 15год да караш 600, повярвай ми... щеше повече да се радваш. Ама няма как да знаеш. Smile Извинявай.
Пък и в крайна сметка, къв си ти, че да ми държиш сметка как съм си позволил да карам мотор ?

(Razz:)Айде, карай си полеко и безаварийно.

ПП Извинявам се за иронията с която се отнасям към теб, с цялото ми уважение, но ти ме предизвикваш. Laughing
« Последна редакция: юни 04, 2013, 15:57:48 последно от kar4ooo » Активен
radi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: юни 04, 2013, 15:33:49 »

funny funny пише се МАЛКИЯ Smile Smile
И ланара тук си ти брат Smile Стига завижда, моля те ! Много ти личи Smile Very Happy К'во като си ми карал балканче, да не да фърчиш ? Аз пък съм бутал балканче като малък... и съм се мъчил да го права.. Very Happy Това, че на 16 си взех 600, а ти още си караш 250-ката си е твой яд Smile
Имал съм потенциал да карам-купили са ми ! Това, че на теб няма кой да ти купи... сори. Не моа да ти дигна заплатата Very Happy
Ако имаше възможност на тея 15год да караш 600, повярвай ми... щеше повече да се радваш. Ама няма как да знаеш. Smile Извинявай.
Пък и в крайна сметка, къв си ти, че да ми държиш сметка как съм си позволил да карам мотор ?

(Razz:)Айде, карай си полеко и безаварийно.

Златев мн го нареди момчето ама и ти си прав ;)
Активен
kar4ooo
turbo rider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: юни 04, 2013, 15:40:45 »

...ПИЧОВЕ в мотобратството има постепенно изкачване по стълбичката нагоре неможете на 15 да ми карате 600 кубикови мотори .....
това много зависи от човека, който седи срещу теб ! повечето не заслужават и 250куб., но си карат и хиледарки Surprised
Друг е въпроса, че има момчета, които са на по 16год и се състезават (я крос, я писта) или ходят по стънт състезания (като Стонди).... има и изключения... винаги !

Златев мн го нареди момчето ама и ти си прав ;)
Не Радко, не редя никого !
Случвало ми се е да видя някой мой връстник или по-малък от мен с някоя Ямаха, лъскава... и да ми стане кофти с моята учукана Цбр-ка... но си казвам "Какво пък... ще дойде и моят ред. Да се радвам и на тая учукана Цбр-ка, щото можеше и без нея...", усмихвам се, пожелавам на момчето безаварийно каране и продължавам. А не се опитвам да го съдя и да давам акъл на тоя дето му го е взел.
Всеки си поема отговорност за действията. Това е моето мнение. Mad
Активен
radi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: юни 04, 2013, 15:45:18 »

Абсолютно.. и кво ти е учукано на цбрката не разбрах?екстра си е
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: юни 05, 2013, 09:46:47 »

Абе според мен не е нормално да има изказвания от рода на "лайнар" и т.н. в крайна сметка ,аз като се качих на картинг на 8 годинки това ще означава ли че нямам право да се състезавам 12 години се купи сух ротакс и разбира се ,се състезавах с по висок клас,така че на пича на който не му се вярва че има и родители които дават пари за такива спортове ,нещо много се е заблудил.А,момчето щом иска да си стънтва това си е негов проблем и негово право да избира.
Активен
mitakabg
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ ES 175/0, MZ RT 125/1, SIMSON SR 4-2 STAR, MZ ETZ 250 POLIZEI, GILERA EAGLET, HONDA DEAUWILLE
Публикации: 484

« Отговор #25 -: юни 05, 2013, 11:55:03 »

здравейте, нещо не говорите на един и същ език, едно е да започнеш да спортуваш моторен спорт от малък с треньор, на писта с предпазно оборудване, съвсем друго е да видиш във фейсбука, че на някой му купили мотор, няколко клипчета във бокса и да решиш да стънтваш, и klontiiii е изключително прав за безразсъдното родителско угаждане и за неопитността на младежа който вероятно още бърка съединител и спирачка, но избора винаги е личен, дано не четем лоши новини, щото после винаги друг ни е виновен
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: юни 05, 2013, 12:08:10 »

Винаги безопастността е на първо място,но щом пича иска да кара негова воля.Що се отнася до родителите му мисля че те много добре са наясно какво правят и са наясно какви случки могат да се случат,но все пак щом му е мерак !
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1614

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #27 -: юни 05, 2013, 12:32:41 »

А бе, някой сети ли се да го пита "момчето", карало ли е досега мотор? Какво значение има на колко години е. Не дали се е качвало, а дали е карало. Какъв? Колко време и как го е карало? Може пък наистина да е от тия, дето са правени на мотор. И да няма проблеми с машината. Ама може и да е от тия, дето си мислят, че да караш мотор е като да караш колело. Няма проблем, че го влече "стънт". Ама е на 15 години. За какви 600 кубикови машини му говорите? Аз малко ги пообърках нещата с тези новите промени на категориите, ама май не може на 15 с 600 цици.  Smile Или съветът е - "Давай през просото, хич да не ти пука. Ние сме корави пичове." Щото аз имам тука едно, дето си намери пари и предполагам, че до седмица ще е с мотор. Ама се е качвало на колело и два-три пъти на скутерчета. Обаче от два месеца само за кантари, слънца и др. подобни слушам. И като го гледам, ако не поумнее, струва ми се, че още докато го яхне и ще се пробва.
Активен
martinbalabanov
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: юни 05, 2013, 12:39:03 »

Аз,обаче се чудя пича който иска да стънтва що не виждаме негови постове ,той най добре може да каже,карал ли е не е ли ? Surprised
Активен
kar4ooo
turbo rider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: юни 05, 2013, 13:46:52 »

здравейте, нещо не говорите на един и същ език, едно е да започнеш да спортуваш моторен спорт от малък с треньор, на писта с предпазно оборудване, съвсем друго е да видиш във фейсбука, че на някой му купили мотор, няколко клипчета във бокса и да решиш да стънтваш, и klontiiii е изключително прав за безразсъдното родителско угаждане и за неопитността на младежа който вероятно още бърка съединител и спирачка, но избора винаги е личен, дано не четем лоши новини, щото после винаги друг ни е виновен
Още не съм чувал за стънт училища или учители. Плюс това, стънта е спорт в който трябва да импровизираш. Всеки си има таен или специален трик. Не вярвам някой да седне да те учи кое как се прави. Има си форум за стънт (stuntbulgaria.com), там Стефи ще те насочи приятел. Стига да имаш желание. Явно хората тук не приемат младши-мотористите. Very Happy

А бе, някой сети ли се да го пита "момчето", карало ли е досега мотор?
Sad Не вярвам от нищото да се хвърли на 600 Surprised Това вече си е убийство.
АЗа какви 600 кубикови машини му говорите? Аз малко ги пообърках нещата с тези новите промени на категориите, ама май не може на 15 с 600 цици.  Smile Или съветът е - "Давай през просото, хич да не ти пука. Ние сме корави пичове." Щото аз имам тука едно, дето си намери пари и предполагам, че до седмица ще е с мотор. Ама се е качвало на колело и два-три пъти на скутерчета. Обаче от два месеца само за кантари, слънца и др. подобни слушам. И като го гледам, ако не поумнее, струва ми се, че още докато го яхне и ще се пробва.
Аз подкарах 600-тката преди да навърша 16год. Преди това само скутер бях карал (50куб). Да чукна на дърво, още нямам инциденти (дори леки)с 600-ката, докато със скутера имах... точно преди да си взема пистовия.
Когато паднах със скутера, баща ми каза "Ти по-голям мотор, особено ПИСТОВ НЯМА ДА ВИДИШ !!"
Аз му каза, че е по-добре да ми вземе сега от колкото да стана на 18 и да си го купя сам... и още ненарадвал се да давам газ и да стане най-лошото. След година (на15 и половина) ми купи Cbr-а и съм го карал ЦЯЛ СЕЗОН с максимум 90-100км/ч. Всеки ми казваше " Ти колко време ще свикваш с тоя мотор ?? Давай му газ, нали го караш вече месец !" ..... НЕ СЪМ си позволявал да му навия масура. Само на изгасен ДВГ го бях навивал до край.
ВСИЧКО СИ Е ДО АКЪЛА НА ЧОЕКА.
Виж колко страшно звучи "15  годишен с 600 кубиков пистов мотор" Surprised Зависи от човека отсреща.
Всех си пистовия с нагласата да се състезавам, но уви- нямам толкова средства. После мислех да го правя за стънт, но баща ми не ми позволи. ПРАВ Е ! Не ми се отдава стънта. Че аз съм я отлепвал (предната гума) само педия от земята и то при по-рязък старт на писта. учех се да карам на предна- успявах... но пистата ме влече.
Благодарен съм му, че не ми даде да го направя за стънт нито скутера, нито пистовия.
Карал съм само на картинг писта, защото не мога да си позволя да отида на истинска. Smile Но имам вярата, че някой ден и това ще стане.

За това приятелю, помисли дали наистина си готов за стънт. Опитай, но бъди умен ! Особено отначалото, тогава е най-опасно.

ПП Има една много вярна поговорка "Моторист не ставаш, а се раждаш". До 10-12 годишен отричах моторите и се клеех, че няма да си купя. По-хубаво от колата няма. Уви, животът ме завъртя на 360. Сега живея за да карам. Mad
« Последна редакция: юни 05, 2013, 13:52:36 последно от kar4ooo » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: Стънт скорост

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.902 секунди с 20 запитвания.