Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 122677 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
addict
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SRAD
Публикации: 523

« Отговор #360 -: април 05, 2013, 11:08:53 »

Добре се получава! всеки си ма вкус и важно е на собственика да му харесва Smile
чух за бар нещо до нхк-то може и да намина тази седмица да проверя
Получава се яко ,ако можеш да му сложиш предницата от мотора на аватара ти ще стане в пъти по як !
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1857

« Отговор #361 -: април 05, 2013, 11:50:15 »

Днес... Днес вала и биелите заминаха за шлайф и нови лагери...
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #362 -: април 05, 2013, 18:10:28 »

Ако бюджетът бе висок , тогава кой би си купил Хонда Шадоу...??? все пак правя мотор който да се продаде..непродаваем мотор не ми се прави. макар че дотук , съм дал не малко пари , и то за нещо което не знам дали ще се хареса от болшинството мотористи
   Вие бихте ли дали да кажем...20,000 лв ХИПОТЕТИЧНО за шадоу от 95?? надали нали ?!
   така че нека не говорим колко е бщджетът на даден проект. Все пак не са много хората тук , които изобщо се захващат да правят от нищо нещо  
« Последна редакция: април 05, 2013, 18:15:22 последно от lcr » Активен
zlati
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX12R
Публикации: 3498

Пауър ис нотинг уидаут гума!

Ел. поща
« Отговор #363 -: април 07, 2013, 06:17:42 »

все пак правя мотор който да се продаде..

На времето търговец на мотори ми беше казал - "Купувам за търговия мотори които харесва клиента, а не такива които харесвам аз" - и се разцепваше от продажби.
Помисли от тази гледна точка, че го правиш да ти харесва на теб, а на другите дали ще им хареса Surprised ...
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #364 -: април 07, 2013, 08:58:34 »

На времето търговец на мотори ми беше казал - "Купувам за търговия мотори които харесва клиента, а не такива които харесвам аз" - и се разцепваше от продажби.
Помисли от тази гледна точка, че го правиш да ти харесва на теб, а на другите дали ще им хареса Surprised ...

Много си прав .....но въпроса не опира до харесването , а до предназначението на мотора .
Преди време когато "пораснах" за нов мотор гледах , струвах , харесваха ми разни машини , доста от тях в категорията "егоистични" - демек с една седалка , леко къстъмизирани , но винаги си правех сметката , че имам и "втора каска" и всичко си остана в графата - "готин , но непрактичен" .
Накрая взех въпросния М800 , който си карам и в момента , с една голяма задна седалка /афтърмаркет - туристическа , почти двойно по-дебела от оригинала/ и когато половинката седна да пробва новата придобивка , а аз стоях гордо и чаках възклицания и хвалби , първата и реплика беше : тооооо .....няма облегалка  Smile . Е после се появи и облегалка , появиха се и изнесени задни степенки , но това е друга тема .
Идеята ми с това писание , е че невинаги купуваме това което харесваме , колегат е направил един приличен бобър , но ако наистина реши да го продава аудиторията му силно се ограничава . Такава машина предимно е за втори мотор или за някое младо ергенче , което иска да привлече погледите .
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ 750 Super Tenere-Танка Руди
Публикации: 304

Ел. поща
« Отговор #365 -: април 07, 2013, 12:02:54 »

Вчера и днес това което направих по мотора бе да му навъртя малко километри. Да ви кажа добре му се отрази и на него и на мен.
навърши вече 77777км
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #366 -: април 09, 2013, 11:42:36 »

Здравейте. Много точно го каза колега.. мотора е за младо ергенче.. а може и да е за млада мацка. Тъкмо имам такава оферта.
   А и другото което е , че даден мотор винаги ще събира погледи, макар че и на бобъра можеш да качиш мацка...е..но тя ще се вози на оная работа  Smile 
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #367 -: април 09, 2013, 21:37:46 »

направих нова кутия в която да се крият кабеляците, нов дизайн , цилиндричен и груб , стилът е "БУЛДОГ" , Закопчаване традиционно за онези години , когато бобъра е бил особенно популярен - ключалки тип "Щраймер" , изработени собственоръчно от неръждаема ламарина
 снимки - друг път
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #368 -: април 12, 2013, 15:01:50 »

Приспособих новия си интерком (Sena SMH-5 FM) към черепа. Между другото съм очарован - държи стабилно станциите на радиото, при 100км/ч и трещящ чопър при разговор ме чуват чудесно, а и звука не е за изпускане.Smile
Активен
genose
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda 400 shadow, suzuki intruder1400
Публикации: 195

Ел. поща
« Отговор #369 -: април 14, 2013, 18:28:00 »

А каква е цената на удоволствието,и от къде го взе?
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ 750 Super Tenere-Танка Руди
Публикации: 304

Ел. поща
« Отговор #370 -: април 14, 2013, 18:50:14 »

Днес след откриването на сезона се прибрах в сервиза и седях седях и си викам сега как да си тръгна без да почовъркам нещо. Тъй като пристигнаха задните накладки които бях поръчал реших да ги монтирам.Оказа се че водачите са леко клеасали и си викам ето занимавка за мен раздвижих задните предните и сега съм доволен.
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #371 -: април 14, 2013, 19:21:47 »

А каква е цената на удоволствието,и от къде го взе?

141.65$ с доставката от САЩ и в "Български пощи" още 45.50лв за ДДС и "услуги" или грубо 260лв всичко. Ето ти линк към търговеца. Пристигна за по-малко от две седмици.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #372 -: април 17, 2013, 20:53:09 »

днес му разкарах амортисьора, така че е хардтейл вече бобъра, и хич не ме ебе колко ще друса на неравности. има си вече още по нова кутия за кабеляците, Резервоара ще е при мен в края на седмицата...много  майстори бояджии.. и всичките за никъде не бързат...дали за кинти или не, не си дават зор.
  другата седмица при нотариус....
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #373 -: април 21, 2013, 22:41:47 »

Бакаджика наближава.
Без да се изхвърлям , ще покажа (да не ми мине котка път)бобъра там, но....няма да е на собствен ход , жалко..но, както се казва, човек предполага , господ разполага...
 натоварен на бус , Другото което не знам дали и аз ще съм си с моя мотор...защото ако не мога да намеря шофьор за буса..тогава нямам избор... Но..както и да е... идвам Smile))
   П.С.   въпрос към компететните : в талона пише черен металик , а резервоара ще го боядисам черен мат... дали ще е проблем ...?Smile Дали ще могат да се заядат....?
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #374 -: април 25, 2013, 21:40:24 »

няколко неща съм направил.. и едно нещо се испорти. Какво е известно на всички , за закона на Мърфи и за неговата мама.....Скъса се болт , който стяга кола в горния трипътник.(както предположих в предния ми пост) Ами мамка му..2 дена преди Бакаджика....Сега мотора трябва да дойде на бус а не на собствен ход. Този болт ще го махна..но не и сега....нито имам вече работилница , нито съм се нансесъл в новата, а на работа...ами не става..нямам тези условия или пък място за инструментария ми.
   Другото което стана е че на бобъра му сложих всичките липсващи неща и сега вече само чака бензин.
 На моята си Хонда , подготвих полюлея отпред , ще му измисля някакви си планки, но не знам дали ще успея да ги включа , или да ги поставя засега ей така..за парлама както се казва
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.315 секунди с 21 запитвания.