Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Какво направих по мотора днес  (Прочетена 126029 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1394

Ел. поща
« Отговор #285 -: март 10, 2013, 00:04:47 »

Абре Пеши тая вечер нещо а???  Surprised
Там сме  Mad
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber
Публикации: 761

www.youtube.com/user/lcrbulgaria?feature=mhee

judas_priestbg@hotmail.com
WWW Ел. поща
« Отговор #286 -: март 11, 2013, 17:57:09 »

Днес , след като имах толкова идеи за реализиране , а главно с нов дизайн кормило и с кутията за кабелите , получих тъжната вест за Бат Димич...Реших абсолютно нищо да не правя през целия ден , няква пустота ме налегна...уф...продължавам утре с работата.
Активен
radi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: много бърз
Публикации: 814

Ел. поща
« Отговор #287 -: март 11, 2013, 18:09:39 »

Днес... тъй като бях пеш да се записвам в друго училище, не видях човек да си кара нормално мотора. 9-10 видях с безумни скорости, прибрах се и си поговорих с моя мотор, как никога няма да правя така с него в града, че ако падна повече може да не го имам  Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3332

« Отговор #288 -: март 11, 2013, 19:39:07 »

Преди около година си купих едни степенки за крашбара от Луис оказа се че пръстена, който ги държи за него е по-малък от самата тръба. Седяха по шкафовете , пуснах ги даже за продажба, само един човек се обади и после се отказа. Поръчах си едни пръстени на Kuryakyn и ето я шантавата сглобка немски степенки, американски пръстени, японски мотор дошъл от щатите и монтирани в България.

Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TAIL GUNNED - Honda Shadow VLX 600 CUSTOM ultra glide ; Honda Shadow VT600 bobber

WWW Ел. поща
« Отговор #289 -: март 11, 2013, 19:49:11 »

Преди около година си купих едни степенки за крашбара от Луис оказа се че пръстена, който ги държи за него е по-малък от самата тръба. Седяха по шкафовете , пуснах ги даже за продажба, само един човек се обади и после се отказа. Поръчах си едни пръстени на Kuryakyn и ето я шантавата сглобка немски степенки, американски пръстени, японски мотор дошъл от щатите и монтирани в България.

Аз много си мислех за твоите..дали да ги взема. И хубаво съм направил че не ги закупих от теб. Сега щях да те лиша от хубава работа която си направил !
Активен
tcuri
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR929RR
Публикации: 90

THE LONELY RIDER

« Отговор #290 -: март 11, 2013, 19:50:15 »

На Ради му е дошъл АКЪЛА Surprised
Активен
tcuri
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR929RR
Публикации: 90

THE LONELY RIDER

« Отговор #291 -: март 11, 2013, 19:52:50 »

Интернационална сглобга направена в БГ.Много готино е станало
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #292 -: март 11, 2013, 19:58:47 »

На Ради му е дошъл АКЪЛА Surprised
И аз това казвам.ПОнякога  аз се чудя на акъла си , защо , след като съм закупил някаква си част , защо не съм я монтирал вече !:))) Нека сме повечето креативните !!!
Активен
radi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: много бърз
Публикации: 814

Ел. поща
« Отговор #293 -: март 11, 2013, 23:34:47 »

Ама пичове, вие говорите ли на моторите си ? смисъл и да не говорите и да говорите пак ще си му говоря, просто ми е интересно дали други го правят  Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #294 -: март 11, 2013, 23:39:30 »

знам един авер който говереше на мотора... и много често споменаваше неговата майка.... Smile Smile Smile
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #295 -: март 11, 2013, 23:41:24 »

ох... след като излязох от тъпотот състояние , реших да доукрася кутията за кабелите.. но.. какво е излязло от това.. скоро ще е презентирането на мотора, ще има фотосесия със всички детайли...Даже си има и име "Shadow BULLET 1"
Активен
apollo11
ниво 5
Активен Активен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3194

Ел. поща
« Отговор #296 -: март 13, 2013, 21:46:45 »

аз пък, днес сложих карбовете, филтъра и резервоара..запалих го и..предстои демонтаж на рамото на касетата на съединителя, че новият съединител си потраква досадно..
новото старо табло ще се монтира по някое време някога си тая седмица  Very Happy
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #297 -: март 15, 2013, 18:44:25 »

Утре ще напъхваме инсталацията и първи тест драйв. Утре ще има и снимки.
 За господата които искаха да видят фотосесията - време ни напредва неумолимо , а сега се оказва че няма кой да се заеме с резервоара..за съжаление , пренасяме датата на официалното първо събитие за бобъра
Активен
donslavov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX 12 R
Публикации: 387

каръка не е кон да го умориш!!!

« Отговор #298 -: март 15, 2013, 18:54:28 »

Ама пичове, вие говорите ли на моторите си ? смисъл и да не говорите и да говорите пак ще си му говоря, просто ми е интересно дали други го правят  Smile

От достта време не бях влизал тук ,но теб два пъти вече че виждам да пишеш че си говориш с мотора? Майко мила какво става не мога да разбера. Мотора е за каране не за говорене..... Surprised
Активен
lcr
ниво 5
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #299 -: март 15, 2013, 19:40:56 »

Smile Е не е само той.. бях го написал по горе , Авера също говореше с мотора си , само че му говореше за майката на тоз дето го е създал  Smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилКъстъмс (Модератор: drfrancky)Тема: Какво направих по мотора днес

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.148 секунди с 20 запитвания.