Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 122706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1716

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #135 -: декември 30, 2012, 14:11:24 »

като ви чета писанията, срам ме хваща  ............

И аз така , затова и гледам да не чета редовно тази тема . Моя просто го завивам да не прашлясва , после го отвивам и цялата гас  Very Happy
Единствено сменям масло и накладки като им дойде времето и не се занимавам с глупости от рода на :" разглобих го до болт и после го сглобих на ново" или пък "смених маслото в коловете и кардана" - кому е нужно  Surprised

Виж оптичния тунинг е друго нещо , затова винаги имам време - сменил съм повечето неща по мотора , които подлежат на замяна .....а съм добавил и нови  Smile
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3187

Ел. поща
« Отговор #136 -: януари 01, 2013, 19:08:06 »

аз днес направих следното сложих му акумулатора, бензин, въздух за гумите и...ае,  поизцапах го с малко кал  и пръски  Very Happy

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНАААААААААААА
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #137 -: януари 01, 2013, 21:57:19 »

Здравейте колеги ! Честита ви нова година !!! нека бъде тя за всички нас БЕЗАВАРИЙНА !!! Нека и бензина ни да е най-качественния и да му свалят цените.Нека маслата за нас са най добрите и да са по евтини. Нека господата полицай да са по снизходителни, и НЕКА СЕ ПАЗИМ ВЗАИМНО !!! Аз днес направих същото както колегата АПОЛЛО. Даже се засякох с една двойка с пистов черен мотор. Жалко че нямаше възможност да се покара много, но съм довоелн че го изкарах, а нуждата си бе нужда : Акумулатора му бе паднал , подадх му ток от акумулатора на колата , запали , поработи 10-тина минутки , но на 1 цилиндър , след първото изфорсиране всичко си дойде на мястото, но , после му долях към 100-тина грама антифриз.....ииии....ех жалко че денят свърши бързо...Smile Но , след месец-два вече ще бъде топло, а после ще  започнат откривания...ех кеф... чакам сезона Smile))
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #138 -: януари 01, 2013, 22:24:24 »

И аз така , затова и гледам да не чета редовно тази тема . Моя просто го завивам да не прашлясва , после го отвивам и цялата гас  Very Happy
Единствено сменям масло и накладки като им дойде времето и не се занимавам с глупости от рода на :" разглобих го до болт и после го сглобих на ново" или пък "смених маслото в коловете и кардана" - кому е нужно  Surprised

Виж оптичния тунинг е друго нещо , затова винаги имам време - сменил съм повечето неща по мотора , които подлежат на замяна .....а съм добавил и нови  Smile

Убеден съм, че се бъзикаш драги ми колега werty.  Sad
Сменяш едното масло, а другите - не!!! Не убивай вярата ми в добрите и грижовни собственици на тежки мотори! Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #139 -: януари 01, 2013, 22:40:01 »

Убеден съм, че се бъзикаш драги ми колега werty.  Sad
Сменяш едното масло, а другите - не!!! Не убивай вярата ми в добрите и грижовни собственици на тежки мотори! Very Happy
  Е , надявам се колегата , че е искал да каже че няма да е интерестно кой какво е правил по мотора , понеже това го прави всеки...не знам...? Surprised
Активен
pursuit
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: If everything seems under control, you're not going fast enough!
Публикации: 390

Suzuki Intruder1500 Custom, Victory Cross Roads LE

« Отговор #140 -: януари 01, 2013, 22:46:13 »

Е , надявам се колегата , че е искал да каже че няма да е интерестно кой какво е правил по мотора , понеже това го прави всеки...не знам...? Surprised
Вероятно си прав lcr rulez2
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #141 -: януари 01, 2013, 22:52:59 »

Вероятно си прав lcr rulez2
Макар че , темата се нарича - "какво направих по мотора днес" , все пак не на всички им е интерестно да разберат какво и защо....но... Smile
 Аз скоро ще си започвам проекто , който от месец оттеглям - правенето на бобъра , мисля си че , тази тема с това и иназвание , тя е актуалната...но не знам
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #142 -: януари 11, 2013, 20:50:50 »

Привет колеги.
 Тези дни закарахме моторите на работата където имаме голям , макар и открит , но въпреки това подземен паркинг. След като и мотора донор за бобър попадна там , го подкарах направо към склада, където е вдигнат и готов за разкостване - но , поне засега му свалим  задния калник , за да огледам добре рамата , утре мятам флекса Smile
 а другия мотор.. ами и той най-накрая си намери новия собственник....Нека Савиджа да го радва !!!
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #143 -: януари 18, 2013, 21:31:02 »

Здравейте колеги.
Днес намерих време да отделя за проектът "Хонда Шадоу Бобър", Дълго време го отлагах , къде поради липса на време,къде заради факта че нямам място... пък и на работа да се работи - само в почивните дни или обедната почивка.Благодарско на колегата дето излезе в отпуска, та, ми остава малко повечко време за размисъл върху бобъра. Та , днес , както си бе на повдигача , взех и го отрязах....бре мама му стара... изкефих се Smile той можел да бъде и готин бобъра Smile))
  Но , едвам се сдържах да спра и да правя снимки. Отрано съжелявам, но само телефона ми бе под ръка.
 Е...криво-ляво стават снимките за гледане. Радва ме факта че измислих и други заигравки , но за тях по нататък във времето - тогава ще има пак и пак снимки.
  а сега както както се казва , по ред на номератааа....

опа...къде изчезна седалката...???

, покрай седалката...вече и задния калник остава някъде в историята...заедно с мигачите, със стопа...с номера....за последните три , теще се завърнат обратно....

.....Дали не правя грешка че ще го режа....я да видим пак и да помислим....леле...мяза на нещо , но на какво.. но все едно...не му трябва... пък и не му отива на новото амплуа...

с две седалки...не му отива... я да пробваме само с една...! Значително по добре....

ПОнеже сме на диета...някое друго килце да махнем....
 ами то...фигурата става по секси..... каква красива гледка...да макари  по бельо....колко секси ауспуси....Smile))

хм...сега остава само да ми оправят и другите части по визията...макар и японец...макар да съм чопър... тук нещо не е много наред...

да..трябва си пластичен хирург....

и тук се намества и пластичния хирург...

я да видим....какво ти липсва...
 Оп....телефона звънна...шефа казва че е 5 часа... и трябва да си ходим...жалко...
 на 2-3 думи . ами липсва  малко по големичък наклон на вилката...изпеавяне на някой железца , защото предния собственник си падал не само по тебе ами и по други превозни средства... значи..изправяне на колове...трансплантация от друга рама...абе...ще стане бобър от теб...с малко труд..с малко желание....

За съжаление...тук спирам , другите решения по този проект...те ще са по нататък..през другите дни .Предстои както написах, рязане и присаждане на част от рамата - предницата заедно с колонката е криво. и то доста криво... после , сваляне на двигател , водостроука , пясъкоструйка, прахово боядисване...после...на сервиз за преглед... после кафета....да..мацките само ще искат да ги возя ..да ама не...кофти..една седалка...после на събор, е ако даде живот и здраве, можем и на ХРОМ ЕВЕНТ , ако не го е закупил някой друг...
 така че пожелайте ми ... живот и здраве..е и малко парички...Smile))
 в ролята днес :
пластичен хирург-заварчик, майстор тенекеджия и изобщо човекът с нестандартните решения - Венислав Захариев
  дизайн и идеи - Влади Лазаров - LCR
  виновникът за тази история - Цанко... абе Цанко Ужаса
   и пътуващия страдалец - Хонда Шадоу ВЛХ 600 (по талон)
Активен
4epBeu
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: funk soul brothers
Публикации: 417

Ел. поща
« Отговор #144 -: януари 21, 2013, 05:14:10 »

без нищо след седалката е чудесно, ама нещо към кормилото ми се вижда претрупан
вярвам че ще успееш да се справиш и с това желязо Smile

да вземеш да минеш през моя двор да запалим "жълтия"
че нещо много слънчево взе да става, а хората не купуват мотори много  Very Happy
Активен
Mean
http://na2gumi.blogspot.com
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 690 SMC R
Публикации: 1616

WWW Ел. поща
« Отговор #145 -: януари 21, 2013, 09:38:42 »

@lcr хубаво си рязал бобър, ама при първия дъжд ще стане мазало Smile
Активен
zig
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI XF-650 FREEWIND
Публикации: 193

Ел. поща
« Отговор #146 -: януари 21, 2013, 10:27:50 »

По принцип е така, но ако вали и е мокър до кости дали ще му е до това, че го било пръскало и в гърба   rulez2
Активен
Mean
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 690 SMC R
Публикации: 1616

WWW Ел. поща
« Отговор #147 -: януари 21, 2013, 12:13:20 »

Абе казвам го, защото по едно време на стария мотори нямах преден калник. Понякога само асфалта е мокър, без да вали, обаче гумата ти го вдига и пръска по каска, по слюда (ако има такава). А без заден калник като мине през някоя локва ще му го вкара директно в гърба.
Активен
klontiiiiiiiiii
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki RM250,Suzuki Katana,Honda NX TERMINATOR
Публикации: 478

Ел. поща
« Отговор #148 -: януари 21, 2013, 12:53:16 »

Супер е станало изкефари ме  rulez2 rulez2
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #149 -: януари 21, 2013, 17:24:05 »

А това ме подсеща за Този вопрос : защо мотористите когато карате в дьжд и сте вече мокри от глава до пети, но минете през локва, защо си вдигате краката? Е не можах да му обесня Smile))

А другого за липсата на калници - това е бобьр , това е най спартанският мотоциклет ,  мотоциклет  женомразец с егойстичен характер Smile)))
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.31 секунди с 21 запитвания.