Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 122691 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #225 -: февруари 28, 2013, 22:58:01 »

Днес направих и стойката за номера. Тя ще е отстрани на вилката . В събота ще монтирам всичките направени детайли. СЪщо така премахнах филтърната кутия и преправих вече направения въздушен колектор. Филтърът ще е пак отстрани но ще е подобие на спортните автомобилни филтри. МИслех си за направата на хиперчарджър но сега е загуба и на така ценно време. Затова , в събота ще има и снимки.
Активен
svetlio/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: awo s, cb 750
Публикации: 1227

Ел. поща
« Отговор #226 -: март 01, 2013, 08:37:06 »

Ако си без филтърна кутия и вакумни карбове.....може да има проблем, какъв ти е карба?
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #227 -: март 01, 2013, 22:24:44 »

аха..интересен въпрос....не знам... карба е този който е фабричния на модела...аз утре ще правя първо палене.
 В какво може да се изрази проблема...???
   аз гледам да не нарушавам работата на двигателя , да не пипам по него , да не правя кой знае какви модификации...но , за мен дизайна е важен но и работата на машина също........
« Последна редакция: март 01, 2013, 22:26:29 последно от lcr » Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #228 -: март 01, 2013, 22:35:59 »

В какво може да се изрази проблема...???

В прекалено бедна смес ......  Smile
Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 337

Ел. поща
« Отговор #229 -: март 01, 2013, 22:42:48 »

(Филтърът ще е пак отстрани но ще е подобие на спортните автомобилни филтри)

Мисля че няма да е проблемно.. Very Happy който мисли обратното да си постне обосновката  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #230 -: март 01, 2013, 22:48:24 »

Добре , нека всеки каже в какво може да се изрази проблема , за да знам какво да очаквам утре...???
   Но , какво днес направих за мотора, ами направих основа за седалката. Това е моно седалка от 3 мм ламарина , койято е рихтовах и минах на английското колело , Утре щв я тапицирам и монтирам.
  Ако мога да кажа , мотора като превозно средство е на 90 % готов...Какво ми остава да се направи до 100-те % : да се оправи резервоара от железни топки огънат , и да се боядиса , да се сменят гумите , и да разбера аджеба , спирачния диск само от Шадоу ли става...или , или дали може да се изправи спирачен диск , не е огунат от самата спирачна следа а от ухото за закрепване...но , това ще ми го кажат от сервиза дето го оставих дали става...Ако не става.. ще се търси нещо 2-ра употреба , защото не ми се дава 350 лв спирачен диск за Шадоу 600-ка
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #231 -: март 01, 2013, 23:25:06 »

(Филтърът ще е пак отстрани но ще е подобие на спортните автомобилни филтри)

Мисля че няма да е проблемно.. Very Happy който мисли обратното да си постне обосновката  Very Happy

Искаш обосновка - ето : Филтърната кутия има отвор през който е сметнато точно колко въздух влиза , плюс това е сметнато и съпротивлението на самия филтър , тъй че двете в комбинация пропускат точното количество въздух . Някой да се е запитвал , защо като му е заплескан филтъра мотора не върви както трябва  Very Happy
Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 337

Ел. поща
« Отговор #232 -: март 02, 2013, 10:01:18 »

Искаш обосновка - ето : Филтърната кутия има отвор през който е сметнато точно колко въздух влиза , плюс това е сметнато и съпротивлението на самия филтър , тъй че двете в комбинация пропускат точното количество въздух . Някой да се е запитвал , защо като му е заплескан филтъра мотора не върви както трябва  Very Happy

E да, за зацапания филтар съм сагласен-карал съм с такъв и все едно е на смукач и разхода е огромен 12 на 100..след това преправих от от кола и цял сезон карах с такъв-проблем нямаше- разхода падна на 6,500 на 100..Сеgа взех КN -ще видя какъв ще е резултата Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #233 -: март 02, 2013, 19:01:09 »

Днес го събрахме почти изцяло , закачихме почти цялата водна система , поставихме и седалката която направих , палнахме го .... ами...заработи си Smile доволен съм...жалко че работя над този проект само по съботите....
  Пружините за седалката взех велосипедни от една много добра седалка , макар и китайска..но е отлична .
 Остава да направим само някой по дребни детайлчета. Ще има скоро снимки и презентация в един Бургаски бар
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #234 -: март 02, 2013, 19:16:23 »

Ти като Ориндж Каунти ги преставяш тия мотори, помня, че и бурето щеше да е така. То какво стана с него? има ли някъде снимки, че съм изпуснал  Very Happy
Активен
apenev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Няма място
Публикации: 114

Ел. поща
« Отговор #235 -: март 02, 2013, 20:38:22 »

Еййй много проекти много нещо.И аз имам един ама го пазя в тайна някой да не го изплъгиятсва.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #236 -: март 03, 2013, 10:44:20 »

ЗА бурето... имаш предвид ремаркето...Ремаркето е готово , само дето нямам достъп до старата работилничка , Дълга история , там са ми всичките инструменти , но мога да влизя само когато ги изнеса от там - скарахме се със хазяйката жестоко
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #237 -: март 03, 2013, 21:14:03 »

много злорадство..няма що....но ми е все тая Smile)) аз правя на дела.. не на думи Smile))
 И да затвърдя това което пиша , днес му го монтирах най-накрая  фронт лайт бара -  фар + дневни светлини .
  Може да прозвучи тъпо за дневните светлини , но...има мотори вече с такива , още повече , след като монтирах обтекателя или каквото е там , фара се оказа малък за този обтекател и имаше нужда от по голям фар.
  Но го реших проблема с една хромирана "решетка" на която закрепих дневните светлини. и се получи това :

Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #238 -: март 03, 2013, 22:08:28 »

Нали знаеш, че органите на реда признават такива дневни светлини, само ако са монтирани от производителя оригинално. Даже в Америка на Аудитата са забранени вече. Да не си направиш беля? А и поставени по този начин развалят вида на, който и да е било мотор с чоп/боб тематика. Това е мое лично мнение, но щом споделяш с нас знай, че ще има и кой да те критикува. Мотора си е твой и можеш да правиш каквото искаш с него. Ако са под формата на ангелски очи вътре във фара няма ли да е по добре? Или монтирани на front control- ите отдолу. Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #239 -: март 03, 2013, 22:18:24 »

не...защото слюдата на моя чопър (не става дума за бобъра) е голяма , и фара трябва да е голям....затова компенсирах отвора с тези светлини.. Но . тези светлини са европейски хомологирани , които ги правят легитимни ;)
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.217 секунди с 21 запитвания.