Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 123127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #345 -: март 30, 2013, 00:33:58 »

днес пак се заиграх с инсталацията на бобъра. е няма тякъв к*р. все едно в 2-у литрова бутилка да успееш да налееш и 4-ри литра вода и тя да се побере. ужас, ебем ти япанците
Активен
manowrik
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: К-750, Vulcan 1500
Публикации: 103

колкото повече, толкова повече

219261731
Ел. поща
« Отговор #346 -: март 30, 2013, 19:24:18 »

днес пак се заиграх с инсталацията на бобъра. е няма тякъв к*р. все едно в 2-у литрова бутилка да успееш да налееш и 4-ри литра вода и тя да се побере. ужас, ебем ти япанците
  на бензиностанциите успешно се справят с въпроса с вместимостта  Smile
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ 750 Super Tenere-Танка Руди
Публикации: 304

Ел. поща
« Отговор #347 -: март 30, 2013, 20:11:34 »

След монтажа на карбураторите и новите гарнитури днес успешно монтирах нова гумичка на лоста за скоростите  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #348 -: март 31, 2013, 10:38:10 »

Вчера събрах окончателно инсталацията в кутията , която бях предвидил за това. Също така , монтирах садо-мазо-соло седалката , и пластината под нея и дефлектора за кабеляците , за да не се търкат в пружината. На този дефлектор от лявата страна поставих помпата за горивото и бобината , от дясната страна кутията за кабелите І всички букси.В задната част на дефлектора , поставих гъмена престилка , която предпазва от пръски цялата инсталация и кутия с кабелите.
 ОСтава само да се закрепят предните мигачи и да сменя задната гума , която ще закупя утре , да поставя нови спирачни накладки , да налея спирачна течност и да обезвъдуша спирачната система.Също така и да закупя нови свещи...а след това нотариус...кат... и първото кръгче из Бургас...презентацията на мотора в бара...
   Но продължавам да тъпча на едно място - казаха ми че са започнали да издуват резервоара на мотора...затова все намирам нещо да до  модифицирам по него. и окончателно мотора изглежда ето така без резервоар :

Мамка му и резервоар....той ме бави
« Последна редакция: март 31, 2013, 10:40:37 последно от lcr » Активен
apenev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Няма място
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #349 -: април 03, 2013, 20:44:42 »

Колега много се извинявам ,но за мен това е най-грозната седалка която съм виждал.Само исказвам мнение без лоши чувства.
Активен
miro_biasa
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda cbr
Публикации: 122

Ел. поща
« Отговор #350 -: април 03, 2013, 20:58:24 »

ии братко ще ми дадеш ли да го покарам малко този бобър че като го гледам много му се радвам
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #351 -: април 04, 2013, 06:44:08 »

Днес ще сменям лагерчето на задния амортисьор готов съм и тръгвам след 30мин към сервиза
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #352 -: април 04, 2013, 06:45:45 »

Вчера събрах окончателно инсталацията в кутията , която бях предвидил за това. Също така , монтирах садо-мазо-соло седалката , и пластината под нея и дефлектора за кабеляците , за да не се търкат в пружината. На този дефлектор от лявата страна поставих помпата за горивото и бобината , от дясната страна кутията за кабелите І всички букси.В задната част на дефлектора , поставих гъмена престилка , която предпазва от пръски цялата инсталация и кутия с кабелите.
 ОСтава само да се закрепят предните мигачи и да сменя задната гума , която ще закупя утре , да поставя нови спирачни накладки , да налея спирачна течност и да обезвъдуша спирачната система.Също така и да закупя нови свещи...а след това нотариус...кат... и първото кръгче из Бургас...презентацията на мотора в бара...
   Но продължавам да тъпча на едно място - казаха ми че са започнали да издуват резервоара на мотора...затова все намирам нещо да до  модифицирам по него. и окончателно мотора изглежда ето така без резервоар :

Мамка му и резервоар....той ме бави

Добре се получава! всеки си ма вкус и важно е на собственика да му харесва Smile
чух за бар нещо до нхк-то може и да намина тази седмица да проверя
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #353 -: април 04, 2013, 10:56:22 »

Колега много се извинявам ,но за мен това е най-грозната седалка която съм виждал.Само исказвам мнение без лоши чувства.
Седалката наистина е отвратителна, ама той ще си я оправи. Very Happy Профита е голям от рамката до основата на седалката и пружината е твърде мека. А щом си се решил за бобър, значи си преценил, че комфорта отива за сметка на външния вид. Не виждам къде ще има място за амортисьорче от велосипед на това малко разстояние. По добре намери някакви други пружини и орежи тоя дунапрен. Аз мислех да ти предложа един много хубав модел седалка да си направиш, ама не мога да следя всяка тема постоянно. Тия дни нещо хич ме няма. Идеята е за неръждавейка ама дебела, не знам колко милиметра, но да издържа дирника ти, разделена леко в средата и меката част да се изреже от плътен полипропилен или нещо такова и да се остави място отстрани за да се вижда метала. Ако успея да намеря снимки, ще ти покажа, какво имам в предвид.Както казахме, всеки има свой собствен вкус, но мога да ти кажа, че няма да сгрешиш с тази седалка за която говоря. Ще се връзва с двойните тръби на кормилото.  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #354 -: април 04, 2013, 23:13:20 »

може и най грозната да е Smile)) ама е поне садо мазо  Smile Smile Smile
 като няма друга.. тогава такава ше е ...търсихда закупя....е явно няма за продан соло седалки.. а , не грешка, имаше една за 500 лв от БМВ
Активен
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #355 -: април 04, 2013, 23:37:58 »

Kолега,влез в темата кожени джаджи за нашите хромирани кончета и намери SDP ,занимава се точно с изработването на седалки и всякакви такива глезотийки,немисля че за нещо по простичко ще ти вземе космически пари,пък и ще стане оригинал бяс  Very Happy Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #356 -: април 05, 2013, 05:58:13 »

и аз съм си го мислил за колегат с кожите. Но той е вече в Холандия.
Активен
chengel
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FZS 1000 FAZER
Публикации: 280

Ел. поща
« Отговор #357 -: април 05, 2013, 07:16:55 »

Да потърси бате Харли от същата тема .Той също се занимава с кожи .
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #358 -: април 05, 2013, 10:20:22 »

Kолега,влез в темата кожени джаджи за нашите хромирани кончета и намери SDP ,занимава се точно с изработването на седалки и всякакви такива глезотийки,немисля че за нещо по простичко ще ти вземе космически пари,пък и ще стане оригинал бяс  Very Happy Mad
Идея си нямаш, колко струва една такава седалка, дори и тук в България.
Като гледам проекта до тук е ниско бюджетен. Седалката ще струва повече от всички неща, които е преправил досега. Very Happy
Активен
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #359 -: април 05, 2013, 10:37:49 »

ти нормален ли си първо че ще я прави за колега от форума,второ че няма да и прави никакви гравюри,за какво да му взима космически пари мммм!!! Просто ще стане оригинално като го бутне човек който се занимава точно в тая обсласт  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 21 запитвания.