Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Организирани маршрути
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Организирани маршрути  (Прочетена 151 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
dandy
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ex: simson suhl;balkan 50;minsk 125;yamaha fzr400;yamaha R1;suzuki GSXR750;карпати;suzuki bandit 600 now: Balkan 250;yamaha xj 600 diversion
Публикации: 384

Ел. поща
« -: Днес в 09:22:47 »

В неделя следобед на излизане от Перущица видях някакво странно натоварено изтумбено двуколесно, което ми привлече вниманието да го настигна за оглед. Оказа се бял скутер Vespa с италианска регистрация и явно закоравял в пътуванията колега...не е със супер ендуро или адвенчър  Very Happy На един кожен куфар увиснал настрани имаше някакъв надпис vespa...trip или нещо подобно. Сега от любопитство разгледах в интернет и попаднах на един сайт за пътувания и мотори. Да не стане като реклама сигурно има и други, попадам за първи път може да е от полза на колеги и колежки.
https://www.planet-ride.com/en/agences/maria-2/
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07'
Публикации: 3852

« Отговор #1 -: Днес в 11:10:52 »

С тези Веспи обикалят света! Има няколко теми в адвенчър-форума... Сигурно е някой от тях!
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07'
Публикации: 3852

« Отговор #2 -: Днес в 12:17:15 »

Ето една такава: https://advrider.com/f/threads/around-the-world-on-a-vespa.1050153/
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 1100S Boxer Cup SBX , R1200R , R1250HP , 748R ,
Публикации: 3240

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Днес в 14:44:22 »

......... само едно не се сещам - с какво трябва да се занимавам , та да мога да си позволя - две години , да обикалям света с мотор...... ако някой има рецепта моля да ме информира , че и аз искам  Smile
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F900XR 2021
Публикации: 857

Ел. поща
« Отговор #4 -: Днес в 14:48:08 »

Продаваш си бизнеса, къщата и ценните вещи.
Обикаляш 2 години и започваш от 0-та в малко жилище в най-крайния квартал.
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2730

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #5 -: Днес в 16:14:44 »

Продаваш си бизнеса, къщата и ценните вещи.
Обикаляш 2 години и започваш от 0-та в малко жилище в най-крайния квартал.
Някои ги дават под наем.
Други нямат намерение да се връщат.
Трети...обикалят по "третия свят" - използват разликата в стандарта на живот
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1782

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #6 -: Днес в 16:27:18 »

Най-важното е силното желание да го направиш. Имаш ли го това желание и отдадеш ли му се, то останалото са подробности и битовизми. Ама къщата, ама жената, ама колата, ама тъщата, ама работата, ама вечер ракията със салатата... Битовизми и оправдания, зад които се крием, когато не искаме да направим нещо различно в живота си.  Very Happy
Активен
SimoSV
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки ДР 250 КТМ Duke 125 Suzuki SV 650
Публикации: 138

Ел. поща
« Отговор #7 -: Днес в 16:52:16 »

Владо, и съм съгласен и не съвсем.
Все пак не живеем сами и само за себе си. Поне аз...

Имам задължения към съпруга, деца, родители вече на 85 години.
Да са  ми живи и здрави всички.
Мога ли с лека ръка да ги зарежа, и да се юрна по пътя като самотно куче.
И това е основната причина, поради която не си купих Suzuki V Strom 650 от магазина.
 Парите ги бях приготвил.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1782

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #8 -: Днес в 18:07:10 »

Не мисля, че цял живот ще съм длъжен на някой... И какво значи да ги зарежеш? Сега комуникациите са такива, че от другият край на света се свързваш веднага, почти без пари за секунди със всеки, където и да е той.
Питаш ли ме примерно през 1997 год, как се свързвахме от Непал, в Хималайте с дома след месец, месец и половина катерене по високото? Намираш интернет клуб, когато стигнеш в столицата Катманду, плащаш и пращаш Е-майл в България, че си добре, жив си, всичко е приключило успешно и след една две седмици ще се прибереш в къщи... И така беше до 2009-2010 год, когато се появиха сателитните телефони по базовите лагери. Е вярно, че минутата с такъв телефон струваше 9-10 $, но какво са парите, когато можеш да се обадиш до къщи от базовият лагер... А сега си разнасят смартфоните и ако искаш сутрин, обед и вечер си приказвай с къщи, ако искаш от върха на Еверест...  Та никой не можеш да зарежеш сега за това, че си тръгнал по света.  Very Happy
« Последна редакция: Днес в 18:14:59 последно от Vladi4 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Организирани маршрути

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 21 запитвания.