Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 123159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #180 -: февруари 06, 2013, 19:29:25 »

Кефиш  Mad
Само тогава...само там в този склад нямам обхват на телефона , и не ме занимават с глупости Smile))))))))
Активен
zig
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI XF-650 FREEWIND
Публикации: 193

Ел. поща
« Отговор #181 -: февруари 07, 2013, 13:35:30 »

Здравейте. Дойде ми една идея: да сменя джантите.Да махна алуминиевите и да сложа със спици.Като идея добре, но ме притеснява изпълнението.Възможно ли е? Да не се вкарам в някои филм и накрая да си скубя косите. Surprised   Просто искам по широка гума отзад и да я смъкна на 17 цола а предната да стане 19.  Сега и двете са ми 18 цола. Давайте акъл.А бирата е  :-Xот мен.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #182 -: февруари 07, 2013, 21:47:46 »

Здравейте. Дойде ми една идея: да сменя джантите.Да махна алуминиевите и да сложа със спици.Като идея добре, но ме притеснява изпълнението.Възможно ли е? Да не се вкарам в някои филм и накрая да си скубя косите. Surprised   Просто искам по широка гума отзад и да я смъкна на 17 цола а предната да стане 19.  Сега и двете са ми 18 цола. Давайте акъл.А бирата е  :-Xот мен.
  Не виждам причина да не стане, стига вилката да я поеме тази по дебела гума. Може да ти се наложи смяна на оси...но за това си има стругари....
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #183 -: февруари 07, 2013, 21:59:11 »

Днес се позанимавах малко с капака на филтърната кутия.Изрязах средата , напаснах му мрежа , а по средата сложих 100мм хромирана капачка, която ще бъде с модела на мотора донор. МОга да покажа само работни снимки , защото предстои доработка с пила , после разпробиване.. и куп други шлосерски дела...
 така че работни снимки на малка част от процеса

Активен
zig
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI XF-650 FREEWIND
Публикации: 193

Ел. поща
« Отговор #184 -: февруари 07, 2013, 22:03:12 »

Вилката има мегдан за по широка гума. И струг си имам под ръка. Ако е само това супер. Просто не съм запознат с джантите със спици и ми е мъгла. Значе ще трябва да си издиря сега нови джанти: задна-16 или 17 цола а предна 19. Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #185 -: февруари 07, 2013, 22:09:37 »

Вилката има мегдан за по широка гума. И струг си имам под ръка. Ако е само това супер. Просто не съм запознат с джантите със спици и ми е мъгла. Значе ще трябва да си издиря сега нови джанти: задна-16 или 17 цола а предна 19. Smile
Smile Smile Smile точно същите ги имам.... Smile Smile Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #186 -: февруари 08, 2013, 23:44:56 »

Капака на филтъра завършен , изцяло , но решавам да не го показвам още...не бих искал някой да копира на този етап моята идея. Днес си взех рамата от прахово...веселба...готино боядисана...без думи... , Като я взех даже бе още топла. Час по късно радоста ми се изпари - майсторите забравили да махнат праховата боя преди печене от номера на рамата....Сега номера се чете доста трудно.. утре ще махам боята от номера на рамата...засега не знам как обаче....мамка му...защо така, както се казва ,се изсраха на метеното ???
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3189

Ел. поща
« Отговор #187 -: февруари 10, 2013, 16:35:40 »

аз пък попритегнах ангренажа,така де, помогнах на обтегача малко  Very Happy
наканих се да измеря и клапаните,ама съм затирил нейде луфтмерите  Smile и те така,явно за днес стига толкова мацаници
п.с.
нещо май карбовете требе чистя,ама ме мързи да се мъча с тях, че ще ми е и за сефте
Активен
DAMN3D
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KAWASAKI Team Green )
Публикации: 253

« Отговор #188 -: февруари 10, 2013, 16:58:28 »

Дойде и моят ред да започна работа по замръзеният ми проект и да сгрея душицата с по няколко часа мацане в гаража!  Smile Днес оглеждах и правих плана за действие, а утре се започва офанзивата! Ще има голяма главоблъсканица със това напасване на спойлерите и търсене на място където да бъдат захванати. Щом успея да ги закрепя подобаващо, че да не да остана без тях на първия кантар, ще започна с обработката им за боядисване. Шкурене, мурене..знаете как е. След това ги давам да ми ги пръснат и да постоят малко на топло и се заемам с рамата. Мисля да я правя карбонова. Пробвах я вече, хареса ми как стои! И там ще има една играчка с гънки и чудо..дано спори работата! Няма да е лошо да освежа и някои други работки по моторчето : )))
Едва ли ще е само това, което ще правя по него и най-вероятно ще трябва да действам малко по-организирано. Но като цяло се радвам, че дойде и моят ред да го подхвана
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #189 -: февруари 10, 2013, 19:05:05 »

Днес и без това бях на работа , реших да довърша това което не успях да направя вчера. Започнахме сглобяването на бобъра , малко по малко ще добие вид на поръчкова машинка. Снощи също така сменихме някои други нещица и по двигателя като гарнитурки...скобички....и тем подобни, та, днес го измих с водоструйката. Е вече си е и чистичък .Така че в съботата продължаваме със събирането....
 засега остава този проблем - спирачен диск и резервоар.....Sad и двете неща които ми трябват са негодни....
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #190 -: февруари 11, 2013, 23:46:46 »

Така. Днес успях много малко да поработя над проекта. Изшлайфах кормилото и подготвих още няколко детайла за песъкоструйката и праховото. надявам се че в неделя ще бъдестрашно продуктивен ден
Активен
Petar Peshev
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR F1 1989 Original
Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #191 -: февруари 12, 2013, 00:43:25 »

Днеска, абсолютно цял ден си гледам новите ръкохватки за мотора, но ми беше прекалено студено на ръчичките, за да сляза да си ги монтирам Very Happy Ще изчакам всички части и всичко накуп ще се прави, даже си мислех да направя след известно време хубави отливки на оригиналните спойлери на CBR 600 F1 1989
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #192 -: февруари 12, 2013, 19:03:45 »

язе пък днес спазарих часовници.. взех си и фрикционни дискове за съеднителя,аккто и спрей за почистване на карбовете,марка абро..
сега да се наканя да се приближа към мотора..ама тук една мастичка имам за наглеждане  Very Happy
Активен
staif
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 337

Ел. поща
« Отговор #193 -: февруари 12, 2013, 19:18:59 »

язе пък днес спазарих часовници.. взех си и фрикционни дискове за съеднителя,аккто и спрей за почистване на карбовете,марка абро..
сега да се наканя да се приближа към мотора..ама тук една мастичка имам за наглеждане  Very Happy

Колега дай повече инфо за този спрей за карбовете-какъв е откаде и начин на приложение??.. Mad
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #194 -: февруари 12, 2013, 20:01:30 »

откъде? от масларницата? какъв? abro carb cleaner..
а другото ,след  като го тествам ..
п.с.
ето, такъв е: http://amag.com.ua/himiya/ochistiteli/abro/carb-and-choke-cleaner-0
братушките са жестоки! на флакона не пише нищо за клапаните, а тия споменават, че може и директно върху тях да се приложи  Smile
ейй, умни са,мамка им, ама са пияндета...
п.с.с.
ай,наздрае..че мастичката пак ме зове
« Последна редакция: февруари 12, 2013, 20:04:05 последно от apollo11 » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.392 секунди с 21 запитвания.