Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 122680 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
manowrik
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: К-750, Vulcan 1500
Публикации: 103

колкото повече, толкова повече

219261731
Ел. поща
« Отговор #330 -: март 19, 2013, 22:22:04 »

колега, а вариант вертикалните тръби на кормилото да са малко по-далече една от друга.на мен лично ми се струва че така ще е по-добре иначе е станал много добре
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #331 -: март 19, 2013, 23:20:39 »

колега, а вариант вертикалните тръби на кормилото да са малко по-далече една от друга.на мен лично ми се струва че така ще е по-добре иначе е станал много добре
избах този вариантзащото се оказа че на предишото кормило всичкие жила идват доса изкъсо, но и не само това. А за новия вариант,е там идеята е друга. Надявам се живот и здраве да го видите наживо и ще видите моята идия дезайнерски подходи и техничесси решения Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #332 -: март 21, 2013, 20:57:40 »

Здравейте колеги.Много се извинявам за правописните грешки от миналия пост, е на таблет се пише меко казано гадно.
  Седалка я направих...но не ми хареса и я развалих. Утреще я правя в "домашни" условия и без импровизации.
 СЪща така много умувах по проблема с кабеляците. Голяма част от снопа кабели я побрах в специална кутия , направена за целта. Но остават релета , бушони и горивна помпа. Измислих и за тях къде и как ще ги прикрия, т.к. оригинално на Шадоу , всичко се побира в пластмасова кутия, от която се отказах. Но..това утре...или в друг ден.
Както споменах вече...остава ми само резервоара като необходина част. Приканвам всички , които имат резрвоар от Шадоу , да ми го продадат на нормална цена Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #333 -: март 22, 2013, 22:00:51 »

Днес се преборих и със седалката.. е няма такъв садо-мазо стол  Confused
 типично отново  в стила ми  "БУЛДОГ" седалката е изработена от кафява изкуствена (засега) кожа , и е украсена по целия периметър със неръждаеми глухи гайки..е няма такава игра...Само че не знам , дали няма да ми убива на гъзът...не би трябвало , но това ще си покаже още при първия тест драйв

Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 337

Ел. поща
« Отговор #334 -: март 22, 2013, 23:09:59 »

тъйй..и при мен се стигна до дилема wall
Наковах за декорация 'капси" (рапиди им викат някой) на кожения калъф дето стои върху резервоара като протектор-стана красота..ГОрната част на рапида си е оригиналния(никилиран) за долната половина ползвах плоскоглав нит(алуминиев)..до тук чудесно ама какво да сложа или подлепя на тея нитове та да не се драска лака на  резервоара ,па макар и да биле те плоскоглави
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #335 -: март 22, 2013, 23:20:18 »

подлепи ги с кожа брат за да не драска резервоара
Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #336 -: март 23, 2013, 10:21:20 »

то и аз си мислех за това ама ако подлее случайно бензин дали няма да се разлигави обущарското лепило
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #337 -: март 23, 2013, 12:00:43 »

Вземи на Henkel хелметекса, той е много добър. Можеш да изрежеш малки капачета само за местата, където има вероятност да одраска боята. Иначе ще стане дебело и може да се надигне и да развали ефекта на тая "престилка". Като бях ученик и аз си шиех такива за маторя  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #338 -: март 24, 2013, 08:00:33 »

е, не съм обеден че ще развали вида на престилката , ако стане по дебела
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #339 -: март 26, 2013, 19:53:08 »

Днес започнах направата на един дефлектор , който предпазва кабелите от амортисьора .На него ще бдат закрепени всички реленца , кутията с бушоните и горивната помпа. Дефлектора ше се захваща странично с 4  винта М6 , а в горната част ще има и капак от полирана алуминиева рифелова ламарина .Този капак ще "разделя" долната част на седалката от самата рама. Продължавам да чакам резервоара...а без него не мога да направя тест драйв на бобъра...
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ 750 Super Tenere-Танка Руди
Публикации: 304

Ел. поща
« Отговор #340 -: март 26, 2013, 21:10:42 »

Аз днес както и вчра както и онзи ден така утре съм запланувал доста работа а именно седя и си чакам гарнитурите за карбураторите На нагорно ми иде но нямам избор
Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #341 -: март 26, 2013, 23:52:26 »

От всичко ,най ми тежи да чакам за нещо.. wall съчувствам ти..в тая наша държава е така-да имаш пари а да няма от каде да си го купиш като ти дотрябва и да се налага да чакаш за доставка
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #342 -: март 27, 2013, 19:12:00 »

От всичко ,най ми тежи да чакам за нещо.. wall съчувствам ти..в тая наша държава е така-да имаш пари а да няма от каде да си го купиш като ти дотрябва и да се налага да чакаш за доставка
даже си има и такъв лаф - "Чакане му е майката".....
 Макар че и аз платих за правене на резервоара и също чакам....вече 5-ти ден....ни вест ни кост...до колкото знам бояджията има 15-тина автобуса да боядисва...така че кога..еба ли майката.....
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #343 -: март 27, 2013, 22:21:07 »

започва направата на триъгълник.... Smile Smile Smile, а също така място за закрепване на пожарогасител...
 Ако знаех , щях да направя реплика на ПОЖАРНИКАРЯ  на O.C.C.    Sad
Активен
Hamelion
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ 750 Super Tenere-Танка Руди
Публикации: 304

Ел. поща
« Отговор #344 -: март 28, 2013, 08:00:47 »

Да се похваля и аз най на края. Вчера ми се пристигнаха гарнитурите и вече всичко е сглобено тествано и за сега работи да кажем ИДЕАЛНО,както казваме с колегата мотора пали гасне и бръсне Smile Благодарност на колегата ivan_j за профилактиката има една бира от мен!

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 21 запитвания.