Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 131784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tlfireman
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: много бавен и грозен
Публикации: 154

« Отговор #375 -: април 26, 2013, 04:44:36 »

Здравей колега,
Какво те притеснява? трябват ти 20 минути, свредло и шпилкар и скъсаният болт, вече няма да е проблем. И един съвет; ако използваш крепежни елементи от неръждаема стомана, не ги
монтирай на детайли, които са "напрегнати". Не знам твоя болт от, каква стомана е бил, че се е скъсал. Но внимавай с подбора на скрерителни елементи по МПС-то ти.
Поздрави и успех
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #376 -: април 26, 2013, 16:30:09 »

проблема е следния че , да, да кажем че са 20 минути , хайде да са 2 часа , Лошото е че шефа ми е тук , а той не знае че правя мотор в склада. Сега ако му кажа , може да се разсърди....когато замине тези дни , тогава ще я свърша таз работа
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #377 -: май 11, 2013, 07:54:10 »

Нощес му вградих нови дневни светлини.сега ще ги поставя. По проекта бобър, както споменах , скъса се болта а стягането на единия от коловете в горния трипътник.Поради тази причина не успях да го докарама на Бакаджика...Sad(( Но ,тези дни , като си преместя струга в новото помещение , ще измайсторя  направляваща втулка , за да разпробия и извадя скъсания болт.На същите трипътници ще монтирам вилка тип "гирдър"
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #378 -: май 12, 2013, 23:27:27 »

днес паставих това което правих до ранната сутрин, а после ги и включих, е мен си ме кефи. Сега трябва да купя лампа супер бяла светлина 55/60, или да монтирам би ксенон, второто ме заинтригува повече
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #379 -: май 14, 2013, 20:29:59 »

Днес ми пристигна светодиодния стоп... няма такова нещо..Sad доде прекалено голям...сега си търся същите но с жълт и зелен цвят , да мога си направя частен светофар  Smile Smile Smile
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #380 -: май 15, 2013, 06:00:19 »

закачи снимка на стопа - ако не те кефи аз имам 2 излишни и една основа - мога да се разменя с твоя...
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #381 -: май 20, 2013, 11:48:52 »

Претапицираната седалка е готова и работи. Very Happy
Нова камера на каската и съм готов тотално за сезона.
Справка и снимки - тук.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3394

« Отговор #382 -: май 29, 2013, 22:35:09 »

След срещи с кабелджията моите куфари вече светят като габарит и мигат при спирачка .... много се кефя.

Сега остава да ги укрепя, че вибрират малко. Заводските гумени тампони ще ги махна и ще изрежа от фибростъкло по един лист отвътре и отвън и директно ще ги завинтя за стойките . Мисля да ги отнеса да ги фолират с фолио в цвета на мотора . Смятам че дори и да ги боядисам ще се олющят и мисля че фолиото е по-добрия вариант а и ако ми омръзне просто ще махна и отдолу пак ще са си лъскави макар и черни.

И още една придобивка лайтбар от Кобра. Да придаде малко академичен вид на мотора. Много се кефя оказа се обаче че единия ми мигач е леко пукнат и ще трябва да го сменя (мигачите са старите от мотора).

Чудя се кой може да ми изработи краш бар за куфарите. Ако имате инфо за такъв майстор ще съм благодарен ако споделите .

« Последна редакция: май 29, 2013, 22:42:53 последно от Oggie » Активен
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1394

Ел. поща
« Отговор #383 -: май 29, 2013, 23:01:32 »

Питай Родригес от форума. Той прави роубари
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #384 -: юни 01, 2013, 14:55:00 »

Пръснах седалка, калник, стъпенки и прочее в различни посоки.
Утре започва рисуването.
Повече информация какво се е случило ще има в тази тема.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #385 -: юни 01, 2013, 19:38:46 »

ех,,,отдавна не съм влизал тук....Smile гледам че има и даже писано за стопа.. Колегас..постни снимка на стопа който и ти имаш , за да видим дали ще си направим бартер Smile))
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #386 -: юни 01, 2013, 21:54:37 »

ех,,,отдавна не съм влизал тук....Smile гледам че има и даже писано за стопа.. Колегас..постни снимка на стопа който и ти имаш , за да видим дали ще си направим бартер Smile))
ти закачи снимка - аз съм там където туземците карат и в проливн многодневен дъжд и при 12 градуса максимум и не съм си взел снимки...
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #387 -: юни 25, 2013, 16:11:11 »

Изключително много ме дразнеше слабото осветление на километража.
Преди два дни единствената крушка в него изгоря, та само ми даде повод да свърша това, което се бях наканил отдавна.
От днес е със светодиодна лента по цялата периферия под циферблата и свети страхотно.
Ето една примерна снимка в сумрак в гаража:

Активен
kiril_kirilow
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL 1000 V-Strom
Публикации: 329

« Отговор #388 -: юни 28, 2013, 09:27:04 »

Измих моята баба Africa Twin
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #389 -: юли 20, 2013, 15:09:15 »

мдаааа:) здравейте колеги . Гледам , Темата не е умряла.. това ме радва Smile))
   Преди всичко Smile да си пожелаем по дълъг летен сезон , безавариен сезон. Тези дни ще минавам Моятат хонда на преглед, след това се замислих , аджеба , да взема да сложа резервоара и номера от моята хонда на другата хонда - бобъра...
   от една страна незаконно.. от друга страна.. акто ме спрат , каква е вероятноста да вземат и да започнат да сверяват номера на двигатели и рами...?Smile))
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.29 секунди с 21 запитвания.