Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 131810 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #195 -: февруари 15, 2013, 20:36:43 »

.....ейй, умни са,мамка им, ама са пияндета...
п.с.с.
ай,наздрае..че мастичката пак ме зове
  Колега , моите уважения към теб, но и аз съм руснак.. но не съм пиянде....даже и не пия мамка му....
 както и да е ... те си имат основателна причина да пият.. все пак....много от войните са се водили на тяхна териатория и при това много жертви..но това е разговор на друга тема, а и тук не е исторически форум...както и да е ,, поздрави....

Днес си взех част от детайлите след пясъкостроуй - ауспусите, и от прахово планките за двигателя. Утре сутрнита заминавам с авера на сглобяването. Естественно че ще има и снимки, Заложил съм все пак не малко финанси на карта за този бобър , така че всичко се изпипва до последния детайл....Но , засега ми убягват все още резервоар и калници.Все пак последните не са обезателни за бобър де...но пък без резерватив не става Smile))) Твърдо се придържам към черния мат и дребни хромирани или полирана неръждаема стомана детайли.
  Така че ще има и снимки. Утре ще бъде интересен и изтощителен ден , изпълнене с много емоции....
 Желая на всички лек уйкенд...Smile
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3200

Ел. поща
« Отговор #196 -: февруари 15, 2013, 21:20:47 »

виж ся, ако съм те обидил, не е било умишлено!  Very Happy може да са всялалви, но не са прости..това исках да кажа!
колкото до алкохола..това е тема за друг разговор  Very Happy
сЯ,мен ако питаш, без калник бобрите са мнооо добре на визия..оообаче, цяло лято карах без калник и установих,че он си требе..а ако се направи като хората, дава незаменима визия на мотоциклета! затова, ти стискам палци и чакам с нетърпение двидя какво си измислил..
п.с.
днес, освен да си взема гумички за маслената помпа ида закарам жилото на съединителя на майстор за подмяна, нищо друго не съм свършил по двуколесното..ама то тук и времето е смао за лежане и е.ане..като аз и двете ги пропуснах  Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #197 -: февруари 16, 2013, 07:28:13 »

виж ся, ако съм те обидил, не е било умишлено!  Very Happy може да са всялалви, но не са прости..това исках да кажа!
колкото до алкохола..това е тема за друг разговор  Very Happy
сЯ,мен ако питаш, без калник бобрите са мнооо добре на визия..оообаче, цяло лято карах без калник и установих,че он си требе..а ако се направи като хората, дава незаменима визия на мотоциклета! затова, ти стискам палци и чакам с нетърпение двидя какво си измислил..
п.с.
днес, освен да си взема гумички за маслената помпа ида закарам жилото на съединителя на майстор за подмяна, нищо друго не съм свършил по двуколесното..ама то тук и времето е смао за лежане и е.ане..като аз и двете ги пропуснах  Smile
е двете ли ? е, и по мотора не оправи  Surprised
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #198 -: февруари 16, 2013, 07:31:04 »

А що се касае за калници, търсят им по 100 лева !!!
  Аз може и да сложа калници, но не исках да си ги правя от стъклопласт, а на английското колело стават бавно , а време малко Sad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #199 -: февруари 17, 2013, 20:12:05 »

Поработихме снощи....поставихме го на колела вече, получи се доста добре, стойкака за каране е също доста добра.Жалко че сега ще продължим да търсим нещата от които имам нужда за този бобър. За съжаление , джантите които купихме заедно с предницата не стават. Може би ще се наложи някаква доработка...но..нека се консултирам с мои авер
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #200 -: февруари 18, 2013, 09:23:59 »

Поработихме снощи....поставихме го на колела вече, получи се доста добре, стойкака за каране е също доста добра.Жалко че сега ще продължим да търсим нещата от които имам нужда за този бобър. За съжаление , джантите които купихме заедно с предницата не стават. Може би ще се наложи някаква доработка...но..нека се консултирам с мои авер

а снимки?
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #201 -: февруари 18, 2013, 21:26:01 »

а снимки?

Sега ще има и 1-2 снимки , не искам да вкарвам целия процес на работа, поради простата причина че не искам да даwam идеи на друг билдър , а се оказа че доста хора се занимават и с това в България.
   Сега са боядисани и ауспусите. Утре ще правя кутията за акумулатора и цилиндрична кутия за кабелите и релетата.Плочката за реле-регулатора ще е отдолу или отгоре...не знам как ще дойде още. Мигачите ще бъдат закрепени отстрани . ще се запази управлението на кормилото..но някои функции ще ги oрежа. Предстои правенето и на нова седалка. Има куп неща които трябва да бъдат полирани и куп други боядисани.
 Премахнах от снопа кабели някои на мои поглед ненужни  неща , например като спирането на двигателя при пусната степенка и блокиране на стартера при ненатиснат съединител.
   Предстои още боя и финална заигравка при сглобяването.
 Твърдо съм решил че на Бакаджика ще го изкарам на показ. Ако се състои Хром Евънт отново , ще го изложа там , след което ще бъде пуснат за продажба.
  А сега както обещах една "лека" снимчица на част от сглобяването и обща визия.

Относно каплите..не знам дали ще са тези...
 Закупих още един комплект дажнти от Ямаха , спици , много приличащи на джанти от Харли спортстер, но има проблем с осите... трябва да правят наново + лагерни тела .Не знам на кои вариант ще се спра...но трябва да излгежда както трябва а не на нещо присадено в последния момент , така че просто е поставен тук на гуми , за да може да се придвижи от едната стая в другата. Както споменах , седалката ще бъде премахната и на нейно място нова , ръчно изработена за този проект... но без черепи и тем подобни.

Обща визия на процеса дотук. Но се спирам да показвам повече. Доста неща не са готови все още за монтаж.
    Една от красивите идеи за този бобър според мен е кормилото, отне ми време да го направя, но който пожелае нещо по различно от другите мотори - на лични .Не искам този мотор да прилича на другите...знам че това ще стане...и ще бъде така. Не е "радикален" бобър , но въпреки това си е бобър. Ще бъде втория бобър в Бургаска околия и първия VT600 .

Да добавя още веднъж...БОБЪРА НЕ Е ГОТОВ ВСЕ ОЩЕ. не искам да слушам отрицателни коментари относно това че не е готов...ТОЙ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ГОТОВ.
« Последна редакция: февруари 18, 2013, 22:16:50 последно от lcr » Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #202 -: февруари 19, 2013, 03:20:03 »

Става интересен проект, благодаря за снимките.  Very Happy
И бъди спокоен - няма как да ти бъдат откраднати идеите, защото каквото и да се сетиш да направиш, бъди сигурен - все някъде по тази земя то вече е реализирано.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #203 -: февруари 19, 2013, 07:51:40 »

Става интересен проект, благодаря за снимките.  Very Happy
И бъди спокоен - няма как да ти бъдат откраднати идеите, защото каквото и да се сетиш да направиш, бъди сигурен - все някъде по тази земя то вече е реализирано.
Така е, но да не се досетят , това е правилната дума
Активен
morgens
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Warrior
Публикации: 151

Ел. поща
« Отговор #204 -: февруари 19, 2013, 18:23:40 »

Ще ме извиняваш ама то по таз логика мотора като го завършиш трябва да не го показваш от гаража че някой ще ти открадне идеята. Surprised
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #205 -: февруари 19, 2013, 19:33:13 »

Ще ме извиняваш ама то по таз логика мотора като го завършиш трябва да не го показваш от гаража че някой ще ти открадне идеята. Surprised
Така.. но пък от друга страна погледнато, строенето си е строене... но пък в дребните , финални щрихи...това е друга хава...
Активен
zlati
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX12R
Публикации: 3498

Пауър ис нотинг уидаут гума!

Ел. поща
« Отговор #206 -: февруари 19, 2013, 21:14:44 »

Mad
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2155

« Отговор #207 -: февруари 19, 2013, 21:20:17 »

Линията е станала хубава. Харесва ми. Само баналният за България тип кормило не е по-моя вкус, защото според мен прави моторът да изглежда все едно не са стигнали парите са Харли... Това не значи че стои лошо, просто на мен лично не ми допада, а все пак важното е на теб да ти харесва.
Активен
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #208 -: февруари 20, 2013, 00:05:17 »

кормилото наистина не се в връзва Smile
Активен
addict
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SRAD
Публикации: 523

« Отговор #209 -: февруари 20, 2013, 00:19:03 »

кормилото се връзва перфектно зависи ти каква визия търсиш........
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.178 секунди с 21 запитвания.