Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 131770 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
the slow heart
Suzuki Intruder 750cc
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 988

somewhere over the rainbow

« Отговор #75 -: ноември 17, 2012, 15:33:45 »

колега даи някоя снимка че и аз си мислех за нещо но не съм се прял на варианти още

ooo да, хвалба без снимка не върви разбира се,
ама я кажете поликарбоната с какво се боядисва добре,
да не се излагам с полуфабрикати  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #76 -: ноември 17, 2012, 22:04:40 »

ooo да, хвалба без снимка не върви разбира се,
ама я кажете поликарбоната с какво се боядисва добре,
да не се излагам с полуфабрикати  Very Happy
Колега, защо не пробва с готов боядисан поликорбонат ? Има цялата цветова гама от плътни до прозрачни с металиков ефект
Активен
the slow heart
Suzuki Intruder 750cc
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 988

somewhere over the rainbow

« Отговор #77 -: ноември 18, 2012, 00:07:38 »

Колега, защо не пробва с готов боядисан поликорбонат ? Има цялата цветова гама от плътни до прозрачни с металиков ефект

Правих си протектори на фаровете, оттам ми беше останал прозрачен материал.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #78 -: ноември 18, 2012, 10:07:14 »

Правих си протектори на фаровете, оттам ми беше останал прозрачен материал.
  Браво колега!:) Дай само че снимки , сподели твоятя идея с нас Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #79 -: ноември 25, 2012, 01:10:27 »

Наскоро бях решил да го припаля , да го разходя малко. Обаче греда, отказваше да запали, кратки въртенета на стартера с надеждата да бафне, но , акумулатора падна. Днес реших обаче да го запаля, с акумулатора от колата с помоща на хубави кабели за подаване на ток.Пак се заинати , но се сетих за един трик , който навремето ми изигра много лоша шега : под резервоара и карбураторите има един маркуч , който не знам каква роля играе - единият му край е свободен а другия в плетеницата от маркучета жила и не се вижда на къде отива.
 Надух го тоз маркуч , и от карбураторите потече гориво. след повторно , малко по продължително въртене му чух гласа, заработи както винаги. Обаче имам въпрос. На Шадоу-а ми , а и не само на моя , по спомен знам че имаме горивна помпа, как да разбера дали работи тя...??? не се чува никаква работа от нея.А при вас така ли е ? и второ, какъв е този маркуч...??? Отговор като този ами разглоби и виж , някакси не ем устройва- трябва да сваля резервоара, затова питам вас : при вас как е ...?
Активен
Kurmambek
Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Най-добрия !!!
Публикации: 756

Ел. поща
« Отговор #80 -: ноември 25, 2012, 22:43:20 »

Свалих си предните апарати и се оказа че са за смяна на гумички, само се чудя дали да рискувам с Настев или да търся кой внася NISSIN да си поръчам коплект с накладките !
Активен
sasko1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 900
Публикации: 273

212973151
Ел. поща
« Отговор #81 -: ноември 25, 2012, 23:46:10 »

Наскоро бях решил да го припаля , да го разходя малко. Обаче греда, отказваше да запали, кратки въртенета на стартера с надеждата да бафне, но , акумулатора падна. Днес реших обаче да го запаля, с акумулатора от колата с помоща на хубави кабели за подаване на ток.Пак се заинати , но се сетих за един трик , който навремето ми изигра много лоша шега : под резервоара и карбураторите има един маркуч , който не знам каква роля играе - единият му край е свободен а другия в плетеницата от маркучета жила и не се вижда на къде отива.
 Надух го тоз маркуч , и от карбураторите потече гориво. след повторно , малко по продължително въртене му чух гласа, заработи както винаги. Обаче имам въпрос. На Шадоу-а ми , а и не само на моя , по спомен знам че имаме горивна помпа, как да разбера дали работи тя...??? не се чува никаква работа от нея.А при вас така ли е ? и второ, какъв е този маркуч...??? Отговор като този ами разглоби и виж , някакси не ем устройва- трябва да сваля резервоара, затова питам вас : при вас как е ...?

ако имаш в предвид бензинова помпа тя се намира под седалката до колкото си спомням и беше на 2  пластинки които се допират та моите бяха клеясали,тръкнах ги с шкурка там където се допират и пей сърце.проблема ми беше,че като карам с навит масур до край мотора почва да глъхне все едно му свършва бензина и гасне,а резервоара е пълен примерно.спирам за 15-30 минути въртя и пали.карам и пак така.та на бензиновата помпа си спомням,че правих такава операция.сложи ли накладките Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #82 -: ноември 26, 2012, 00:51:04 »

ако имаш в предвид бензинова помпа тя се намира под седалката до колкото си спомням и беше на 2  пластинки които се допират та моите бяха клеясали,тръкнах ги с шкурка там където се допират и пей сърце.проблема ми беше,че като карам с навит масур до край мотора почва да глъхне все едно му свършва бензина и гасне,а резервоара е пълен примерно.спирам за 15-30 минути въртя и пали.карам и пак така.та на бензиновата помпа си спомням,че правих такава операция.сложи ли накладките Smile
 Аз този проблем също го имах , но това бе в началото...практически ако навия масура до края , то повече от 100 не можеше да вдигни моторчето, но се оправи както се казва почти от самосебеси - сложих му добавка за чистене на горивната система, отпуши се за ден два, Малък съвет - ако слагаш добавка, гледай да пътуваш малко по надалече, тъй като , тръгне а се чисти системата , всичката мръсотия отива при карбовете , а когато е на ход по лесно излиза и няма тази вероятност да се запуши и да те остави някъде , както се бе получило при един колега - сложил добавката и давай градско от кафе на кафе.. после мъка....
 Накладките още не съм ги поставил - ще вкарвам мотора така и така в бокса , тогава всичко на един път - нови тръби за спрингера , подобрени ауспуси : КОБРА+ГЪНЪРИ , нова спирачна течност , нов антифриз , новите накладки , нов заден калник - преработен в стил ИНДИЪН , нов преден калник в стил ИНДИЪН , ако всичко върви добре , то  ще си разширя и резервоара + поставянето и на чантичка , както на слюдата , така и на резервоара и като за капак ново кормило Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #83 -: ноември 26, 2012, 00:53:55 »

Свалих си предните апарати и се оказа че са за смяна на гумички, само се чудя дали да рискувам с Настев или да търся кой внася NISSIN да си поръчам коплект с накладките !
За въпросния НАСТЕВ , дай някакви координати , за да можем , който е на зор , да си поръчва от него като алтернатива (ако съм разбрал правилно - настев изработва или продава такива части?) Като евентуален вариант за който се сещам , това е "НИП-ПАРТС" : магазин-сервиз , само за японски возила...по точно за японски автомобили, мога да проверя дали правят внос и доставка на моточасти.....Smile
« Последна редакция: ноември 26, 2012, 00:57:11 последно от lcr » Активен
4epBeu
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: funk soul brothers
Публикации: 417

Ел. поща
« Отговор #84 -: ноември 26, 2012, 18:03:09 »

Като евентуален вариант за който се сещам , това е "НИП-ПАРТС" : магазин-сервиз , само за японски возила...по точно за японски автомобили, мога да проверя дали правят внос и доставка на моточасти.....Smile
много дерат там  Surprised
Активен
Kurmambek
Най-трудно е да се отговори на въпрос, на който отговорът е очевиден !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Най-добрия !!!
Публикации: 756

Ел. поща
« Отговор #85 -: ноември 26, 2012, 18:40:58 »

За въпросния НАСТЕВ , дай някакви координати , за да можем , който е на зор , да си поръчва от него като алтернатива (ако съм разбрал правилно - настев изработва или продава такива части?) Като евентуален вариант за който се сещам , това е "НИП-ПАРТС" : магазин-сервиз , само за японски возила...по точно за японски автомобили, мога да проверя дали правят внос и доставка на моточасти.....Smile
Taka за въпросния Настев, намира се в София на Антим Първи, първата пряка на Симемон като влезеш от Христо Ботев, посока Шикер маала.Въпросния пич най-дъртия Настев (мир на праха му)правеше всички видове гумички на автомобили, ремонтираше помпи и т.н. много голям майстор, за съжаление тези който сега работят там са пълни дупки.Именно затова писах дали да рискувамс Настев, защото от мой личен опит, занесох му помпичката на съединителя ми да я прави той ми я върна счупена, и твърдеше че така съм му я занесъл, успоредно с това помпата на прединте спирачки беше там , и отново нищо не беше направил. Та не мога да го препоръчам , защото на матора това коства живот, в колата както и да е ще изпусне има ръчна ала бала вътре си вързан,ама на матора............ заеби
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #86 -: ноември 27, 2012, 00:30:09 »

Ок, разбрах те напълноТук в Бургас , същите услуги се предлагат и на ул.Калоян N101, с тази разлика, че човека е читав.
Активен
4epBeu
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: funk soul brothers
Публикации: 417

Ел. поща
« Отговор #87 -: ноември 28, 2012, 15:30:45 »

...Бургас ул.Калоян N101...
Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #88 -: декември 01, 2012, 09:42:57 »

Днес ще подготвям мотоциклета за продажба, ще го запаля , защото не е пален от няколко месеца
Активен
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1815

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #89 -: декември 01, 2012, 10:23:59 »

Хондата ли ще макаш бре момък?  Surprised
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.207 секунди с 21 запитвания.