Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 131789 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #90 -: декември 04, 2012, 08:39:03 »

Хондата ли ще макаш бре момък?  Surprised
е. .за сега само Сузукито Савито. Обаче , инат мотор! отказа и да запали , взе да се дърпа , да се дави и да киха, па като се изпърдя , излеле огън отзад през ауспуха, не мотор а Змей Горянин! Smile))))))) Иска свещ и лула. и да се покара малко.След кото издърпахме лулата над свеща с около сант, чудо : мотора заработи, но само на ниски.
  Иначе въпрос към знаещите или помнещите : каква е свеща , какве са и стойностите?
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1920

« Отговор #91 -: декември 04, 2012, 17:10:56 »

NGK DPR8EA-9
Нещо ме отсвири, макар че ти се извиних за забавения отговор. Намери ли кандидат-купувач за Севиджа?
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #92 -: декември 04, 2012, 23:21:48 »

NGK DPR8EA-9
Нещо ме отсвири, макар че ти се извиних за забавения отговор. Намери ли кандидат-купувач за Севиджа?
  O Ники ! не е така бате. Аз бих го взел всичкото това дето го предлагаш . просто се оказа друго, че сега ми прехвърлиха топката в моя двор.. понеже..аз съм бил платил мотора , сега ме уредиха и данъците да му платя, затова се прегнах и го махам.Още повече , че един наш колега , който месец назад падна с мотора , ми повери изцяло и неговия мотор, та сега имам трети камък на  шията. Виш , аз не знам какво все още имаш за продажба...бих взел всичкото накуп , но не мога да определя цената...Sad надявам се че ме разбираш правилно ....
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #93 -: декември 04, 2012, 23:40:01 »

Уф:) не прочетох до края поста ти ..Sad Да...кандидат купувач намерих за мотора, но мотора като разбра че ще го продавам , взе да не пали....е то разбирам любов...ама такава..Smile))
  обявих го за цена добра и доста по ниска от тези моторетки дето се обяввяват в Мобилето.....ти..да не би да искаше да го вземеш...???
 а какво стана с твоя мотор....Вулкана де... оправиха ли се ти нещата...???
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #94 -: декември 05, 2012, 09:42:54 »

С Вулкана нещата са до никаде. Не ми се дава и Севиджа обаче, та мислех да се сдобия с още един в по-лошо състояние, че да правя 2 в 1. Пуста немотия, маминката и! Иначе в момента и на мои гръб не са малко моторите, та те разбирам.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #95 -: декември 07, 2012, 00:27:00 »

освен тогава като намериш пари, да ти дам "моя" Севидж за 2000 ?
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #96 -: декември 07, 2012, 11:28:47 »

Ами стискай палци да намеря по-скоро и да почваме пазарлъка  Very Happy
Активен
Kurmambek
Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Най-добрия !!!
Публикации: 756

Ел. поща
« Отговор #97 -: декември 07, 2012, 17:20:34 »

Абе вие тука н ачат го обърнахте, ай ша ви замола да си пишете на лично личните драми  Smile Иначе днес ще чистя карбураторите пък да видим какво ще излезе от тях  Smile Smile Smile Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #98 -: декември 07, 2012, 19:30:21 »

Абе вие тука н ачат го обърнахте, ай ша ви замола да си пишете на лично личните драми  Smile Иначе днес ще чистя карбураторите пък да видим какво ще излезе от тях  Smile Smile Smile Smile

Smile Smile Smile ще ги чистиш или ще ги вариш...разликата е голяма  Smile Smile Smile

..... иначе за топика, Утре купувам всичко което е нужно , и се залавям за идеята  да пали и да се движи. че...кофти
« Последна редакция: декември 07, 2012, 19:32:36 последно от lcr » Активен
Kurmambek
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #99 -: декември 07, 2012, 23:46:39 »

Абе точно едно голямо нищо не направих че се бъзиках с други работи иначе утре ще ги варя ще ги пека чистя и т.н. Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #100 -: декември 08, 2012, 09:43:38 »

Абе точно едно голямо нищо не направих че се бъзиках с други работи иначе утре ще ги варя ще ги пека чистя и т.н. Smile
[/quote
 Да не забравиш подправките Smile)) Карбуратори на фурна Smile)))
  Да зарежем майтапа настрана. Какво те кара да ги чистиш ? После регулировка на нива, синхронизации , как или кой, помислил ли си ? Питам те, защото мотора на моя авер взе да пали трудно, пък прекъсва и други досадни простотии по работата на двигателя , моя авер така и започна изчисти, уж регулира , сега е паметник. съвсем не пали, кашля пърди , но не работи. мисълта ми е че. да не стане положението пък зле отколкото е сега?
Но каквото и да си решил , пожелавам ти успех с правенето и да не забравиш да се отчетеш тук със снимков материал Smile)))))))
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #101 -: декември 08, 2012, 20:21:10 »

Преборихме се днеска със Савиджа ! Smile
  Сменихме му свеща , и продължихме напред по целия мотор- оправихме стопмашинките , оправихме стойката на слюдата , забърсахме го от следите на дъждовните капки. сега е лъскав....красавец.Smile))
Активен
Kurmambek
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #102 -: декември 09, 2012, 19:54:05 »

Днес ми скъса нервите матора, изчистих ги карбовете не знам как е вървял до сега през жиглиорите не се виждаше нищо, запушени все едно кал съм хвърлял вътре  Smile Ама тая газ пак ме е ебава, като е на пълен ляв или десен и задържа играх си 100 часа с жилата и ми скъсаха нервите щях да го пална с клечката  wall wall
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #103 -: декември 09, 2012, 21:00:29 »

Днес ми скъса нервите матора, изчистих ги карбовете не знам как е вървял до сега през жиглиорите не се виждаше нищо, запушени все едно кал съм хвърлял вътре  Smile Ама тая газ пак ме е ебава, като е на пълен ляв или десен и задържа играх си 100 часа с жилата и ми скъсаха нервите щях да го пална с клечката  wall wall
  От опит бих те посъветвал следното - изкарай самото жило от бронята му, изчисти жилото от мръсотии да кажем с бензин или коресилин , направи същото и с бронята (трябва бронята да е свалена от мотора) , след това вкарай жилото обратно в бронята , и със спринцовка с игла , започни да наливаш масло между бронята и жилото, докато не започне да капе от другия край , след това , погледни как трябва ПРАВИЛНО да бъде проложено . Ако спазиш това , трябва да ти се решат проблемите - имах го и аз този прбем,  така ме посъветваха, така си и реших проблемите .Smile
Активен
Kurmambek
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #104 -: декември 10, 2012, 21:11:43 »

Е точно това няма как да стане защото жилата са си капсоловани и не мож ги извади от кожуха.От кожуха се вадят тези по 5 лв. и ги купуваш на метър :-)И да смазвах ги и двете жила , и си вървят перфекно, но забелязах че има голямо значение от къде минават и затова задържат. Има полужения в който си вървят и когато на пълен ляв и десен задържа. Много ме дразни а и си е опасно, айде аз си го знам ама ако се качи някой друг  Sad
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 21 запитвания.