Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.  (Прочетена 31091 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fogata
Fogata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1145

PingPong Forever

Ел. поща
« Отговор #30 -: август 21, 2012, 21:17:57 »

ООО ще пиеме няма как! Mad
Активен
forest
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW R1200GS
Публикации: 327

Гат каръм псуам пешеодците а гат одя пеш шафьорите

Ел. поща
« Отговор #31 -: август 26, 2012, 16:22:50 »

ООО ще пиеме няма как! Mad
На 25-ти вечерта специално си оставих мотора до хотела и се върнах пеш за да мога да подгрея за UDO, но уви БИРА НЯМАШЕ, или по скоро беше много, ама много кът тази напитка, за сметка на това пък имаше достатъчно водоноски!  Smile
Чесно казано подгряващата група засенчи UDO, съмнявам се че и бирата щеше да помогне! Smile
Активен
Nikolai Todorov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX1300R Hayabusa
Публикации: 283

Мотоциклетите са болест

Ел. поща
« Отговор #32 -: август 26, 2012, 17:12:21 »

Udo си е същия и след 30 години!Браво!
А до бирата се стигаше мн трудно.
Повече апарати за бира момчета
Активен
miuu
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI VZ800
Публикации: 21

Ел. поща
« Отговор #33 -: август 26, 2012, 17:40:40 »

Едно ГОЛЯМО браво от нас за организаторите! Всичко беше на висота, като започнеш от посрещането та свършиш до охраната. Беше удоволствие! rulez1 БРАВО!

П.П.   Имаше малък инцидент с нашия флаг, който беше грубо прибран от едни "колеги" които по-късно го върнаха.... та не се стигна до ексцесии  Sad.
Активен
mMM
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Drag Star XVS650
Публикации: 138

Ел. поща
« Отговор #34 -: август 26, 2012, 19:38:54 »

това с бирата си беше ГОЛЯЯЯЯЯЯМ ПРОБЛЕЕЕМ!!!!! чак не разбирам как може да няма начин да се осигури бира за толкова хора?!?! иначе  rulez1
Активен
бат Димо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VTX1300 S
Публикации: 1601

« Отговор #35 -: август 26, 2012, 22:50:00 »

Малко снимки от мен: http://www.seabrothers.net/smforum/index.php?topic=1619.0

Събора си беше добре, концертите, групите и т.н.
Куцаше организацията около яденето и пиенето, кенефите също бяха малко.
При положение, че искате да вдигате постоянно нивото, трябва да отбележите тези "дребни" нещица, които да ви карат да изпъквате сред останалите събори.
Догодина живот и здраве, пак сме там.
Активен
alien
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL1000 V-Strom
Публикации: 234

www.balkanmotoadv.com

« Отговор #36 -: август 27, 2012, 09:21:20 »

това с бирата си беше ГОЛЯЯЯЯЯЯМ ПРОБЛЕЕЕМ!!!!! чак не разбирам как може да няма начин да се осигури бира за толкова хора?!?! иначе  rulez1

аре бе.... нямаше и час на опашката и успяхме да си купим Smile
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #37 -: август 27, 2012, 09:48:27 »

И така...търновския край отново за 3 дни ме зареди като за 30 Very Happy Добро време, мотори и приятели.
Накратко моето мнение за тазгодишния мото рок фест - много рок, по-малко мото. Най-добре е да са поравно:
1. Превъзходни групи - всяка със собствен уникален стил, рок от висока класа, безупречен саунд! rulez1 
2. Дори и да е само рок фест, бирата си остава основен елемент на такова събитие! Наистина тази година бирата(наливната) на Света гора си беше проблем. Малко количество(400 г.), висока(според някои) цена - 1.50 , недостатъчен брой места за продажба. Вероятно организаторите не бяха очаквали толкова горещо време и големия брой гости. Но, все пак мисля, че на който му се пиеше, не остана жаден.
3. Мотообиколката на града. В предишни години не съм Я пропускал, тази ГИ изгледах отстрани. Момчета, вярвайте - грозно е. Поне пред паметта на мъртвите бъдете заедно...
4. Най-важното - всичко останало и най-вече настроението беше на МАХ Cool 
 Да сме живи и здрави - догодина пак!
Активен
Harley Rider
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley-Davidson
Публикации: 201

« Отговор #38 -: август 27, 2012, 11:16:26 »

И така...търновския край отново за 3 дни ме зареди като за 30 Very Happy Добро време, мотори и приятели.
Накратко моето мнение за тазгодишния мото рок фест - много рок, по-малко мото. Най-добре е да са поравно:
1. Превъзходни групи - всяка със собствен уникален стил, рок от висока класа, безупречен саунд! rulez1 
2. Дори и да е само рок фест, бирата си остава основен елемент на такова събитие! Наистина тази година бирата(наливната) на Света гора си беше проблем. Малко количество(400 г.), висока(според някои) цена - 1.50 , недостатъчен брой места за продажба. Вероятно организаторите не бяха очаквали толкова горещо време и големия брой гости. Но, все пак мисля, че на който му се пиеше, не остана жаден.
3. Мотообиколката на града. В предишни години не съм Я пропускал, тази ГИ изгледах отстрани. Момчета, вярвайте - грозно е. Поне пред паметта на мъртвите бъдете заедно...
4. Най-важното - всичко останало и най-вече настроението беше на МАХ Cool 
 Да сме живи и здрави - догодина пак!

...мотото  ще става все по-малко на този събор поради надменността и високомерието на някои представители на този клуб. изпитах го лично на гърба си,за което съжалявам ,че изобщо се качих на хълма.първо:чаках 45 минути на опашката за бира и кебапчета и в крайна сметка не ги дочаках. второ:развали ми се настроението заради лигавенето на един от представителите на клуба-организатор и си тръгнах преди концерта на УДО.трето:надявах се,че ще има изложение на Харлита,както беше рекламирано, а се оказа че никой не си беше направил труда да съобщи,че такова няма да има,както се оказа блъф и присъствието на Мартин Чой. четвърто: надявах се ,че вече няма какво да делите с Болярите и обиколката ще бъде заедно,но явно високомерието с което се отнасяте към клуба ми Олд Бастардс важи и за Болярите.слезте на земята момчета,защото аз най-добре ви познавам.  знам също какво съм правил за този събор през предишните му издания и ме е яд как го върнахте в 2007-а.нищо ли не научихте през тия 5-6 години.иначе похвала на Ники Славчев за саунда и групите с което се и изчерпват добрите неща на Св.гора.
Активен
Mandos
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1100XX Super Blackbird
Публикации: 1092

С умните- умен, с глупавите- глупав

Ел. поща
« Отговор #39 -: август 27, 2012, 11:55:12 »

Поне ги правете на различни дати съборите че имахме приятели и на единия и на другия и в крайна сметка не отидох на никой.И още много решиха така да направят.Тъпо е така да делиш приятелите си....
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #40 -: август 27, 2012, 13:25:03 »

В събота по обяд зарязахме моторетката пред пощата и пообиколихме града да хапнем и жената да позяпа из магазините. И на няколко места хората като ни видят с каските на рамо, почват да ни разпитват - ще има ли обиколка на града с мотори и т.н. Една продавачка специално си беше довела сина - около 5 годишен малчуган, който само дето не се разрева, като разбра, че едва ли ще мине мотошествие от пощата към Царевец.
Иначе Удо си е Удо. Максимално се накефих  rulez2 rulez2 rulez2
А някой знае ли как е колегата, дето се беше блъснал в кола пред пощата. Казаха ми, че е бил жив и не много адекватен веднага след инцидента.
Активен
jovany
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Sportster 1200, HD Heritage Springer 107ci+trailer
Публикации: 316

HOG

« Отговор #41 -: август 27, 2012, 13:36:02 »

Наистина за липсата на места за биропиене и бира търпят голяма критика!!!!
Накрая слушахме цялата тапардия от палатката.....

Кога ли най-сетне ще поставят гривна и на мотоциклета, както се прави в нормалните страни! Номера и на двете гривни, които са еднакви, на излизане се сравняват - за да няма откраднати мотоциклети....
Един вход и един изход - пак както е нормално да бъде. По пътя летяха какви ли не в двете посоки и по чудо не стана инцидент.

Иначе чудесното време подобри в пъти преживяването.
Критиките дето се чуха тука, едва ли ще бъдат взети под внимание.
Май догодина сме на Килифарево........
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #42 -: август 27, 2012, 13:56:05 »

В събота по обяд зарязахме моторетката пред пощата и пообиколихме града да хапнем и жената да позяпа из магазините. И на няколко места хората като ни видят с каските на рамо, почват да ни разпитват - ще има ли обиколка на града с мотори и т.н. Една продавачка специално си беше довела сина - около 5 годишен малчуган, който само дето не се разрева, като разбра, че едва ли ще мине мотошествие от пощата към Царевец.
Иначе Удо си е Удо. Максимално се накефих  rulez2 rulez2 rulez2
А някой знае ли как е колегата, дето се беше блъснал в кола пред пощата. Казаха ми, че е бил жив и не много адекватен веднага след инцидента.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=952846
Активен
kekek
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR900, Fazer 1000, VF750 cafe, XV 1600, Burgman 650, сега - CBF1000
Публикации: 557

« Отговор #43 -: август 27, 2012, 16:25:23 »

Джовани, ако те притеснява "летенето" - не си за Капиновския - вервай ми!  Smile
За съжаление на Света Гора бяхме само четвъртък и петък и потвърждавам за яката музика. А и тогава нямахме проблем с бирата явно за наша радост  Smile
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 191

« Отговор #44 -: август 27, 2012, 16:25:39 »

...мотото  ще става все по-малко на този събор поради надменността и високомерието на някои представители на този клуб. изпитах го лично на гърба си,за което съжалявам ,че изобщо се качих на хълма.първо:чаках 45 минути на опашката за бира и кебапчета и в крайна сметка не ги дочаках. второ:развали ми се настроението заради лигавенето на един от представителите на клуба-организатор и си тръгнах преди концерта на УДО.трето:надявах се,че ще има изложение на Харлита,както беше рекламирано, а се оказа че никой не си беше направил труда да съобщи,че такова няма да има,както се оказа блъф и присъствието на Мартин Чой. четвърто: надявах се ,че вече няма какво да делите с Болярите и обиколката ще бъде заедно,но явно високомерието с което се отнасяте към клуба ми Олд Бастардс важи и за Болярите.слезте на земята момчета,защото аз най-добре ви познавам.  знам също какво съм правил за този събор през предишните му издания и ме е яд как го върнахте в 2007-а.нищо ли не научихте през тия 5-6 години.иначе похвала на Ники Славчев за саунда и групите с което се и изчерпват добрите неща на Св.гора.

Надменността и високомерието напуснаха нашият клуб още миналата година.С Болярите НИКОГА не е имало какво да делим,а обиколката не я направихме заедно по съвсем други причини/нямащи нищо общо с тези които ти се опитваш да прокараш/.Отношенията между членовете на Бед Къмпани и Олд Бастардс в частност и като цялост са много добри, примери колкото щеш.А иначе научихме наистина много.За обслужването и кетъринга дължим едно голямо ИЗВИНЕНИЕ на всички/за първи път работим с тази фирма,която надцени възможностите си/.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2012 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: БАЛКАНСКИ МОТО-РОК ФЕСТ – В. ТЪРНОВО 2012 г.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.388 секунди с 21 запитвания.