Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Съвет за проходите
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Съвет за проходите  (Прочетена 93312 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F900XR 2021
Публикации: 857

Ел. поща
« Отговор #255 -: юли 06, 2021, 08:58:19 »

http://ferryboat.bg/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%b8/

Има доста телефони, можеш да пробваш да се свържеш.
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3281

Ел. поща
« Отговор #256 -: юли 07, 2021, 21:13:25 »

Понеже наближава пътуването ми към проходите в Румъния, искам да попитам дали някой знае дали фериботите вече качват и коли и мотори, а не само камиони? Може ли някъде да се види и официална информация..?
карай си Русе/Видин и не се занимавай с глупости..
Активен
willow75bg
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF 1250 Bandit
Публикации: 52

« Отговор #257 -: юли 08, 2021, 15:09:53 »

Току що звънях по телефоните.На Оряхово не пускат мотоциклети,Никопол служителя каза,че няма проблем,така че ще преплувам Дунава другата седмица с фери от Никопол.
Активен
Kunev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL-650 V-Strom
Публикации: 842

« Отговор #258 -: юли 19, 2021, 11:27:07 »

Някой да е минавал скоро през Твърдица - Елена ???
Едни казват че го оправили, а други че пак е разбит, не знам на кого да вярвам ...
Питам понеже ми се въртят разни идеи в главата, обаче в нашата група има и "пистаркаджии" та мисълта че бих ги подвел, леко ме напряга ...
« Последна редакция: юли 19, 2021, 11:34:05 последно от Kunev » Активен
Димо
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Екс Кавазаки Вулкан 750 , Honda Deauville , сега Ямаха FJR 1300
Публикации: 54

Ел. поща
« Отговор #259 -: юли 20, 2021, 07:38:02 »

Преди два месеца за последно минавах - настилката е отлична , но имаше пропадане на десетина километра след Твърдица което ремонтираха тогава , ако са приключили с ремонта прохода си е отличен и за пистов мотоциклет (аз го преминах с тежък турист) Smile
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F900XR 2021
Публикации: 857

Ел. поща
« Отговор #260 -: август 09, 2021, 10:38:18 »

Какво стана с прехода в Румъния какви са в момента условията за преминаване на границата?
Има ли промяна в настилката на най-известните карпатски проходи?
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07'
Публикации: 3852

« Отговор #261 -: август 09, 2021, 11:58:09 »

На границата няма никакви проверки или други 'неща' касаещи ковид-простотиите! Настилката е отлична на Трансалпина-та, особено от северната срана. В района на Ранча има преасфалтиране и иска повече внимание. Трансфагараш-а е малко по-зле около върха, но нищо кой знае какво! Ние останахме доволни, въпреки, че втория ден, когато минавахме Трансфагараш, не беше хубаво времето от северната страна (дъжд, мъгла, облаци и т.н.), но такъв ни бил късмета! Дори мислехме за още едно пътуване, докато позволява времето още... На Никопол ферибота превозва коли, мотори и камиони! В Оряхово само камиони...Мостовете са ясни!
Активен
veso-o
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki k 3
Публикации: 223

Ел. поща
« Отговор #262 -: август 09, 2021, 12:11:52 »

На Оряхово вече вози всичко...
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 4169

« Отговор #263 -: септември 26, 2021, 19:37:01 »

Този УЙкенд малко повъртях из околните проходи. Върбишки все да ми става любим ама явно и други са се светнали, че могат да минават оттам. За разлика от предният път този видях два адв туристи и два круизера той единия толкоз се шашна, че вижда човек там, че за малко да изпусне мотора. Даже намерих и една пътека, която е част от маршрута Ком-Емине или поне пишеше Е3 пробвах се и оттам да карам ама бързо ми стана ясно, че му е тежко дупето на КТМа за такива пътища.

Днес покарах през Вратник има свличане на пътя укрепват го в момента. Спокойно красиво , дупки, пясък.

После през Кипилово отново супер за каране. Котленски проход има ремонти но има участъци с нов асфалт, който се пързаля и много крави.

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Съвет за проходите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 21 запитвания.