Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 131769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #210 -: февруари 20, 2013, 00:25:30 »

Е... уверявам се за сетен път за една история , как един питал във форумите в различни страни. И си направил извод.  Задавайки въпрос в щатски форум ще получиш въпроси в отговор, задай в руски форум , ще получиш съвет. Е задай го в Български ще получиш само негативи и упреци. Което ме навежда на мисълта за гроздето. Но както и да е . Наливам пари в този мотор, За господата това  е изгубена кауза може би, но ме си ме кефи. И ще се повторя може би, но , ще спра да показвам за в бъдеще каквото и да е било правено от мен, независимо в какъв стадий е достигнал даден проект. От мен това. Лека ви нощ господа вездесъщи
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #211 -: февруари 20, 2013, 00:31:33 »

кормилото се връзва перфектно зависи ти каква визия търсиш........
Аз търся линията и визията на класическия БОБЪР. Но явно, почти всеки подвизаващ се тук, си държи на клишета , няма го този дух на авантюризъм, ако щеш на нестандартното. Всеки знае или права тръба или заводското кормило.Е на мен ми бе кеф да пробвам да си направя бобър с такова кормило. Мерси че ти е харесало.Явно не всеки си пада по този ип мотоциклети
 но, както казах, спирам да пиша и публикувам тук не само за този проект
« Последна редакция: февруари 20, 2013, 00:37:10 последно от lcr » Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2155

« Отговор #212 -: февруари 20, 2013, 01:45:48 »

Стига бе, човек. Има понякога критика, но това са просто чужди мнения. Не може всичко да се хареса на всеки. Важното е на теб да ти харесва, само ти го имаш в главата си как ще е.  Very Happy
Активен
morgens
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Warrior
Публикации: 151

Ел. поща
« Отговор #213 -: февруари 20, 2013, 08:44:43 »

Кормилото е станало супер . Конзолите нарочно ли си ги обърнал обратно.
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #214 -: февруари 20, 2013, 15:40:51 »

нека и аз да взема отношение Very Happy (нали и аз се правя на бобър-дизайнер в момента Smile)
взирането в нета показва, че за бобър са еднакво използвани и възможни и двата варианта кормила.
въпрос на дизйн и предпочитания.

много характерното за класическия бобър е балонната гума и велосипедния тип пружинна седалка.

С времето и географските региони правилата и характеристиките малко се размиват.
Ето защо нека автора да има право да си реши дизайна и хич да не му пуказа нашите мнения, а пък ние ще си ги даваме...

и нещо от последният ти пост icr - "в руските сайтове можеш най-често да получиш съвет", казваш ти...
напълно обяснимо е: до скоро тази държава официално се наричаше СТРАНАТА НА СЪВЕТИТЕ - какво друго можеш да очакваш да я получиш там - баран?  Very Happy

а пък ние нали сме кръстопътна държава - всичко можеш да получиш тук Very Happy свиквай пич Smile
« Последна редакция: февруари 20, 2013, 15:43:24 последно от pursuit » Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 663

Live to ride

« Отговор #215 -: февруари 20, 2013, 22:59:09 »

Специален поздрав за Icr -
да не се дразни за глупости, а да ни радва с майсторлък и нови идеи. Важно е какво и как правиш, а оценките на околните - те са само пейзаж на същината.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #216 -: февруари 21, 2013, 00:35:28 »

е, мерси много
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #217 -: февруари 21, 2013, 00:38:39 »

Кормилото е станало супер . Конзолите нарочно ли си ги обърнал обратно.
Да. канзолите са обърнате наобратно, за да може да придобие не само по-дбра визия, но и по комфортна стойка по време на каране
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #218 -: февруари 21, 2013, 23:30:55 »

Sега ще има и 1-2 снимки , не искам да вкарвам целия процес на работа, поради простата причина че не искам да даwam идеи на друг билдър ,

Ти може и да не искаш , ама плагиати под път и над път :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=496110037114765&set=a.161611657231273.37656.160958003963305&type=1&theater

Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #219 -: февруари 22, 2013, 22:17:15 »

кормилото.....това си има аналози и аналози......не говоря за за типа мотора или типа кормило... Става дума за дребните детайли....за тези дребни нещица , които карат мотора да става индивидуален, да става така че когато се загледаш и започваш да откриваш детайли които ги няма по другите мотори...или....как да ти обясня... да стане уникален и индивидуален...
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1920

« Отговор #220 -: февруари 22, 2013, 22:47:34 »

Никой никога няма да може да повтори всички детайли, които са изработени индивидуално за даден мотор. А и след като го направиш, нали ще го покажеш? Детайлите пак могат да се изкопират. След 6 месеца като видя първо копието, после оригинала няма да мога да позная кое от кое е копирано. Та и мотивът да си първи с дадена идея няма да издържи твърде много на този и подобни аргументи. Не ме разбирай криво - уважавам решението ти. От друга страна ако показваш детайли може някой да се излъже и да сподели градивна критика.
Възхищавам се на мерака ти! Успех с проекта! Ще се радвам да го видя в завършен вид  Very Happy  Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #221 -: февруари 23, 2013, 23:28:20 »

Днес навряхме инсталацията, поставихме радиатора с решетката и вентилатора, поставихме задната спирачка със всичките и лостченца, поставинме стипенките, но тук сгънахме - Наложи се да развием единия болт за да намеря замяна и мамка му, балта се скъса в рамата. Сега следва разпробиване , или шпилковадач или нарязване на нова резба и задължителна смяна на всички болтове с нови.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #222 -: февруари 25, 2013, 20:19:53 »

Днес закупих болтовете дето се скъсаха Не вярвах за такива цени , четирите болта (стомана , якост 8,8 ) ми излязоха 2,10 лв.Също така се сдобих със стойки от нещо си , дето ще ги правя пак стойки за мигачи и за номера .Стойките са изработени от неръждаемо и са полирани до маниашко безобразие.
   Така че в съботата продължаваме , и ще сме на фаза палене и първо кръгче
Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #223 -: февруари 25, 2013, 21:28:36 »

Колега тези стойки от магазин ли ги купи? Че ще ми трябват едни за захващане на фар и трябва да търся някакви!
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #224 -: февруари 26, 2013, 00:16:42 »

Колега тези стойки от магазин ли ги купи? Че ще ми трябват едни за захващане на фар и трябва да търся някакви!
не колега , не са от магазин, намерих ги в склада където правя мотора. Ти какви стоики си търсиш ? ако трябва вякаква помощ от моя страна кажи
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.215 секунди с 21 запитвания.