Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 105272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dr.Ago
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 757

Не ме правете на идиот, аз сам ще се справя! ;)

Ел. поща
« Отговор #450 -: юни 18, 2019, 22:41:48 »

Kitan, твоето не е ли въздушен филтър на K&N, който с почистване и напръскване с подходящо масло ще стане като нов? За какъв спортен въздушен филтър споменяваш?
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1566

« Отговор #451 -: юни 18, 2019, 22:44:45 »

Kitan, твоето не е ли въздушен филтър на K&N

Цъ, това му е оригиналния хартиен филтър от завода (който не е сменян)...  Surprised Surprised
Активен
Dr.Ago
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki SV 650
Публикации: 757

Не ме правете на идиот, аз сам ще се справя! ;)

Ел. поща
« Отговор #452 -: юни 18, 2019, 23:01:20 »

Цъ, това му е оригиналния хартиен филтър от завода (който не е сменян)...  Surprised Surprised
А, да. Не видях, че няма метална мрежа.  Smile Иначе на цвят го докарва.  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4507

Ел. поща
« Отговор #453 -: юли 11, 2019, 20:16:15 »

е така изглежда мотора,ако искате да му свалите компютъра Surprised

тука вече се чудя,защо не отидох на майстор
даже се чудех,при кой да го изсипя,та да го събере и тоя шифтър за чии дедов ми е притрябвал Smile Smile Smile

ето и машинката която едва открих.някой ми е махнал жилата и така и не намерих къде е тая машинка.вече се бях отказал да я търся,ама реших да махна спойлерите от ляво за по лесен достъп до инсталацията и хоп

излезе тая гад

поради липса на едно болче,си го свалих от нея и реших,че само да я развозвам,няма смисъл и я махнах
наместих криво,ляво шифтъра,регулирах си лоста за скоростите,активирах си лунч контрола Sad даже не помня да съм си го поръчвал,ама както казва мечо пух,колкото повече,толкова повече

реших да мина без тест,ама шило в торба стои ли
равносметката-мотора е много по събуден.няма го вече онова послушно кученце,дето се зъби,чак на високите обороти.вместо него сега си имам вълк,който хапе само как пипнеш ръчката на газта,без значение на какви обороти си.ще трябва да си сменя стила на превключване,заради шифтъра или просто да го махна,ако не ме кефи.
исках и да го изпъна да видя,колко ще вдигне и тва само се върна в мили и ми еба мамата на експеримента
друг ден ще го тествам,няма да му се размине

за тея смешни пари,резултата е повече от страхотен,та препоръчвам на всички пистаркаджии,да не се чудят,а да действат
са дали са 20 коня отгоре,няма значение
на дали и ще разбера,защото ако го карам на дино,ще да е за настройка на по-сериозен тунинг

мисля,че днес беше добър ден за мен

остана ми само едно болче,което си е баси кефа
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #454 -: юли 16, 2019, 14:48:48 »

Не е баш днес, а преди около седмица, но нямах време да се фукам.

Ето го накратко във видео:

С този феъринг и тези мигалки, мАторЯ си е като американска полиция. Ефектът е потресаващ.Преди 5 дни ги пуснах, минавайки между автомобилите на спускането по "Околовръстното" към "Цар Борис III" и всичко живо се пръсна, все едно минава папата с Памела Андерсън подръка.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1299

« Отговор #455 -: юли 16, 2019, 14:52:39 »

Така ако те видят органите на МВР, дали няма да правят проблеми Surprised
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3119

Ел. поща
« Отговор #456 -: юли 16, 2019, 15:05:30 »

Баш за глоба со си, Ванка.. Smile
Иначе, за да не съм оффтопик,  днес си покарах мотора  Smile
... след смяна на маслото в коловете 10w->15w, но тоя път на заводското ниво..
Пуснах и мотора със 7мм надолу(пак от коловете), но само с градско трудно мога хвана с колко се е ппдобрило усещането
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2939

« Отговор #457 -: юли 16, 2019, 15:09:44 »

За секунда си помислих, че си сложил от ония полицейските ледове синьо и червено.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5816

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #458 -: юли 16, 2019, 15:12:15 »

Не е баш днес, а преди около седмица, но нямах време да се фукам.

Ето го накратко във видео:

С този феъринг и тези мигалки, мАторЯ си е като американска полиция. Ефектът е потресаващ.Преди 5 дни ги пуснах, минавайки между автомобилите на спускането по "Околовръстното" към "Цар Борис III" и всичко живо се пръсна, все едно минава папата с Памела Андерсън подръка.

https://www.shofior.com/wordpress/%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d1%81%d1%8a%d1%81-%d1%81%d0%bf%d0%b5%d1%86%d0%b8%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd-%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b8%d0%bc-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%b2%d0%b8/

Почти сигурна глоба
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2939

« Отговор #459 -: юли 16, 2019, 15:22:51 »

Я го глобят я не пък и с бутончето лесно се изключват. Има едно приложение Waze за Андроид с негова помощ почти винаги ще си подготвен къде чакат полицаите. Аз вече почти постоянно карам с него и ме е спасило неведнъж. Плюсът е че базата данни динамично се попълва от юзърите които го ползват така, че и фалшивите сигнали са сведени до нула. Единствено сигмите са проблем но те са малко а и една глоба голяма работа ..........
Активен
veso-o
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki k 3
Публикации: 196

Ел. поща
« Отговор #460 -: юли 16, 2019, 15:29:52 »

Има ардъм и за тълкуване!В закона е казано:"Подават едновременно светлинен сигнал с проблясваща синя и/или червена светлина и специален звуков сигнал!"Тук няма синьо и червено,няма сирена... Surprised
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #461 -: юли 16, 2019, 15:33:22 »

Ей ама си черноглед Гроби...
От твоя линк - "едновременно светлинен сигнал с проблясваща синя и/или червена светлина и специален звуков сигнал!".
Нито червено има, нито синьо. Сигнал идва само от музиката.
Бая четох из законите и никъде не видях определение за "специален режим" с бяла светлина. Не видях и някъде да е забранено да ти мигат крушките (кофти маса да го еВа).
Иначе "органите" още не са ме видели. Но при първа възможност ще спра да питам някой сигмаджия и ще споделя какво е отговорил. ;)
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1758

7183168
Ел. поща
« Отговор #462 -: юли 16, 2019, 15:41:30 »

Аз преди време направих това:

Обаче коня не е излизал от гаража след това  Very Happy
И не се изключва трептенето или поне не просто с ключе.
Та дали ще има ефект не мога да кажа.
Това мигане вероятно постига повече  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5816

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #463 -: юли 16, 2019, 15:46:14 »

Ей ама си черноглед Гроби...
От твоя линк - "едновременно светлинен сигнал с проблясваща синя и/или червена светлина и специален звуков сигнал!".
Нито червено има, нито синьо. Сигнал идва само от музиката.
Бая четох из законите и никъде не видях определение за "специален режим" с бяла светлина. Не видях и някъде да е забранено да ти мигат крушките (кофти маса да го еВа).
Иначе "органите" още не са ме видели. Но при първа възможност ще спра да питам някой сигмаджия и ще споделя какво е отговорил. ;)

Казах почти.....
Зависи кой как го тълкува  Very Happy Факт е, че подвеждаш другите водачи Very Happy А си и с бял мотоциклет Very Happy

Чуя се дали да не ти пратя клипа на едни наше девейче Сигма Very Happy
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #464 -: юли 16, 2019, 15:53:42 »

Пращай смело. Нямам притеснения. Особено от клип без регистрационен номер (не че името ми не е като автор на клипа). Very Happy

Ако съм прав - черпиш по бира. Ако ти си прав - черпиш за удоволствието да докажеш правотата си. Deal? Very Happy

P.S. Залагам капачката от твоята бира, че девойчето ще сподели, че "Можем да се закачаме за ннеправилно използване на светлините. И толкова!".
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.457 секунди с 21 запитвания.