Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Съвет за проходите
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Съвет за проходите  (Прочетена 65924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3739

« Отговор #180 -: май 17, 2017, 10:50:29 »

Аз доколкото знам,човек пише съобщение с описание на състоянието на пътя и админите решават какъв цвят да е! Сега,ако се пише чисто ново-ремонтиран път,слагат зелено!
Активен
BrainStormeR
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Doppel X
Публикации: 131

Ел. поща
« Отговор #181 -: май 17, 2017, 10:53:13 »

Един добър маршрут в източна България: Шумен - Ришкия проход - Сунгурларе - Котел - Велики Преслав - Шумен

Единствено пътя Лозарево - Сунгурларе - Пъдарево е среден, с много кръпки на места, но като цяло е без дупки.

Целият път от Тича до Велики Преслав е нов.
Активен
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 863

« Отговор #182 -: май 17, 2017, 17:42:09 »

Тя страницата си е супер, за съжаление разбиранията за комфортен, ставащ или на дроб път са ни доста различни. Като започнат еднуристите да качват инфо на тази страница ще загинем  Smile
Като пример, по моя преценка Беклеме - Троян не е баш зелено, Копривщица - Стрелча не е баш червенено....

Понякога съм ендурист, но карам активно и FZ1, така че не мисля че ни се разминават чак толкова разбиранията за хубав път.
Естествено картата е само ориентир, може да има някоя заблудена дупка по зелен участък, както и хубав асфалт по червеното,
но като цяло по отсечките по които съм минавал досега не ме е подвела. Гледам обаче че последното инфо е от 26.01.2017 и се
притеснявам да не са се отказали да я поддържат
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #183 -: май 17, 2017, 19:07:21 »

Не! Просто "ситуацията" по пътищата ни не се променя толкова бързо  Smile,за съжаление!
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #184 -: юни 01, 2017, 18:21:01 »

Казаха ми,че пътя от Асеновград към Кърджали,в участъка около селата преди прохода,бил затворен! За ремонт ли става дума или е нещо друго? Някой знае ли нещо по въпроса,минавал ли е скоро от там? Самия проход е с перфектна настилка,но проблема е да се стигне до него,особено около селата след с.Червен!
Активен
HristoLichev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI ZR7-S
Публикации: 453

Ел. поща
« Отговор #185 -: юни 01, 2017, 22:51:26 »

А аз да попитам имате ли идея кога отварят трансфагараша, че ми се върти нещо из главата за края на месеца....
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3455

« Отговор #186 -: юни 01, 2017, 23:20:29 »

А аз да попитам имате ли идея кога отварят трансфагараша, че ми се върти нещо из главата за края на месеца....
1 Юли http://www.transfagarasan.net Тук можеш да видиш на уеб камерите в реално време какъв лед и сняг е в момента.
Активен
HristoLichev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI ZR7-S
Публикации: 453

Ел. поща
« Отговор #187 -: юни 02, 2017, 07:19:43 »

Да го е.., аз си правех планове за към края на месеца....без кръчмаря обаче
Активен
n0_m0r3_pa1n
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki V-Strom DL 1000
Публикации: 98

Ел. поща
« Отговор #188 -: юни 05, 2017, 12:49:06 »

Да го е.., аз си правех планове за към края на месеца....без кръчмаря обаче
Аз минах през Трансфъгъраш миналата година на 1 август. Беше приказка тогава, предполагам ще е по-добре да изчакаш. Пиши кога мислиш да го направиш, че аз имам голямо желание да го посетя пак.

Аз искам да направя бърз ъпдейт. Направих каране до Охрид преди 2 седмици. Ето го и точния маршрут: ЛИНК

Не мога да кажа лоша дума за пътя. Не съм имал проблеми никъде, карането е прекрасно между Велес и Битоля, откриват се прекрасни гледки. Само не ме кефеше, че трябва да плащам тол такси, не толкова заради това, че плащах по 1-2 лв, колкото спирането, махането на ръкавици и прочие. Спрях и на Скопие и ходих до Милениумския кръст (без лифта! Very Happy). Определено една разходка София - Скопие за 1 ден си заслужава. Откъм шофьорлъка имам забележки, хората там не са виждали големи мотори и се държат все едно караш скутер. Определено не са от най-добрите шофьори, карат изключително невнимателно затова очи и на гърба. Ако някой има планове да ходи скоро да казва.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #189 -: септември 15, 2020, 16:17:42 »

Айтоски проход можете да го отпишете следващите месеци. Минава се но навсякъде текат ремонтни дейности. Тежка техника, изстърган асфалт, нацяло изринати цели отсечки и т.н
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004
Публикации: 579

Ел. поща
« Отговор #190 -: септември 15, 2020, 16:21:30 »

Може ли някой да даде мнение за Дюлински проход? Също така и за прохода между Сливен и Горна Оряховица?
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #191 -: септември 15, 2020, 16:35:49 »

Дюлински проход. Не е виждал ремонт от татово време има цели отсечки, които са само едно платно изровено в краищата. Местните от селата си карат все едно са сами на пътя. Те и през повечето от годината наистина не виждат коли с изключение на отпускарският сезон когато GPSите навират разни туристи оттам защото е най-краткият път, обикновено румънци. Нищо особено минава се. Преди около месец карах из проходите между Сливен и Горна Оряховица, навсякъде се кара. Доста наноси и пясък по завоите. Камиони и техника на дървосекачи. За капак не знам на какво се оказахме. По пътя имаше разни хора с масички, бяха разчертали тук таме настилката и от време на време ни застигаха разни рали автомобили. Ама не караха като на рали а все едно разучват трасето. Много е красиво навсякъде, кара се но с туристическо/круизър темпо. Камиони с дърва излизат тук таме , стада крави, кози и т.н
Активен
mzperix
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: няма
Публикации: 18

« Отговор #192 -: септември 17, 2020, 09:46:44 »

През Айтоския проход преди две седмици ми се откачи номера - такива дупки бяха. Отклоних се през с.Вишна за Ришкия проход. До с.Камчия пътя е тесен, но с нов асфалт.
  Относно Сливен - Горна Оряховица само от Агликина поляна до с. Стара река е лош пътя. Ако зимно време слушате бюлетините почти винаги е проблемен и труднопроходим.
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 1230

« Отговор #193 -: септември 17, 2020, 22:48:48 »

"Вратник" се казва тоя, дето го свързвате с Горна Оряховица. Ако нямам специална работа там, бих минал през "Хаимбоаз".
« Последна редакция: септември 17, 2020, 22:53:05 последно от SimonX » Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004
Публикации: 579

Ел. поща
« Отговор #194 -: септември 18, 2020, 08:39:04 »

Прохода на Републиката е много скучен. Идеята ми беше дали става за туристическо каране или човек рискува да остане без камъни в бъбреците и пломби.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Съвет за проходите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.175 секунди с 21 запитвания.