Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 123114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« -: октомври 14, 2012, 21:33:52 »

Здравейте колеги! Понеже дълго търсих така тема тук...май не намерих. Затова моля господата админи , ако знаят подобна тема , нека направят линк към съществуващата. Темата я нарекох " какво направих по мотора днес" по аналогията на офроуд форум.Нека опишем в тази тема именно : какво направих по мотора днес. Става дума за технически решения или решения на нашумели дребни проблеми.Нека се включа първи : оправих проблеми с музиката на мотора , направих и монтирах на мотора аксесуари на подобието на Харлей Дейвидсън
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 14, 2012, 22:03:06 »

добавих му топкейс , после измайсторих багажник от неръждавейка, вързахме му автоматична антена.. и мотора сега е  "Blues Bike"  Smile

Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2865

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #2 -: октомври 14, 2012, 22:19:36 »

Брат, тури по-големи снимки, че да се надъхат останалите да покажат. Мен примерно ми е мерак да видя как си го нагласил отпред..? И музиката как-що е станала? Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: октомври 14, 2012, 22:35:44 »

Брат, тури по-големи снимки, че да се надъхат останалите да покажат. Мен примерно ми е мерак да видя как си го нагласил отпред..? И музиката как-що е станала? Smile

Да Smile) моя грешка Smile)) оправям снимките и публикувам други Smile)) Smile))

Активен
manowrik
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: К-750, Vulcan 1500
Публикации: 103

колкото повече, толкова повече

219261731
Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 15, 2012, 20:57:45 »

бравос много добре се е получило, а има един въпрос успяваш ли да надникнеш зад тази черна слюда че ми се вийда доста височка или само така изглежда? иначе е е мног добро  Embarassed
Активен
miro_biasa
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda cbr
Публикации: 122

Ел. поща
« Отговор #5 -: октомври 15, 2012, 22:06:27 »

братлето  е високо и вижда какво става от пред аз съм го виждал на живо мотора и ми харесва но не си спомням дали имаше тази слюда но беше с музика със сигурност
Активен
addict
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SRAD
Публикации: 523

« Отговор #6 -: октомври 15, 2012, 22:10:38 »

Тая вилка е <3
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 16, 2012, 00:47:03 »

Е,наложи се да свикна отново с тази слюда,но сега без нея незнам,доста ми е комфортно,а пък и музиката се чува вече супер.Но нека се придържаме към темата.На моя мотор се очакват доста интервенции и леки ремонти.А някой от вас,какво е направил по мотора си тези дни?
 Аз утре започвам да си правя нови дисаги в стила на цилиндричния топкейс.Обезателно ще има снимки
« Последна редакция: октомври 16, 2012, 00:51:34 последно от lcr » Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 23, 2012, 22:48:22 »

Оправихме проблема с релето на стартера...защо всичко се самоизключва...??? имам предвид буксите излизат от самосебе си ...? Surprised
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #9 -: октомври 24, 2012, 18:31:07 »

Е, аз не направих кой знае какво освен две бързи поръчки - една от Англия и една от САЩ.
До ПЪРВАТА стигнах след като установих, че сумата си струва за тази марка, а и не би трябвало да е лош. Тази музика би трябвало да звучи:

ВТОРАТА може да свърши работа и на някой друг. Изглежда нелошо като решение за дълъг път, но като пристигне и я монтирам ще споделя преки впечатления.
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: октомври 24, 2012, 19:47:44 »

Е, аз не направих кой знае какво освен две бързи поръчки - една от Англия и една от САЩ.
До ПЪРВАТА стигнах след като установих, че сумата си струва за тази марка, а и не би трябвало да е лош. Тази музика би трябвало да звучи:

ВТОРАТА може да свърши работа и на някой друг. Изглежда нелошо като решение за дълъг път, но като пристигне и я монтирам ще споделя преки впечатления.

Супер !:) красиви ауспуси !!! Напиши тук колко са ти излязли като крайна цена !!! питам, защото искам и аз да си поръчам нови такива (или да купя употребявани , може и търбушени , но да не са много надрани от падания) , за да навра картечниците в тях , че моите ауспуси са много зле...Sad

А и другото което е Smile Днес си мислих.. как да направя въздушен филтър за мотора....е измислих. В "МЕТРО" , закупих филтър от прахосмукачка "БОШ" , свалих моя стария--беше черен отвътре от мръсотия,разрязах стария книжен филтърен пакет и го изтърбуших.След това взех филтъра от прахосмукачката , изрязох го до размерите н а стария , напъхах го . и го уплътних в горния край тънко със силикон. Какво е излязло от това ще видя утре...но, мисля си че ще е по добре положението,отколкото със стария и мръсен филтър.
   Ето снимки от моята 5 минутна работа :

п.с. Надявам се , е ще съм полезен на някои ,относно това решение на проблем със скъпострувашия филтър.оригинален 76 лв, филтър на "Бош" от "МЕТРО" - 19,90 с ддс
[/url
[url=http://postimage.org/image/h9s8i71kx/]

относно...така наречения круиз контрол за мотоциклети - имам чертежи за такова решение и смятам да си направя..Smile който желае , нека звънка ;)
Активен
zlati
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX12R
Публикации: 3498

Пауър ис нотинг уидаут гума!

Ел. поща
« Отговор #11 -: октомври 24, 2012, 19:58:24 »

Днес си мислих.. как да направя въздушен филтър за мотора....е измислих.

Що се занимаваш с глупости?
Активен
manowrik
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: К-750, Vulcan 1500
Публикации: 103

колкото повече, толкова повече

219261731
Ел. поща
« Отговор #12 -: октомври 24, 2012, 20:07:48 »

как си решил проблема с дъжда и говорителите не се ли мокрят?или са някакви по-специални?
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: октомври 24, 2012, 20:09:21 »

Що се занимаваш с глупости?
е...просто експерименти Smile))
   сега правя въздушен кит по чертежи на акрапович , и така или иначе ще махам сегашния въздушен филтър
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: октомври 24, 2012, 20:10:57 »

как си решил проблема с дъжда и говорителите не се ли мокрят?или са някакви по-специални?
  говорителите са с тефлонова мембрана....поне ми ги продадоха като влагоустойчиви..не ме бърка да купя други , които са предназначени за яхти...цената им е малко по вискочка от тези , тези да 40 лв комплекта , другите са 70 и няколко
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.453 секунди с 21 запитвания.